Yonca Evcimik 45’nci Sanat Yılını ve Doğum Gününü Kutluyor

Yonca Evcimik 45’nci Sanat Yılını ve Doğum Gününü Kutluyor
Paylaş

Yonca Evcimik “Vurula Vurula”

80’li yıllardaki arabesk ve hafif müziğin hükümdarlığını kaldırarak, Türk Pop müziğinin 90’lardaki doğuşunun ve Türk Pop Müziğinin altın çağı 90larda birçok ilke imza atan ismi Yonca Evcimik’in 1998 yılında piyasaya sürülen 7. albümü olan içinde birçok hiti barındıran bu sayede yüksek albüm satışları sağlamış o yılın birçok ödülünü alan “Günaha Davet” in en çok dikkat çeken şarkısı “Vurula Vurula” aradan geçen 24 yıl sonra dinleyiciden gelen istek üzerine tekrar Alper Atakan’ın düzenlemesini yaptığı yeni haliyle bugün tüm dijital müzik platformlarında müzikseverlerle buluştu.

Türk Popunun efsanesi Yonca Evcimik eğlence ve müzik dünyasında trenleri belirleyen isimlerin başında gelen ünlü iletişimci Özgür Aras ve Volkan Çelik ‘ın prodüktörlüğünü yaptığı Noah Music Entertainment etiketiyle piyasaya çıkan şarkısı “Vurula Vurula” nın klibi için model ve spor eğitmeni Furkan Güreş ile kamera karşısına geçti. Klibinin yönetmenliğini Alişan Günay Yıldırım yaparken birbirinden iddialı fotoğraflarını ise Lara Sayılgan çekti.

Yonca Evcimik 45’nci Sanat Yılını, yeni şarkısının çıkışını ve doğum gününü (16 Eylül günü) bu gece Özgür Aras ‘ın evinde kendisi için vereceği büyük parti ile kutlayacak.

ÖZGÜR ARAS

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın