Hülya Avşar… YİNE KONUŞULMAYI BECERDİ!

Hülya Avşar… YİNE KONUŞULMAYI BECERDİ!
Paylaş

Hülya Avşar, her zaman olduğu gibi tatil sezonunu Ayvalık’taki evinde açtı. Siyah bikinili fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Hülya Avşar’ın pozu binlerce beğeni aldı. Hülya Avşar’ın Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafının altını hayranları övgü dolu yorumlarla doldurdu.

Hülya Avşar, her sene olduğu gibi bu sene de tatil sezonunu Ayvalık’taki yazlığında açtı. Yoğun tempoda geçen geçtiğimiz yılın yorgunluğunu atmaya başlayan Avşar Kızı, Instagram’dan paylaştığı siyah bikinili pozu takipçileri tarafından beğeniyle karşılaştı.

HÜLYA AVŞAR TATİLDE

Rol aldığı Masumiyet dizisinin final yapmasıyla gelen yeni projeleri değerlendiğini söyleyen Hülya Avşar, yeni sezonda da ekranda olacağının sinyalini verdi.

Ünlü şarkıcı, siyah bikinisiyle verdiği pozlarını Instagram hesabında takipçilerinin beğenisine sundu. Güzelliği ve düzgün fiziğiyle dikkat çeken Avşar, adeta genç kızlara taş çıkarttı.

Ünlü şarkıcının paylaşımı, kısa sürede çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından yoğun ilgi görerek gündem oldu. Avşar’ın paylaşımı kısa süre içinde binlerce beğeni aldı.

Sosyal medya kullanıcıları, Hülya Avşar için “Genç kızları cebinden çıkarır”, “Sen hiç yaşlanmaz mısın Hülya Hanım?”, “Bu güzellik karşısında diyecek fazla söz yok, harikasın” yorumlarını yaptı.

kaynak magazinkolik.com

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın