TERAZİ BURCUNDA GÖLGELİ AY TUTULMASI

TERAZİ BURCUNDA GÖLGELİ AY TUTULMASI
Paylaş

25 Mart’ta 5 derece Terazi burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. Ay tutulmaları sonlandırma ve tamamlanma zamanlarıdır. Kadersel ve değişen süreçlerin habercisidir. Tutulma 2006 yıllarında yaşanılan benzer olayları gündemimize getirecektir.

Artık hiçbir şey gizli, saklı kalmayacak devrimsel nitelikte dönüşümlerin olacağı süreçler.

Bu süreçte yaşadığınız olaylara dikkat edin.Eylül 2024 tarihi ile bağlantılı olacaktır.
Doğum haritanızdaki potansiyellerinize göre etki alanları değişmektedir.

Terazi Burcu Burcundaki bu tutulma her türlü ikili ilişkileri, ortaklıkları testten geçirecek. Güney Düğüm yönünde gerçekleşeceği için geçmiş temalar ön planda olacaktır.

Asc’ de, Aldebaran sabit yıldızı etkisinde İkizler burcu yükseliyor. Başarı,güç,itibar,ün,zenginlik getiren bedelli bir yıldızdır. Olumsuz yönde yıkımlar, kayıplar,güç ve itibar kaybı yaşatabilir.

Tutulma yöneticisi Venüs/Satürn ile Balık burcunda kavuşum da,ilişkilerle ilgili hak edilişlere göre sonuçlarını yaşayacağınız süreçler, ilişkisi olmayanlara kalıcı sağlam baslangıçlar yaptırabilir, evliliklerde/ilişkilerde ihanetler sırlar ile yüzleşerek farkındalıklar yaşatabilir.İhanet edenler, yalan söyleyenler Satürn’ün sopasına hazır olun. Değişimi,dönüşümü kabullenenler için yeni kapılar açılacak.

Ülkemizin 4.evinde Mars’ ın üzerinde gerçeklesecek tutulma, vatan, millet sınırlar, askeri hareketlilikler, kitlesel olaylara ve muhalefete vurgu yaparken,toprak, emlak, konut, çiftçiler ve tarımla ilgili sektörleride etkileyebilir. (Vergi/yapılandırma.)

Genel etkileri;
Yönetim, başkanlık,muhalefet, elçiler, bürokratlar, konsolosluklar, yargı, adliye, hakimler, savcılar ve siyasi yapıları gündeme gelebilir, gözden düşme itibar kaybı gibi olaylara şahitlik edebiliriz. Atamalar, değişimler olabilir.

Halk, yönetim ve muhalefet arasında kaoslar,

Askeri hareketlilikler, sınır ötesi operasyonlar, askerlerimizle ilgili üzücü durumlar (umarım olmaz), madenler, maden ocakları,

Trafik kazaları, siyasilerin kaza haberleri,

Moda, estetik/güzellik merkezleri, sanatçılar, çiçekçiler, tekstil sektörü ile ilgili gündemler,

Uluslararası ticari ilişkiler, anlaşmalar,

Ekonomi! Zorlayıcı süreçler!

KARMA ASTROLOG AYÇA AĞCA