FİLİZ ÖZKOL…EKİM 2023 AYLIK BURÇ YORUMLARI

FİLİZ ÖZKOL…EKİM 2023 AYLIK BURÇ YORUMLARI
Paylaş

“ASTROLOJİ BİR REHBERDİR”

Yaşanması gereken yaşanacaktır.. Sadece gezegen hareketlerini ve görevlerini takip edersek haritamızdaki etkilerine bakarak önlemimizi alırız. Fakat büyük transit gezegenlerin etkisini önlememiz mümkün değildir. Ölüm enerjisi, afet, deprem gibi. Karşımızdaki kişilerin karakterleri  hakkında düşünce sahibi olmamıza çok büyük etkendir. Kehanetlere dair ip uçları verir.

Astroloji bir  yaşam kılavuzudur.

KOÇ
14 Ekimde ortaklıklar evinizde GÜNEŞ TUTULMASI GEÇEKLEŞİYOR. Ani değişimlere hazır olmalı, çevrenizin caydırıcı davranışlarına aldırmamalısınız. Para kazanmayı seviyor, size gelen teklifleri anında değerlendirmek istiyorsunuz. Bu dönem , ruhsal anlamda sezgileriniz çok yüksek. Koşullarınızı yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz Fakat, uzun vade çözümler yerine kısa süreçleri tercih edeceksiniz. Kariyer evinizde retro yapan Plüton ruhunuzda fırtınalar yaratıyor ve dinginlik savaşları veriyorsunuz. Sezgilerinizin doğru çıkması sizi farklı kılıyor. Zorlukları gözünüzde büyütmeden olayları halletmeniz güzel fakat yanlış kişiler yüzünden zarar görme ihtimaliniz yüksek. Bazı kişileri olduğu gibi kabul ederseniz, bu ay ilginç olaylar sizi bekliyor. Çevrenizde olup bitenlere karşı, isteseniz de kayıtsız kalamıyorsunuz. Olayları kafanızda çok fazla büyütmeden, sonuçları beklemenizde yarar var. Bu hafta, doğal yapınız ters gelse de, politik davranışlar içinde olacaksınız. Dostluk duygularınız yoğun bir dönem..28 Ekimde finans evinizde DOLUNAYLA birlikte AY tutulması gerçekleşiyor. Paraya bakış açınızı ve madde ile aranızdaki bağlantıların yeni kurgusuna hazır olun.. Her şey her an değişebilir. Kazançlarınız bir anda farklı bir çehreyle karşınıza çıkacaktır.


BOĞA
14 Ekimde güneş tutulması 28 ekimde ay tutulması ve Uranüs’le birlikte gerçekleşecek olan bu tutulma sürprizleri de beraberinde getirecek. Meslek ve kariyer yaşamınızın güçlü olacağı bir ay. İş konusunda hedeflerinizi büyük bir hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Ev ve ailenizi sevmenize rağmen çalışma yaşamınız ön planda olacaktır. Yeni durum değerlendirmeleri içinde olacaksınız. Ekimde; Mars Karşıt aşk evinizde Gücünüzü ispat etmenin ve yaşam sınavlarınızdan geçirmek için uygun bir dönem. 14 Ekimde güneş tutulması 28 Ekimde Ay tutulması gerçekleşiyor. Kozmik etki, istekleriniz doğrultusunda size destek veriyor. Gireceğiniz topluluklarda toplumsal olaylarla ilgilenecek ve ciddi girişim isteyen çalışmaların öncülüğünü yapacaksınız. Alışılmışın dışında tutkuların, duyguların ve ilginç fantezilerin ortaya çıktığını göreceksiniz. Bu tür sevecen yaklaşımlarla karşı cins üzerinde çekiciliğinizi ve cinsel potansiyelinizi istediğiniz gibi kullanabileceğiniz anlar yaşayacaksınız. Beklediğiniz fırsatlarınızın beklemediğiniz bir şekilde size gelmesi ilginç bir yaşam deneyimi olabilir. Arzuların sihirli bir şekilde elinize sunulması için hiçbir ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır.


İKİZLER
Ekimde; 14 Ekimde Güneş tutulması çevresel koşulları değiştiriyor. Baskıya ve yönlendirmeye gelemiyorsunuz. İsteklerinize bir sınır çizmenizde fayda var. Bu konuda kendinize sıkı bir disiplin getirmeli fakat enerjinizi de baskı altında bırakmamalısınız. 28 Ekimde Güneş tutulması gerçekleşiyor. Olayları akışına bırakmak sizin için daha emniyetli olacaktır. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. 14 ekimde güneş tutulması 28 ekimde Ay tutulması gerçekleşiyor. Duygu ve mantık karmaşası yaşatabilir. Kardeşlerle aranızda iletişim kopukluğu, kan bağı olduğunuz kişilerle fikir ayrılıkları yaşamanız mümkün. Mümkün olduğu kadar çevrenizin fikirlerinden faydalanmaya çalışın. Hoşnut olmadığınız şartları değiştirecek güce sahipsiniz. 14 Ekimde güneş tutulması 28 ekimde ay tutulması gerçekleşiyor. Yolculuklarda dikkatli olmalı ve kazalara karşı temkinli hareket etmelisiniz. Sıra dışı bir operasyon durumları da ortaya çıkabilir. Özellikle dişlerin ihmal edilmiş problemleri bu ara sizi rahatsız edecektir. Aşırı enerjinin size vereceği zararları unutmamalı ve cinsel yaşamınızda dengeyi korumalısınız.


YENGEÇ
14 Ekimde güneş tutulması aile ve yuva evinde gerçekleşiyor. 28 Ekimde ay tutulması değişim ve yenilikler evinizde oluşuyor. Anneniz ve babanızla ilgili önemli, sizi mutlu edecek olaylar yaşayacaksınız. Belki de babadan kalan bir işyerini siz işletebilir ve kendinizin patronu olursunuz. Dostluklar ve iş anlaşmaları ön planda olacak. Ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle, ortak projeler içinde yapıcı çalışmalar sergileyeceksiniz. Ekimde; Güneş ve ay tutulması sizi zorlayacak. Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz. Enerjimizi ortaya çıkaracak işler yapmak isterken, egolarımızda güçlenecek. Hayal kurma yeteneğinizi güçlü olmasıyla beraber, sevdikleriniz için iyi şeyler yapmayı arzulamanız sizi farklı davranışlara koşullandırmış olacak. 14 Ekimde Güneş tutulması terazi burcunda gerçekleşiyor. Olayları abartmanız iş ilişkilerinizde sorunlara neden olacak. İş ve ortaklık alanında gerilimli anlar yaşayacaksınız. Jüpiter geri giderken sindirim sisteminize dikkat etmelisiniz.


ASLAN
Ekim ayında iki tutulma gerçekleşiyor. 14 ekimde güneş, 28 ekimde ay tutulması oluşuyor. Birçok gezegensel açısal kuvvetin bir arada olduğu bu dönemdeki kozmik etkiler nedeniyle; sevdiğiniz bir iş alanında bulunmanız önem kazanıyor. Seçtiğiniz konular amaçlarınıza ters düşmemeli ve yüksek enerjinizi ortaya koyarak engelsiz bir iş çıkarmalısınız. 14 Ekimde Güneş 28 ekimde ay tutulması gerçekleşiyor. . Eski şartların değişimi olarak kabul de edebiliriz. Yaşamınızda etkisi uzun sürecek başlangıçlar için önemli bir dönem. Yine partnerinizin düşüncelerinden etkilenecek, duygusal ilişkilerinize zengin bir cinsellik potansiyeli kazandıracaksınız. Derin bir deneyim içinde olduğunuz ilişkilerinizi sorgulamak için iyi bir dönem içinde olacaksınız. Sizin için uygun olan şey aslında kozmik enerjinizin size sağladığı güç olacaktır. Bu ay rejim listenizi değiştirmek size iyi gelmeyebilir. Bu dönemde düzenli egzersizlerle vücudunuzu zinde tutun. Beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize bu konuda önem verin.


BAŞAK
14 ekimde finans evinizde Güneş tutulması gerçekleşiyor. 28 Ekimde seyahatler evinizde bir ay tutulması oluşuyor. Derin araştırma gereken konularda kendinizi ispat edeceksiniz. Bu ay sosyal ilişkilerinizin seyrini maddi kazançlara döndürebilirsiniz. 23 Eylüle kadar Güneş para evinizde ilerlemeye başlayacak olan Güneş size güç ve sabır verecek. Para kazanacak ve bol bol harcayacaksınız. Birçok yerden maddi değerler gelecek ve isteklerinizde büyük bir artış olacak Bu dönem özellikle dikkat etmelisiniz ki, düşüncelerinizi gerçekleştirecek dostlarınızla bir arada olacaksınız. Yatırımlarınızı olumlu bir şekilde etkileyecek ve sizi en iyi finans kaynaklarını sunacaktır. Kendi işinizi kurabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle kısa seyahatler edebilir ve iş gezilerine çıkabilirsiniz. Sosyal yaşantınızın bir parçası olan yolcuklar gündeme gelecektir. Bu dönemde arkadaşlarınızla ortak aktivitelerinizi gerçekleştireceksiniz. Eğlenceli ve hoş vakit geçirmek için kuracağınız beraberlikler olacaktır. Sağlığınız konusunda bu ay ayak bileklerinizi zorlamamalısınız. Özel zevklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Duygusal çelişkiler yaşadığınız zaman sinir sisteminiz zarar görüyor. Dengeli beslenerek, kısa yürüyüşler yaparak ve hobilerinize zaman ayırarak bu ayı sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz.


TERAZİ
14 ekimde güneş tutulması kişisel evinizde gerçekleşiyor. Akıllı insanlar dikkatinizi çekiyor. Yaratıcılığınız kullanacağınız alanlarda başarılı çalışmalar yapacak, çevrenizi yönetmek ve ayni zamanda onlarla bütünleşmek isteyeceksiniz. 28 ekimde finans karşıt evinizde. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle enerjilerinizi birleştireceksiniz. Bu dönem akademik kariyer yapmak isteyecek veya yarım kalan öğreniminizi tamamlayabileceksiniz. Yakın çevrenize güven duygusu içinde, onlarla yapacağınız iş birliklerinden kazançlar elde edeceksiniz. Duygusal takıntılarınız kafanızı meşgul edebilir. Kişisel başarılarınız çevreniz tarafından rağbet görecek. Aşk yaşamınızda yoğun bir etkileşim içine gireceksiniz. Partnerinizle birlikte romantik günler sizi bekliyor. Onunla birlikte sosyal aktiviteler çerçevesinde grup toplantılarına katılacaksınız. Çevrenizi genişletecek yeni tanışmalar partnerinizle birlikte size yeni ufuklar açacak. Kendiniz için veya yakın çevrenizde resmi kimlik kazanan ciddi birliktelikler olabilir. Sağlık konusunda Ekim ayı oldukça hassassınız. 13 Ekim’de Mars Akrep burcuna geçiyor. 14 Ekim’de güneş tutulması Terazi burcunda gerçekleşiyor. Venüs Başak burcunda ilerleyecek. Zihinsel enerjinizi dağıtmak yerine gerekli odaklaşmayı sağlamalısınız.


AKREP
14 Ekim’de Güneş tutulması ruhsal evinizde gerçekleşiyor. Ani başlayan yolculuklar size ilginç haberleri de beraberinde getirecek.. Dış dünyaya açılmak, ufkunuzu genişletmek adına yolculuklar yapmak, kendi fikirlerinizi dış ortamlarda ifade edebilecek girişimlerde bulunmak anlamı taşımaktadır. 28 ekimde Ay tutulması karşıt evinizde oluşuyor.. Girişimde bulunduğunuz alanlarda geri dönüşümleri hesaplarken zihniniz çok daha rasyonel çalışacak ve bilgilerinizi pratik bir şekilde ortaya dökeceksiniz. 14 Ekim’de Güneş tutulması ve 28 Ekim’de ay tutulması kafanızı karıştıracak. Karşı cins ile olan ilişkilerinizde, ani gelişen duygularınız sizi yanıltacaktır. Söz vermeden önce düşünmelisiniz. Enerjiniz sizi sonradan vazgeçeceğiniz aşklara sürüklememeli. Maddi nedenlere dayalı ve yaşınızdan büyük aşklar da yaşayabilir, sonradan pişman olabilirsiniz. Yine, ani evlilikler ani boşanmalarla sonuçlanacaktır. Psikolojisi bozuk veya fazla işkolik bir sevgili yüzünden acılarınız ve kavgalarınız olabilir. Beğendiğiniz kişiye karşı duygularınızı gizleyeceksiniz. Sinir sisteminizi güçlendiren mineral ve vitaminlere ihtiyacınız olacak. Sinir sisteminizi yormamalısınız. Eğer kendinizi yormaz ve sağlık koşullarına uygun yaşarsanız güçlü bedeniniz hiçbir sorun yaratmayacaktır. Kişiliğinizle ilgili takıntılarınıza dikkat etmeli ve ilişkilerinizde hayalleriniz yüzünden çatışmalara neden olabilecek saplantılardan uzak kalmalısınız.


YAY
14 Ekim’de Güneş, 28 Ekim’de Ay Tutulması gerçekleşiyor. Aklınıza gelen birçok düşünceyi yaşama geçirme konusundaki tereddütlerinizi yeneceksiniz. Sevdiğiniz işleri yapmak istiyor ve hızlı gelişen olayları seviyorsunuz. Uzak idealleri ve yolculukları kapsayan çalışmaların planları içinde olacaksınız. Yıllardır beklediğiniz fırsatların gündeme gelmesiyle, çalışmalarınız yüksek bir aktivite kazanacaktır. 14 Ekim’de Güneş 28 Ekim’de Ay Tutulması gerçekleşiyor. Verilen sözlerin yerine getirilmesine özen göstermelisiniz. Aşk hayatınızda hassasiyetin hakim olduğu bir ay içindesiniz. Gireceğiniz sosyal etkinliklerde duruşunuzla etkileyeceğiniz kişiler olabilir. Bu tür sohbetlerde karşınızdakini dinlemeye gayret edin. Bırakın, kendilerini ifade etsinler. Venüs, 9 Ekim’e kadar Aslan Burcunda daha sonra Başak burcunda ilerlemeye başlayacak. 13 Ekim’de, Mars Akrep burcuna geçiyor. Sağlık konusunda bu ay çok daha iyi durumdasınız. Vitamin ve mineral dengenizi korumalı, uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. 14 Ekim’de, Güneş Tutulması Terazi Burcunda yeni ayla birlikte oluşacak. Sağlık gezegeniniz Venüs, Başak Burcunda ilerliyor. 28 Ekim’de, Ay Tutulması dolunayla birlikte Boğa Burcunda oluşuyor. Maneviyat duygusu içinde hareket etmek sizi oldukça rahatlatacaktır.


OĞLAK
14 Ekim’de, Güneş Tutulması kariyer evinizde gerçekleşiyor. Yüksek mevki arayışı içindeyseniz dikkatli olmalı ve karşına çıkan sorunlarla savaşmak yerine beklemeyi tercih etmelisiniz. İş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. 28 Ekim’de güneş tutulması gerçekleşiyor. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Yeni projelendireceğiniz çalışmaların alt yapısını kurarken, düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. 14 Ekim’de Güneş Tutulması, 28 Ekim’de ay tutulması gerçekleşiyor. Yeni başlayacağınız işlerinizde kontrollü yol almaya çalışın, her şeyin en kötüsünü düşünerek önceden önlem alın. Özellikle, arkadaşlık ve yeni grupları da beraberinde getirecektir. Sosyal hayatınızda birçok fırsatı önünüze çıkarıyor. Bu dönem uzun süredir ihtiyacınız olan aşk size sunulacaktır. Aşk yaşıyorsanız, romantizm dolu günler sizi bekliyor. Tutkular, duygular ve ilginç fanteziler ortaya çıkacak. Karşı cins üzerinde çekiciliğinizi ve cinsel potansiyelinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Plüton burcunuzda ilerliyor. Kendi imajınıza yönelik gayretler içinde bulunacaksınız.


KOVA
14 Ekim’de Güneş tutulması, 28 Ekim’de Ay Tutulması gerçekleşiyor. Çevrenizle yaşadığınız çatışmalar ve meydan okumalar daha dayanıklı olmanızı sağlarken, bir anlamda da sizi yor. Hedeflerinizi saptarken, karşıt düşünceler içinde sıkıştığınız anlar olacaktır. Para sizin için değerli olacak. Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konularınıza yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız. Sizden yaşça büyük yöneticilerin desteğini göreceksiniz. Size maddi çıkar sağlayacak kişilerle iş yapacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle büyük projeler üretecek, yaşama daha olgun ve farklı bakmaya başlayacaksınız. 14 Ekim’de Güneş Tutulması, 28 Ekim’de Ay Tutulması gerçekleşiyor. Bu ay duygusal hayatınızın tadını çıkarabilirsiniz ama dikkatli olun. Bu durum, iki ucu keskin bir bıçak gibidir. Bazen tadınızı kaçırabilir. Güçlü duygularınız sizi yanıltabilir. Bu nedenle “kılı kırk yararak” adımlarınızı atmaya çalışın. Bu şekilde kontrollü adımlarla hatalı girişimlerinizi baştan engelleyebilirsiniz. Sosyal yaşantınızın birden canlandığınız hissedeceksiniz. Çevre ilişkileriniz genişliyor ve uzak ülkelerle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için önemli bir devreye giriyorsunuz. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmamalı ve iç disiplininizi bozmamalısınız. Kısacası aşk ilişkileriniz direk olarak organizmanıza yansıyacak. Arkadaşlık ilişkileriniz de, pozitif kişileri seçmelisiniz. Sizin sağlık gezegeniniz, ayak bileklerinizle ilgili problemleri gündeme getirebilir. Ayaklarınızla ilgili egzersizleri ihmal etmemelisiniz.


BALIK
14 Ekimde Güneş Tutulması, 28 Ekim’de Ay Tutulması gerçekleşiyor. Yakın arkadaşınızla kurduğunuz samimiyeti, iş yerinizdeki diğer ortamlara da yaymalısınız. Bu sizi daha da çok motive edecek. Alışkanlıklarınıza bağlı olmanız yüzünden, dostlar konusunda da seçici olmanıza neden oluyor. Olayları kafanızda çok fazla büyütmeden, sonuçları beklemenizde yarar var. Bu ay, doğal yapınıza ters gelse de, çevrenizle politik davranışlar içinde olacaksınız. Dostluk duygularınızın sizi yönlendireceği bir dönem. Kişisel özellikleriniz vurgulayan işlerden zevk aldığınız için, daha özgün ve cüretkar davranabilirsiniz. Çevresel ilişkilerinizde etkilemek istediğiniz kişileri kendinize mıknatıs gibi çekiyorsunuz. Olumlu davranışlarınızın size kandıracağı artılar önem kazanacak. Aklınıza güveniyor ve çevrenizin telkinlerinden etkilenmek istemiyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal çekişmeler olabilir.. Fikirlerinizde hızlı bir aksiyon var. İş hayatınızla ilgili pratik yönleriniz ön plana çıkarken, rahatladığınızı göreceksiniz. Hayallerinize asılmalısınız. Duygularınızı baskı altında tutarak isteklerinize belli bir disiplin sağlamayı amaçlıyorsunuz. Sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Kendinizle ilgili bir takım planlarınız var. Karamsarlığa kapılmazsanız, motive olduğunuz işlerinizde istediğiniz başarı size gelecektir. Sabırlı davranmaya çalışmalı ve abartılardan kaçınmalısınız.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın