FİLİZ ÖZKOL… 5-11 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

FİLİZ ÖZKOL… 5-11 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
Paylaş

Gücümüz sınavdan geçiyor
Toplumsal hırslarımız ön plana çıkacak.. Mantıklı ve akılcı yaklaştığımız konularda daha başarılı adımlar atacağız. Yapacağınız çalışmaları geliştirmek istiyor ve yeni projelere kendinizi hazır hissediyor, Sosyal hayatımızın daha hareketli olduğu bu dönemde eve kapanmak istemeyeceğiz. Bazılarımız uzakta oturan yakınlarımızı ziyaret edeceğiz. Partnerimizle kıskançlık problemleri yaşayabiliriz.. Şimdiye kadar göstermediğiniz çabayı göstereceksiniz. Belki de şimdiye kadar başarılı olmak için bu kadar çalışmamıştınız. Fakat, bu dönemde kozmik güçler sizi desteklemeye devam edecek ve zorluklar karşısında güçlenmenizi sağlayacak.

KOÇ
Kendinize güveniyorsunuz

Kendinize güveniyorsunuz. Bu hafta iş yaşamınızda yavaşlamalar mevcut. Ortaklıklar konusunda istenmeyen küçük tartışmaların ilişkilerin bozulmasına neden olacaktır. Finans konularında yeni kazanç peşinde olmanıza rağmen, size gelen tekliflere karşı temkinli olmalısınız. İş yaşantınızda bir çok rakiple karşı karşıya kalmanız, sizi yıldırmayacak. Hedeflerinizi en iyi şekilde kullanabilme becerisini sahip olacaksınız.. Ciddi ve sabırlı bir çalışma içine gireceksiniz.


BOĞA
Şans kapınız çalıyor

Maddi durumunuz iyi görülüyor. Bu hafta eski bir olay yeniden karşınıza çıkacaktır. Beklenmedik bir şans kapınızı çalabilir. Çalışmalarının karşılığı elinize para geçecek. Güven duygunuzu geliştirecek pozisyonlar sizi bekliyor. Performans gerektiren konularda daha dikkatli davranmanız gerekebilir. Haftaya biraz hızlı girmek isteyebilirsiniz. Geçmişe dayalı tecrübelerinizin doğruluğunun, kanıtlanması sizi her konuda haklı çıkaracak. Düşüncelerinizde ısrarcı olacaksınız


İKİZLER
Doğru yoldasınız

İş konusunda iletişime önem vermek zorunda kalacağınız bir hafta. Küçük yazışmalar ve seminerler sayesinde kendinizi göstereceksiniz. Bazılarınız kardeşlerle ve yakın bağ içinde olacakları kişilerle ortak çalışma düzeni içine girecekler ve karlı çıkacaklardır. Gecikmiş borç ve alacaklarınızı takip etmelisiniz. Yeni iş başlangıçları gelse de, mevcut durumunuzu korumalısınız. Koşullarınızı doğru bir şekilde yönlendirmelisiniz. Bu hafta iş ve aşkı bir arada bulabilirsiniz.


YENGEÇ
Özgüveniniz yüksek

Yaşamın biraz da cesaret olduğunu bu dönemde, özgüveninizin size sağladığı avantajları istediğiniz alanda kullanabileceksiniz. Özellikle, sınırlarınızı aşan gücünüzün temposundan başınız dönebilir. Bazen iş hayatınızda kargaşaya neden olabilecek sözler ağzınızdan çıkmasına rağmen, anında yaptığınız müdahaleler sayesinde, durumu kurtaracaksınız. Kendinize güveniyorsunuz. Bu hafta sosyal ilişkiler, dostluklar ve iş anlaşmaları ön planda olacak. Enerjinizi doğru kullanmalısınız.

ASLAN
Akıllı ve temkinlisiniz

Uzun yollardan beklemediğiniz ilginç haberler gününüzün hoş geçmesine neden olabilir. Yeni beklentiler biraz zaman alsa da, şimdiden hazır olun ve bekleyin. Sıcak gelişmeler yakında sizi bekliyor. Çevre şartlarınızı değiştirme yönünde, olumlu keşiflerde bulanacaksınız. Algılama gücünüzün oldukça yüksek olduğu bir hafta yaşıyorsunuz. İstekleriniz konusunda sabırlı ve öz verili davranmalısınız. Her konuda temkinli olmalısınız. Uyku düzeniniz önemli.


BAŞAK
Aşk ve iş bir arada

Bu hafta duygusal enerjinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Düşüncelerinizden ödün vermek istemediğiniz için, baskıcı duygulardan nefret ettiğinizi çevrenize hissettireceksiniz. Ev ve ailenizi sevmenize rağmen çalışma yaşamınız ön planda olacaktır.. Maddi konuların size kazandıracağı avantajlar üzerinde durmalısınız. Parasal olaylarla kafanızı karışmasına rağmen, bu konuda ısrarcı olmak yerine beklemeyi tercih ediyorsunuz. İş yeri aşkları gündeme gelebilir.

TERAZİ:
Ruhsal gelişiminiz hızlanıyor

Çevrenize örnek olmayı başaracaksınız. Haftanın ilk günlerinde düşüncelerinizi sezgilerinizle birleştirerek, ideallerinizi gerçekleştirme yolunda adımlar atacaksınız. Karşı görüşteki insanlarla tartışmacı bir kimlik içinde tepkili olacaksınız. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi konusunda oldukça titiz davranacaksınız. Şansınızı kendiniz yaratıyor gibi görünse de, bir iyilik meleğinin sizi desteklediğini göreceksiniz. Ruhsal gelişiminiz önem kazanıyor


AKREP
Disiplin çok önemli

Çalıştığınız kişilerin iş disiplini ve iş ahlakına önem veriyorsunuz ve bu konuda haklısınız. Bu haftaya hızlı ve yüksek hedeflerin peşinde olacağınız işleri tercih ederken, iş birliği yapacağınız kişilerin performansı önemli olacak. Derin felsefi yaklaşımlar içinde, çevrenizdeki kişilerle empati kuracaksınız. Sessiz, sakin bir şekilde fakat kesin yargılarla çalışırken, zor olan işleri başarabileceğinizi göstereceksiniz. Sosyal ilişkileriniz canlanıyor

YAY
Dostlarınızla birliktesiniz

Görüşeceğiniz veya işbirliği içinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz. Özellikle size finans kapısını aralayacak dostlukları arzulayacaksınız. Akıcı konuşmalarınızla, bulunacağınız ortamlarda sözcülük yapabilir ve hakkınızı aramanız gereken konularda ağırlığınız koyabilirsiniz. Çalışkanlığınızı ve aktivitelerinizi çevreniz gönülden destekliyor. Düşüncelerinizde farklı titreşimleri sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

OĞLAK
Çalışmayı seviyorsunuz

Güce olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Bu hafta partnerinizle olumlu iletişim içinde olmanız sayesinde, aldığınız ortak kararları yaşam geçirme konusunda daha inatçı olacaksınız. Çevre koşullarını fazlasıyla zorlayacaksınız. Hafta içinde, baskıcı davranmakla çok şey kaybedebilirsiniz. Kendinize güvenmeli ve bencilce abartılardan uzak kalmalısınız. İç dünyanızda her şeyi abartabilirsiniz. . Küçük sorunların aniden büyüdüğünü görmek sizi bunaltabilir.

KOVA
Tarzınızı ortaya koyuyorsunuz

Farkında olmadan çevrenizi kırabileceğiniz bir hafta. Sizden beklenen sorumluluk duygusu içinde hareket ediyor ve yapılması zor olan işlerin yükünü alıyorsunuz. Siz, başarıyı ve kazanmayı seviyorsunuz. Bu hafta değişik işler konusunda kendinizi yenilemek ve farklı konularda da, yeteneklerinizi denemek istiyorsunuz Aşkta kendi tarzınızı ortaya koymaktan yanasınız. . Sosyal ilişkilerinizde sıcak gelişmeler, sizi de sevindirecek. Sindirim sisteminize dikkat etmelisiniz

BALIK
Ön plana çıkıyorsunuz

Yakın dostlarınızın size destek vereceği, yeni konular gündeme gelecektir. Bu hafta günlük yaşantınıza sığdırmak zorunda kalacağınız çok işler var. Sosyal hayatınızla ilgi bir takım aktiviteleri birlikte çalıştığınız kişilerle gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamın yerleşik düzeni sizin tarzınız olmayabilir. Değişkenlik göstermek için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Meraklı yapınızı ön plana çıkarıyorsunuz. İş hayatınızla ilgili seyahatler gündemde olacak.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın