Öner Erkan, Sanem Öge, Tansu Biçer ve Tülin Özen’in yer aldığı KEFE Podcast Dizisi Yayında!

Öner Erkan, Sanem Öge, Tansu Biçer ve Tülin Özen’in yer aldığı KEFE Podcast Dizisi Yayında!
Paylaş

Başrollerini Öner Erkan ve Sanem Öge’nin paylaştığı, Podbee Media’nın Karanlık Bölge ve Denge’m’den sonra üçüncü dizi yapımı KEFE, dinleyiciyle buluşuyor. Altı bölümden oluşan ve bölüm uzunlukları 25-40 dakika arasında değişen KEFE Podcast Dizisi’nin senaryosu Başar Öztürke, yönetmenliği ise Tansu Biçer ve Tülin Özen’e ait…

 

Fragman için tıklayınız:

 

Başrollerinde Öner Erkan ve Sanem Öge’nin yer aldığı Podbee Media yapımı KEFE, dinleyenleri gizem ve aksiyon dolu sorgulayıcı bir yolculuğa çıkarıyor.

 

Senaryosunu Başar Öztürk’ün, yönetmenliğini Tansu Biçer ve Tülin Özen’in, müziklerini ve ses tasarımını Okan Kaya’nın, yapımcılığını ise Podbee Media’nın üstlendiği; Türkiye’de örneğine pek rastlanmayan legal-drama türündeki KEFE, 25 Mayıs’tan itibaren dinleyicisiyle buluşuyor.

 

Başroller Öner Erkan ve Sanem Öge’nin haricinde Kerem Atabeyoğlu, Sarp Aydınoğlu, Güliz Gencoğlu ve Ahmet Somers’in yer aldığı KEFE Podcast dizisi altı bölümden oluşuyor. Bölüm uzunlukları 25-40 dakika arasında değişiyor. Altı bölüm toplamda yaklaşık 190 dakikadan oluşuyor.

 

25 Mayıs Salı günü saat 18:00’dan itibaren ilk iki bölüm yayında Kefe’nin akabinde her hafta salı günü girecek yeni bölümü ile toplam beş haftada tüm bölümleri yayınlanmış olacak.

 

KEFE dizisini Spotify, Apple Podcast, Google Podcasts, Deezer platformlarından veya direkt web tarayıcınız üzerinden dinleyebilirsiniz

 

 

 

Diziden birkaç replik ve dizi konusu:

Her şeyi eğip büküp çocuk gibi elimize tutuşturuyorlar hak adalet diye”

Öner Erkan’ın canlandırdığı Can ile Sanem Öge ile hayat bulan Hülya karakterleri hukuka farklı yerlerden bakar… Hukukun çarklarında ziyadesiyle aşınan genç avukat Can’ın vicdanı, teorisini sorgulayan Hülya’nın zihni ile birleşir ve ikili ortak hocaları Şakir’in katilini arar… Bu macerada onlara, Can’ın babasının en yakın arkadaşı Yekta ve oğlu Tuna da dahil olur…

 

“Ya günahlar da sevaplar da çayda şeker olup eriyivermişse?”

Karşılarındaki seri katili cinayete götüren nedenleri çözmeye çalışırken Can ve Hülya kendilerini adalet terazisinin kefesinde sorgularla sanrılarla tartmaya başlar. Bu çetin yolculukta karşılaşılan sapaklar Can’ın kendi iç dünyasında saklı kalan isyanlarını da açığa çıkartacaktır.

 

 


Podbee Media Hakkında:

Podbee Media, nitelikli Türkçe podcast üreten ve Türkiye’de podcast yayıncılığının gelişimini destekleyen bir podcast yapım şirketi ve ağıdır. Türkiye’nin en büyük bağımsız podcast ağı olmayı hedefleyen Podbee Media, yaratıcılarını daha fazla dinleyiciye ulaştırmak için hem teknik olarak hem de reklam olanakları ile destekler. Podbee Media ağı içinde “Fularsız Entellik”, “Nevşin Mengü ile Trend Topic”, “Deniz Göktaş’a Ayıracak Vaktim Yok”, “Olumlu Dünya” gibi Türkiye’nin en çok dinlenen sürekli içeriklerinin yanı sıra, “Karanlık Bölge”, “Dengem” gibi kurmaca diziler de yer alır.

Sesli yayınların dinleme alışkanlığının giderek arttığı Türkiye’de, Podbee Media, farklı ilgi alanlarına göre dağılan podcast yapımlarını ücretsiz olarak dinleyicilerin dilediği yerde ve zamanda, istediği platformdan dinlemesine olanak sağlıyor.

 


Podcast Dizileri:

 

Temelini radyo tiyatrosundan alan, dinleyicinin hayal gücünü kullanarak bir TV dizisi izliyormuş gibi dinlemesini sağlayan yeni nesil içerik modeli. Podbee Media ürettiği podcast dizileri sayesinde ülkemizde anlatılmayı bekleyen yepyeni ve denenmemiş hikayeleri gün yüzüne çıkarmayı hedefliyor. KEFE, Podbee Media’nın yapımcılığını üstlendiği üçüncü podcast dizisi olarak dikkat çekiyor.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın