6 Nisan’da saat 07.35’de 16 Terazi burcunda dolunayın ışığını karşılayacağız. 21 Mart’ta yaşadığımız Koç Yeniayının tamamlayıcısı olarak, geçtiğimiz 15 günlük süreçte başlattığımız, beklediğimiz tüm girişimlerin tamamlanmasına tanıklık edebiliriz.

Terazi burcu dolunayı ilişkilerde önemli kararlar verebileceğimiz, bazı bitişler, bazı kopuşlar yaşayabileceğimiz bir dönemi başlatıyor. Maddi manevi güvenlik isteyeceğiz, huzur arayacağız. Bize iyi gelmeyen birliktelikleri sorgulayabilir, sonlandırabiliriz.

Partner, eş, arkadaşlık ya da ortaklık hususunda mevzumuz el sıkışmak olacak. Pazarlık edeceğiz. Ya el sıkışacağız, ya masadan kalkacağız. Ancak bunu gürültüyle değil nezaketle ele alacağız. Karşı tarafa empati duyacağız, anlayışlı yaklaşacağız, ilişkiyi düzeltmek adına çözüm yolları arayacağız, uzlaşmacı bir tavır içinde olacağız. Olmalıyız!

Gökyüzü yanlışları doğruya çevirmek için imkan tanıyacak.

Güneş- Ay karşıtlığı özellikle Terazi- Koç aksında ‘ben- biz’ karşıtlığıdır. Terazi semboliği birlikteliklerde köprü kurmak ister. Kırgın olduğunuz kişilerle barış sağlayabilir, karşı tarafa siz bir adım atabilirsiniz. Beklediğiniz mal paylaşımları, alım satım, ticari girişimler, anlaşmalar, sözleşmelerde beklentiler yerine gelebilir. Dava, mahkeme gibi hukuksal konular nihayete erebilir ya da bir dava açmaya karar verdiyseniz bu süreci değerlendirebilirsiniz.

Önümüzdeki 1,5 yıl tutulma ve ay düğümleri enerjisinin Koç ve Terazi burçlarında olacağını düşünürsek tüm ilişkilerde hesaplaşma, hak, adalet temasının öne çıkacağını söyleyebiliriz. Kimileri ortaklıktan ayrılabilir, kimileri boşanmaya karar verebilir.

Venüs Boğa burcunda borç, alacak verecek, ödemeler, para kaynakları mercek altında olacak, parasal hak edişler sahiplerini bulacaktır. Juno- Uranüs bağlantısı bazı birlikteliklerde evlilik tekliflerini, sürpriz karşılaşmaları öne çıkartabilir. Romantik buluşmalar gerçekleşebilir. Yeni kazanç kapılarıyla karşılaşabiliriz. Kontratlı çalıştığınız kurumlar, sizin hizmet aldığınız, size hizmet veren çalışma arkadaşlarınız, yardımcınız, ortaklı konularda çalıştığınız kişilerle ilgili değişimler, sonlanmalar yaşanabilir. Sosyal medyayı değerlendirmek, kendinizi, yeteneklerinizi görünür kılmak adına bu dolunayı bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz.

Chiron-Güneş-Jüpiter kavuşumu duygusal yaralarımızın görünür olacağını, ve fakat iyileşeceğini, kalp kırıklıklarının ilahi olarak şifalanacağına işaret edecektir. Günlük yaşamdan biraz uzaklaşmak, içimizdeki kırgınlıkları, eksikleri toparlamak için kendimizle baş başa kalmak iyi gelebilir.

Sorumluluklarımızı bileceğimiz, kendimizi hedefler noktasında ortaya koyacağımız bir dönem. Size destek olabilecek kişilerle bir araya gelebilir, üstlerinize maddi olarak taleplerinizi dile getirebilirsiniz. Hukuk, estetik, moda, kozmetik konularına daha fazla yönelebilir, danışmanlık ve bilgi almak isteyebilirsiniz.

Terazi Dolunayı sonuca ulaştırmanın, diplomasinin, güzelleşmenin zamanıdır. Uzun zamandır gözümüzü kapadığımız sorunlarla yüzleşmektir. Roller değişebilir. Size iyi gelmeyen kişilere veda edilmelidir. Sevgi önceliklidir.

kaynak Sözcü/SeyranAtaklı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin