FİLİZ ÖZKOL…ARALIK 2022 AYLIK BURÇ YORUMLARI

FİLİZ ÖZKOL…ARALIK 2022 AYLIK BURÇ YORUMLARI
Paylaş

Astroloji haritamızı biliyorsak yaşam bizim için sürpriz olmaz.

“ASTROLOJİ BİR REHBERDİR”.

Yaşanması gereken yaşanacaktır.. Sadece gezegen hareketlerini ve görevlerini takip edersek haritamızdaki etkilerine bakarak önlemimizi alırız. Fakat büyük transit gezegenlerin etkisini önlememiz mümkün değildir. Ölüm enerjisi, afet, deprem gibi. Karşımızdaki kişilerin karakterleri  hakkında düşünce sahibi olmamıza çok büyük etkendir. Kehanetlere dair ip uçları verir.

Astroloji bir  yaşam kılavuzudur.

Koç
Sürprizlere hazırlıklı olun. Hiç bir şeyden korkmuyorsunuz. Çevrenizi etki altına almayı çok kolay başarıyorsunuz. Bir çok işle aynı anda uğraşırken, çok yönlü düşünmeniz gerekiyor. 8 aralıkta dolunay iletişim evinizde doğuyor. Yeni projeler, yeni fikirlerin doğrultusunda, yeni organizasyonların ortaya çıkacağı ve kendinizi destekleyen kişilerle bir arada olacağınız günler olacak… Mesleki olarak yeni bir proje çalışmanız varsa, uygun bir dönem. Size para kazandıracak ekibini kurabilirsiniz. Çevrenizde sizi sevecekler ve sayacaklar.. Bu ay çekiciliğiniz artarken, bir arkadaşlık ilişkiniz aşka dönüşecektir. Fakat, bu ilişkinin uzun vadede size zarar vereceğini düşünerek, adımlarınızı çok dikkatli atmalısınız. Küçük duyguların bir anda büyüdüğünü görebilirsiniz. Çevre ilişkilerinizde oldukça akıllısınız. Ortak dostlarınızla birlikte, iş birliği içinde olacağınız yeni bir döneme giriyorsunuz. Kazançlarınızı arttırma konusunda her zaman farklı idealleriniz var ve hiç kimsenin denemediği olaylarla gündeme geliyorsunuz. Her konuda, dalgınlıklara meydan vermeyecek şekilde dinamik olun. Sakin ortamları tercih etmelisiniz. ‘Ben egonuzun’ yüksek olmasından dolayı kişisel istekleriniz ön planda olacaktır. Girdiğiniz topluluklarda tartışmalardan uzak kalmalı, stresi üzerinize çekmemelisiniz. Tartışmalarda arkadaşlarınızı yargılamadan dinlemelisiniz. Uzun yürüyüşlerle sağlıklı yaşam felsefesini benimsemek sizi daha da zinde yapacaktır.
Senin gönlün değişirse, dünya değişir.( ŞEMS)

Boğa
Jüpiter ve Neptün bilinç altı evinizde ilerliyor. Duygusal takıntılarınız kafanızı meşgul edebilir. Kişisel başarılarınız çevreniz tarafından rağbet görecek. 14 Aralığa kadar Mars karşıt evinizde ilerliyor. Aşk yaşamınızda yoğun bir etkileşim içine gireceksiniz. Partnerinizle birlikte romantik günler sizi bekliyor. Onunla birlikte sosyal aktiviteler çerçevesinde grup toplantılarına katılacaksınız. Çevrenizi genişletecek yeni tanışmalar partnerinizle birlikte size yeni ufuklar açacak. Kendiniz için veya yakın çevrenizde resmi kimlik kazanan ciddi birliktelikler olabilir. Uranüs ve Neptün geri giderken geçmişte tanıdığınız bir kişi yepyeni şartlarla yeniden karşınıza çıkabilir. Korkusuzca başlattığınız cümlelerden karşınızdaki kişiler ister istemez etkilenecekler. Tabii dengenizi daima korumalı ve size uymasa da, politik olmak zorundasınız. Duygusal takıntılarınız kafanızı meşgul edebilir. Kişisel başarılarınız çevreniz tarafından rağbet görecek. Yine bu dönemde eleştirilere hedef olabilirsiniz. Kendinizi bazı tartışmaların ortasında bulabilir ve taraf tutmak zorunda kalabilirsiniz. Sizin inisiyatifiniz dışında gelişen bu tür ortamlarda, düşüncelerinizi gizlemekte yarar var. 11 Aralığa kadar dikkatli olmalısınız. Küçük ev kazalarına dikkat edelim. 11aralıkta sağlık gezegeniniz Venüs ve ona eşlik eden Merkür Oğlak burcunda size uyumlu açılarla destekliyor.. Olumlu etkiler almanıza rağmen, bacak kaslarına kramp girebilir. Spor yaparken baldırlarınızı zorlamamalısınız.
İLK AŞK BİR AŞI GİBİDİR…İKİNCİSİNDE.. İNSANIN AĞIR HASTALANMASINI ÖNLER..(BALZAC)

İkizler
6 Aralıkta dolunay kişisel evinizde gerçekleşiyor. Birlikte ortak projeler içinde olduğunuz kişileri sınayacak ve disiplinli çalışmalar sağlamak adına motive edeceksiniz. 21 Aralık’a kadar Neptün destek veriyor ve kariyer eviniz güçlü seyrediyor. Güçlü beraberlikler kuracaksınız. Her şeyin en mükemmelini yapmak istiyorsunuz. Akıllı insanlarla konuşmayı seviyorsunuz. Onların değişik fikirlerinden siz de etkileneceksiniz. Birlikte iş yaptığınız kişilerle önce arkadaşlık daha sonra, aşka dönüşen beraberlikler gündeme gelecektir. Kariyer eviniz Balık burcunda ilerleyen Neptün’le Güneş iletişim içinde olacaklar. Hatta eski hayallerinizin canlanması sizin için zorlayıcı olacaktır. Hayaller ve gerçekler arasında yaşayacağınız med- cezirler aslında yaşamınızı renklendirmek adına evrenin size sunduğu küçük hediyeler olduğunu unutmayın..11 Aralık’tan sonra Karşıt finans evinizde Merkür ve Venüs ilerlemeye başlayacak. Hiçbir şeyden korkmayın. Paranın kokusunu uzaktan hissetmelisiniz. Daha atak ve çevik olmak için, her türlü destek sizden yana unutmayın. Maddi konulardaki taleplerinizde kararlılık hakim olacak. İleriyi gören bir düşünce yapısı içinde hareket ederken, para ile ilgili ufkunuz açılıyor. Duygusal anlamda geçmişten kalan sorunları bir kenara bırakma zamanı geldi. Bu nedenle oluşan gerilimleri ve stresleri de kaldırıp bir kenara koymalısınız. Yarım kalan fiziksel tedavileriniz varsa, onları ihmal etmeyerek tamamlayın.
SAKİN OLMAYI ÖĞRENİN…HER ZAMAN MUTLU OLURSUNUZ..PARAMHANSA YOGANANDA

Yengeç
Ay boyunca 12. Ruhsal evinizde Mars geri gidiyor. Geçmiş duygularınızla içsel hesaplamalar söz konusu. Karamsar olmamaya çalışın. Kimseyle paylaşmadığınız içsel savaşlarınız size kısır döngüler yaşatacak. Söylenecek çok şeyiniz olmasına rağmen, yapmanız gereken konularda farklı bir şekilde davranabilirsiniz. Yanlış anlaşılma korkusu yaşıyor olmanız, kişisel enerjinizi kullanma konusunda size kısıtlamalar getirecektir. Bu ay karşıt ilişkiler evinizde Güneş, Venüs, Merkür birlikte hareket ediyorlar. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Bazıları da, iş arkadaşlarınızdan biriyle duygusal ilişkilere girebilir. İlginç bir dönem ve sizin davranışlarınızla daha da orijinal hale gelecek. Çünkü, bu dönem tutkulu birliktelikler peşindesiniz ve özgürlüğünüzü kurallarla sınırlandırmak istemiyor, güçlü aşklar peşinde koşuyorsunuz. Özellikle, fikir ve düşünce bazında anlaşacağınız kişinin özel olması gerekiyor. Duygusal tatmin sağlayacağınız aşklarınız gündemi meşgul edecek. Bu ay entelektüel konularda toplumda göze çarpacak çalışmalar yapmak istiyorsunuz.. Bazılarınız yaşama daha sevecen bakacaksınız. Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanacaksınız. Bilinçaltınız çok yoğun. Sağlığınızı düşünerek rejimlere başlayabilirsiniz. Kendi sağlığınız açısından zararlı olan konuların farkındasınız.. Her şey sezgileriniz doğrultusunda olmayabilir..
Bir çember çizilse merkezinde ben, kenarında sen. Sen döndükçe beni; ben döndükçe seni görsem. Öyle bir an gelse ki; yarıçap sıfır olsa.(ÖMER HAYYAM)

Aslan
Ayın büyük kısmı Merkür ve Venüs çalışma evinizde ve size başarı veriyor. Bazıları da meslekleriyle alakalı değişimlere hazır olmalıdırlar. Ani yükselişler ve iş potansiyelinizdeki sorumluluk artışı karşısında bocalayabilirsiniz. Uğraşı verdiğiniz konularla ilgili öne çıkma telaşı içinde olacaksınız. Meraklı yönleriniz daha da belirgin bir hal alacak ve idealleriniz için savaş vereceksiniz. Dostlarınız ve çevrenizi sınamak ve önemli fırsatları görmek için tam zamanı. Durgunlaşan ilişkilerinizde görmeniz gereken detayları yakalayacaksınız. İstekleriniz konusunda çelişkiler yaşamanız mümkün. Alışkanlıklarınız ve yenilikler konusunda aşırı uçlar yaşayabilirsiniz. Güvensizlik duygularınız sizi başkalarının onayına muhtaç duruma sokabilir. Aşk ve sosyal evinizde ilerleyen Güneş 22 Aralığa kadar sizi uçurmaya hazırlıyor. Her konuda kendinize güveneceksiniz. Uranüs ve Plüton hayatınızda sürpriz gelişmeleri ortaya çıkaracak.. Ailenizin hedefleri doğrultusunda büyük bir içtenlikle başarılı çalışmalar içinde olacaksın. 21 Aralıktan sonra Mars ve Jüpiter sizi coşturuyor. İlişkilerinizde sizi cazip kılarken ; prestij kazanacak, arkadaş çevrenizde olumlu katkılar sağlayacak kişilerle bir arada bulunacaksınız.
Kıymet bilmeyen insanlarla sınanıyoruz, sabırda yorgun artık. ( yunus emre)

Başak
Ay boyunca Neptün’den olumlu destek alacaksınız.. Yeniliklere açık bir yapınız var. Önünüze gelen olayları ret etmeden önce, sağ duyunuzu kullanıyorsunuz. İletişim konusunda gerekli her türlü donanıma sahipsiniz. Bu ay; hayal gücünüzü kullanarak isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her zaman çalışmalarınızda estetik ve duygusal yönlerinizi ortaya koyuyorsunuz. Duygusal konularda bazı fanatik düşüncelerinizin esiri olabilir ve eskiye özlem duyabilirsiniz. Özellikle sevdiklerinizle paylaşmanız gereken çok şey var. Daha esnek olursanız, kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Yollarla ilgili fırsatların söz konusu olması, yeni olayları da beraberinde getirecek. İsteklerinizden vazgeçmemelisiniz. Güneş 22 aralığa kadar aile ve yuva evinizde ilerleyecek. Ailenizin hedefleri doğrultusunda büyük bir içtenlikle başarılı çalışmalar içinde olacaksın. 22 Aralıktan sonra Güneş, Venüs Merkür hayatınıza renk getiriyor. Değişim düşünceleri içinde hareket ediyorsunuz. Bilinmeyen bir yaşam sizin için çok önemli. Derin düşünceler içinde olmanız aşkı ciddiye aşmanız neden olacaktır. Ruhsal gelişiminiz önem kazanıyor. Yeteneklerinizi fark ederek kendinizi geliştirecek meditasyon, ruhsal faaliyetler ve yaşam ötesi konulara ilgi duymaya başlayabilir, bu konularda çeşitli kaynak kitaplar araştırarak içsel dinginliğinizi sağlayacak çalışmalar içinde olabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin, her zaman pozitif insanlar olmasına özen gösterin.
Geceler ne denli sıcak olursa olsun, gidememek donmak demektir.
HALİL CİBRAN


Terazi
Merkür, Venüs ve Plüton ay boyunca aile ve yuva evinizde ilerliyor. Geçen aydan beri çatışma potansiyeli mevcut olan aile içi ilişkilerde anlaşmazlıklar, kuzenler ve kardeşler arasında sürtüşmeler ortaya çıkacaktır. Söz konusu olan hisseli bir mirasınız ile ilgili olarak paylaşım yoluna gidebilirsiniz. Beklediğiniz desteklerde sorunlar çıkacak, ilgili kişilere öfkeleneceksiniz fakat kendinizi kontrol altında tutmayı öğreneceksiniz. Plüton geri hareketini yaparken evinize daha fazla vakit ayıracak, eşyalarınızla ilgileneceksiniz. Aile büyükleri ile duygusal ilişkilerinizde artışlar olacak. Çalışma hayatınızla ev yaşantınızı dengeli bir şekilde yürüteceksiniz. Sosyal ilişkilerinizde aileniz size destek olurken, kişisel enerjinizi evinize ayıracaksınız. 21 Aralıkta Jüpiter karşıt ilişkiler evinizde ilerleyecek. Orijinal dostluklar ve arkadaşlıklar gündeme gelecek. Henüz yeni tanıştığınız kişilerle uygun sohbet ortamları yakalayacak, uyumlu kişilik sergileyeceksiniz Sürpriz evlilikler ve boşanmalar olacaktır. 8 ARALIKTA Dolunay ruhsal evinizde gerçekleşirken aynı evde marsta bulunuyor ve karşıt evinizde Jüpiter bulunuyor. Orijinal fikirlere ve paylaşıma hala hazırsınız. Çevrenizdeki koşulları istediğiniz gibi kullanacaksınız. Sosyal konularda, arzu ettiğiniz halde şimdiye kadar yapamadığınız aktiviteler üzerinde yoğunlaşmalısınız. Özellikle size finans kapısını aralayacak dostlukları arzulayacaksınız. Bazılarınızın sansasyonel ilişkileri olacak. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmayacak ve iç disiplininizin bozulmasına izin vermeyeceksiniz.
ARADIĞINI BİLMEYENE BULDUĞU HERŞEY DOĞRU GELİR..(KAHRAMAN TAZEOĞLU)

Akrep
Aşk etrafınızda dolaşıyor. Sürpriz aşklara hazırlıklı olun. Sosyal yaşantınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz. Bu tür ortam konuşmalarında gündemi belirleyecek popüler konuları gündeme getirin.23 Aralığa kadar Güneş finans evinizde. bulunacak.. İleriyi gören bir düşünce yapısı içinde hareket ederken, para ile ilgili ufkunuz açılıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle büyük projeler üretecek, yaşama daha olgun ve farklı bakmaya başlayacaksınız. Hissi yetenekleriniz sizi çok daha yukarılara taşıyacak. Hayatın doğal yapılanması içinde her şeyi çok kolay çözerek, taşları yerine oturtacaksınız. Çevrenizde sizin bilgeliğinizden faydalanacak çok kişiye önderlik yapacaksınız. Özellikle maddi konularda hiç kimsenin aklına gelmeyen konularda büyük paralar kazanabilirsiniz. Maddesel konularda kendinizi güçlü hissedecek ortamları tercih edeceksiniz.. Akıcı konuşmalarınızla, bulunacağınız ortamlarda sözcülük yapabilir ve hakkınızı aramanız gereken konularda ağırlığınız koyabilirsiniz. Çalışkanlığınızı ve aktivitelerinizi çevreniz gönülden destekliyor. Neptün geri giderken gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Ani değişen şartlara karşı temkinli olmalı, ölçüyü kaçırmamalısınız. Kendinizi yıpratmadan hareket etmelisiniz. Sağlığınız konusunda bu ay özel zevklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız. Duygusal çelişkiler yaşadığınız zaman sinir sisteminiz zarar görüyor.
Yeşilliklerden, çiçeklerden meydana gelen bahçe geçici, fakat akıldan meydana gelen gül bahçesi hep yeşil ve güzeldir.( Mevlana)

Yay
Aralık ayında hedefleriniz doğrultusunda hareket etmenin avantajlarını kullanmalısınız. Birçok olumlu pozisyon sizi bekliyor. Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için, çevrenizi sınamak isteyeceksiniz. Yenilikler ve arzularınız doğrultusunda hareket etmeyi amaçlarken, çevrenizdeki arkadaşlarınızla kuracağınız işbirlikleri de önem kazanacak. Fikir alışverişinde bulunacağınız topluluk ve arkadaş grupları içinde olacaksınız.8 Aralıkta dolunay karşıt evinizde gerçekleşiyor. Enerjimizi ortaya çıkaracak işler yapmak isterken, egolarımızda güçlenecek. Karşı görüşteki insanlarla tartışmacı bir kimlik içinde tepkili olacaksınız. Venüs, Merkür ve Plüton finans evinizde size radikal değişimler veriyor. Düşündüğünüz bir çok şeyi gerçekleştirme çabası içinde yoğunlaşırken, eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak, yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. 23 Aralıkta yeni ay finans evinizde doğuyor. Kariyerinizi güçlendirmek için maddi konularla ilgili uygun aylardan birindesiniz. İlişinize yükselmek istiyorsanız, doğru insanlarla birlikte olacaksınız. Sosyal çevre maddi kazançlarınızı arttırma konusunda size yardımcı olacak. Maddi konularda istediğiniz bağlantıları gerçekleştirmek için sosyal statünüzü kullanabilirsiniz. Bu dönem kendinize zaman ayırmalı ve yapacaklarınız konusunda kesin bir plan dahilinde çalışmalar üretmelisiniz. Her işin belli bir sistemi var ve sizin aceleci tavırlarınız yüzünden istenmeyen gecikmeler yaşıyor olmanız sadece sizin hatanız. Bu ay stresten uzak kalmalı ve tartışmalardan sakınmalısınız. Sinir sisteminizi güçlendirecek mineral ve vitaminlerinizi almalısınız. Bu dönemde unutkanlığınız artarken, dikkatsiz davranışlar nedeniyle kazalara karşı daha dikkatli olmalısınız. Beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize bu konuda önem verin. Sakin yerleri tercih ederek, gerginlik yaratan negatif enerjiyi üzerinizden atın. Katılacağınız davetlerde hiç bir konuda aşırıya kaçmamalı ve kontrollü gitmelisiniz.
Gitmek gerekir bazen. FazIa yormadan, daha çok bıktırmadan. Eğer vaktiyse ardına biIe dönüp bakmadan. Can yücel

Oğlak
Ayın ilk haftası Güneş Merkür ve Venüs ruhsal 12. Evinizde olacak. Eski bir sırrınız ortaya çıkabilir. Bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz.11 Aralıkta Venüs Ve Merkür birlikte hareket ediyor. 22 Aralıkta Güneşte eşlik edecek. Kişiselliğiniz güçlenirken, liderlik özellikleriniz ön plana çıkmaktadır. Köklü kararlar alacaksınız. Kendinizi geliştirirken etrafınıza da örnek olacaksınız. İnatçı tavırlarınızın ardındaki nedenler anlaşılmasa da, size daha sonra hak vereceklerdir. Jüpiter iletişim evinizde ilerliyor. Derin düşünmeniz kişiliğinizi olumsuz etkileyebilir. Plüton, Neptün, Satürn birlikte iş hayatınızı destekliyor. Ay boyunca “Satürn ” para evinizden size destek vermeye devam edecek. Sosyal evinizdeki Uranüs eski ve yeni şartlarınızı düzenlemeniz için bol fırsat sunuyor. Rekabet tanımayan yapınızla iş yaşantınızda spekülasyonlara neden olabilirsiniz. İnatçı yönleriniz sizin için olumsuz gibi görünse de, sizi başarıya götüreceği kesin. Uranüs ve Plüton el ele vererek olumlu açılarla size güzel oluşumlar hazırlıyor. Sürpriz fakat olumlu ilişkilerin ortaya çıkacağını bilmelisiniz. Kendinizi özgür bırakmanın keyfini yaşamalısınız. Ay boyunca Mars sağlık evinizde bulunuyor. Küçük sakarlıklar söz konusu olabilir. Uykusuz kalmamalı ve sizi depresif yapacak olaylara karşı temkinli olmalısınız.
Yalana bir defa batınca geri dönüşün yoktur
(Cezmi Ersöz)

Kova
Ağır gezegen etkisi sizi daha da güçlendirecek. Bu ay ilginç durumlar söz konusu. Kendinizden daha yaşlı kişilerin fikirlerinden yararlanacak ve onların desteğine gerek duymadığınız halde yararlanmayı bileceksiniz. İçgüdülerinizin güçlü olması sizi tutkulu ve ödün vermeyen bir kişilik haline getirecek. Uzun süredir beklediğiniz sonuçlara yaklaşmanız mümkün. Cazip ve çekici bir konumdasınız. Gözler sizin üzerinizde, bulunduğunuz ortamlarda ilginç konuşmalar yapıyor ve çevrenizi kolayca etki altına almayı başarıyorsunuz. Entelektüel çalışmalar içine gireceksiniz. Güneş; arkadaş çevrenize destek verecek. Özellikle, kendinizden büyük kişilerde olumlu destekler alacaksınız. Aynı zamanda, Jüpiter, Satürn Neptün’ün Güneş’le yaptığı olumlu açısı kozmik etkisi de sizi etkileyecek. 21 Aralığa kadar Neptün ve Jüpiter e finans konusunda çeşitli fırsatlar veriyor. Yaşamınızı kolaylaştırıcı kişilerle birlikte olmak sizin yararınıza olacak. Sevdiklerinizle birlikte ortak çalışmalar yapacak ve eski dostlarınızla birlikte hasret gidereceksiniz. Sabırlı bir şekilde, başlatacağınız tempoya hazırlıklı olmalısınız. Düşüncelerinizde ısrarcı davranmanız ve çevre ilişkilerinizi olumlu bir şekilde kullanma yeteneğiniz; amaçladığınız yolda işinizi kolaylaştıracak. Sağlığınız bu ay özellikle 21 inden sonra oldukça hassas gelişecek. Özellikle bedensel zorlanmaların fiziksel ve ruhsal problemlere neden olabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız.
Unuttum demek bile hatırlamaktır (Tuncel kurtiz)

Balık
Ayın ilk haftasında Güneş Merkür ve Venüs kariyer evinizde bulunacak. Sorumlu olduğunuz alanlarda ciddi bir çalışma temposu ve konsantrasyon sağlayacak ve zor şartlarda kazanma koşullarını sağlaması yönüyle öğretici etkiler verecektir. Kozmik enerjilerin size verdiği desteklerle, entelektüel konularda daha belirgin çalışmalar içine gireceksiniz. 22 Aralığa kadar Güneş kariyer evinizde kalacak. Kariyer ve toplumsal hayatınızı destekleyici çalışmalar içinde olacaksınız.. Para sizin için değerli olacak.. Hissi yetenekleriniz sizi çok daha yukarılara taşıyacak. Hayatın doğal yapılanması içinde her şeyi çok kolay çözerek, taşları yerine oturtacaksınız. Çevrenizde sizin bilgeliğinizden faydalanacak çok kişiye önderlik yapacaksınız.. 8 Aralıkta dolunay aile içinde yapmayı arzuladığınız değişimi gerçekleştirebilirsiniz. 11 Aralıkta Venüs Merkür ve Plüton on birinci evde birlikte hareket ediyorlar. Derin ve kurallarınız olan bir çevrede olmalısınız. Sağduyuyu ve sakinliği elden bırakmamalısınız. Bu şekilde davrandığınızda ortaya çıkacak zor pozisyonlardan başarı ile çıkacaksınız. Bu ay duygusal konularda eski alışkanlıklarınızı özleyebilirsiniz. Bu dönemde sevdiklerinize daha fazla vakit ayıracak, özel işlerinizle ilgileneceksiniz. Plüton ve Venüs geçmiş aşklara özlem duymanıza neden olacak. . Bu dönemde karşınıza çıkacak kişilere karşı tedbirli olmalısınız. Sizin duyarlı ve sevecen yapınızdan faydalanmaya kalkabilirler. Sosyal statünüz artıyor.. Arkadaş toplantıları sosyal aktiviteler sizin için önemli olacak.
Göze göz bir savaş sadece bütün dünyayı kör ettiğiyle kalır. Gandhi

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın