FİLİZ ÖZKOL…12-18 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

FİLİZ ÖZKOL…12-18 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
Paylaş

Pozitif düşünmelisiniz
Sezgisel özellikler ön planda olacak. Maddi konularla ilgili parasal hareketler yeni bir gelişim gösteriyor.. Borç para alış verişi içinde olanlar için dikkatli olmaları gerekebilir. Bu hafta Merkür geri gidiyor. Üstelik retro Jüpiter’le zırt açı oluşturuyor. Ödeme zorlukları yaşayacağımız konular karşımıza çıkabilir. Uzun süredir hayalini kurduğumuz yolculuklarda güzel kavuşmalar ve beklenen haberlerin gündem kazanmasıyla birlikte dost toplantıları ve felsefi konulara yaklaşım görülmektedir. Bazı sırların açığa çıkma olasılıkları güçlü.


KOÇ:
İlişki karmaşası yaşıyorsunuz

Retro Jüpiter ve İkizlerdeki Mars olumlu destek alıyorsunuz. Merkür geri gitmeye başladı.Her şeye rağmen risklere karşı dikkatli olmalısınız. Çevreniz tarafından anlaşılmadığınız duygusuna kapılabilirsiniz. Beklediğiniz performansı yakalamak istiyorsanız, işinizle ilgili gerekli donanıma sahip olsanız bile gerekli desteğe ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz. Karşıt evinizde Jüpiter geri hareketine başlarken duygusal ve ilişki karmaşası yaşatıyor. Enerjiniz bir düşüyor bir yükseliyor. İlişkilerinizdeki saygı çok önemli.

BOĞA:
Kafanız çok yoğun

Retro Jüpiter bilinçaltınızı yorgun düşürebilir. Yılmadan ve üşenmeden sabırla çalışıyorsunuz zaten siz daha farklı olamazsınız. Bu hafta sıralamalarınızı sistemli ve mantıklı bir şekilde yapmalısınız. Çalışma ve sağlık evinizde Merkür geri gitmeye başladı. Sizin istediğiniz şartlar her zaman aynı olmayabilir. İsteklerinizde değişim yaşarken, karşı tarafın duygularını da düşünmek zorundasınız. İnatla kendi fikirleriniz savunmak isteyeceksiniz. Satürn’ün geri hareketini sizin toplumsal ve kariyer evinizi etkiliyor.

İKİZLER:
Kuruntularınız çok fazla

Jüpiter ve Merkür geri giderken takıntılı yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Her şeye burcunuzdaki Mars size cesaret veriyor. Bir çok başarı sizi bekliyor ve siz yavaşlama modunda hareket ediyorsunuz. Kafanızda bin bir sorularla cevap aramaya çalışacağınız sakin fakat akıllıca hamle yapmayı düşünmelisiniz. Değişim içinde olduğunuz için, bazı olaylara kendinizi kapatabilirsiniz. İçsel kuruntularınız oldukça yüksek. Dikkatli ve sabırlı davranmalı ve mantığınızın sesini dinlemelisiniz. Derin düşündüğünüz zaman başarı size kolay geliyor.

YENGEÇ:
Çalışma hayatınıza dikkat

Retro Jüpiter toplumsal evinizde size sorunlar yaşatabilir. Uzun zamandır size ödenmeyen borçlar gelebilir. Satın almak için uğraştığınız ve piyasa bulamadığınız ve çok istediğiniz bir eşya veya arzuladığınız bir şey aniden karşınıza çıkacaktır. Hayal kurmak için uygun bir hafta değil. Eş ve ortağınızla bir konuda yanlış anlaşılma söz konusu dikkatli olmalısınız. Merkür aile ve yuva evinizde geri gidiyor. İhmal ettiğiniz duygular atakta. Çevrenize sevginizi yansıtmak istemeniz sizi değerli kılacaktır. Uyku düzeninizin bozulmamasına dikkat etmelisiniz.

ASLAN:
Eski dostlarınızı özlüyorsunuz

Bu hafta sessiz ve derinden gitmeyi yeğliyorsunuz. Özellikle geri giden Jüpiter ve retro Merkür sayesinde yakın dostlarınıza yapacağınız ziyaretlerde eski dostluk duygularınız yeniden tazeleyeceksiniz. İletişim konusunda atladığınız ve unuttuğunuz fırsatlar yeniden ortaya çıkacak. Size karşı hatalı davrananların gerçek yüzünü görmek sizi üzmemeli. En azından bazı olaylar açıklık kazanacak. Tuhaf bir şekilde kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Ailenizin sorunlarına isteseniz bile duyarsız kalamıyorsunuz.

BAŞAK:
Dostluklar ön planda

Güneş kişisel evinizde hareket ederken, hayallerinizi harekete geçirecek cesareti fazlasıyla kendinizde bulacaksınız. Yönetici gezegeniniz Merkür geri giderken Kariyer evinizdeki Mars’dan destek alıyorsunuz. Gerçekler ve isteklerinizi belli bir senkron içinde karşı tarafa sunarsanız, başarısız olma gibi bir durumunuz olmaz. Dostluk duygularınızın temelinde geleneksel kuralların işlevi çok önemli. Arkadaşlarınızın yanında kendinizi daha iyi hissediyor olmanız, onlarla daha sık görüşmenize neden oluyor. Bu hafta birçok organizasyona katılabilirsiniz.

TERAZİ:
Şartlarınızı gözden geçirin

Merkür kişisel evinizde geri giderken Jüpiter’in retro durumu çalışma şartlarınızı yeniden gözden geçirmek için; önünüze önemli fırsatlar sunacak. Bir çok arkadaşınızla yeniden deneyebileceğiniz ortamlar karşınıza çıkacak. Ani gelişen olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız. Bazı sırların ortaya çıkmasıyla kafanızdaki düşünceler şekil değiştirebilir. Bir anda fırsatlardan faydalanmasını bilen işlek bir zekanız var. Her olayı anında ve hızlı bir şekilde değerlendiriyorsunuz. Duygusal ilişkilerinizde maddesel olaylar gündeme gelebilir

AKREP:
Derin düşünüyorsunuz

Aşk ve sosyal evinizde Neptün geri giderken Jüpiter’de retro durumunda. Merkür bilinç altınızdaki geri hareketi ise, ilginç tabloları da ortaya çıkarıyor. Gezdiğiniz ve dolaştığınız yerlerde eski bir dost ve sevgiliyle karşılaşma olayınız oldukça fazla bir varsayım. İstemeden gittiğiniz ortamlarda sizi sevindirecek karşılaşabilirsiniz. Derin düşünceler içinde olduğunuz zaman, duygusal olayların çözümünü hemen buluyorsunuz. Hayal edin ve bekleyin. Evrenin size sunacağı güzellikleri sevgiyle kabul edin. Olumsuz enerjileri sizi üzmesin

YAY:
Eski olaylar gündemde

Neptün aile ve yuva evinizde geri giderken, Merkür yenilikler evinizde retroya başladı. Birçok eski olayları yeniden tetikliyor. Aile bireyleri yüzleşme yaşayacak. Uzun süredir taşınmayı düşünüyorsanız bu hafta bir çok fırsat yeniden karşınıza çıkacaktır. Mars karşıt evinizde ilerliyor. Retro Satürn uzun zamandır çok istediğiniz seyahat arzularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Seminerler sizin için önemli. Eksik bilgilerinizi tamamlamak istiyorsanız bu dönemi akıllıca kullanabilirsiniz. Sistemlerinizi kontrol edin. Kırgınlıklara dikkat.

OĞLAK:
Hayaller ve gerçekler bir arada

Retro Jüpiter yeni oluşumlar için dikkatli olmanız gerektiğini size hatırlatıyor. Tanıştığınız insanların cazip fikirleri sizi ilginç gelecektir. Hayal ve gerçek arasında bocalama geçiriyorsunuz. Satürn kişisel evinizde sorumluluğunuz ölçerken, geri giden Merkür cezb edici şartlarla sizi eski şartları yeniden karşınıza çıkarıyor. Fırsatlar ve engeller arsında düşünce yorgunluğu içinde olabilirsiniz. Parasal konularınızın yavaş ilerlediğini görmekten canınız oldukça sıkkın. Her şeye rağmen gücünüz yerinde.

KOVA:
Hayatınızı gözden geçirin

Jüpiter’in geri gitmesi birçok eksik bilgilerin ve kendinizi yeniden ele almanız gerektiği konusunda size uyarı getiriyor. Kendinize çok güvenmenize rağmen, hata yapma olasılığınızı unutmayın. Satürn eski olayları yeniden karşınıza çıkarabilir. Temel ve stabil olaylardan fazla uzaklaşmamaya çalışmalısınız. Merkür ruhsal evinizde geri gidiyor. Duygularınızı saklama gereği duyacağınız ortamlarda bulunacaksınız. Eskiden kaçırdığınız fırsatlar yeniden karşınıza çıkacak ve Retrolar size yarayacak ve yoğunluğunuz artacak.

BALIK:
Dengelerinizle başınız dertte

Finans evinizde geri giden Jüpiter kazançlarınızla ilgili bilgi arayışı içinde olduğunuz gösteriyor. Birçok konunun iç yüzünü merak etmeniz sayesinde değişik planlar yapmak zorundasınız. Geri giden Merkür sezgilerinizi tüm gücüyle çalıştırıp gözünüzden kaçan ve sizden saklanan olayların iç yüzünü bulmaya çalışıyorsunuz Doğal olarak bir çok kişinin tepkisini üzerinize çekebilirsiniz. Hedeflerinizi yüksek tutmak gibi koyduğunuz bazı kuralları, kendiniz bile aşmak istemiyorsunuz. Dengelerinizle başınız dertte.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın