logo

15 Şubat 2020

SURVİVOR 2020…İLK GÜNDEN PES EDENLER VAR!

SURVİVOR 2020…İLK GÜNDEN PES EDENLER VAR!

‘O Ses Türkiye’ yarı finalinde Acun Ilıcalı, Survivor adasından ilk görüntüleri paylaştı. ‘Survivor 2020’ gönüllüler takımı yarışmacısının şoke eden sözleri ve kısa süredeki büyük değişimi şaşırttı.

ACUN ILICALI: DAYANAMADIM! 

Başarılı televizyoncu, “Çok değişik bir Survivor bizi bekliyor. Bugün bir şeye dayanamadım ve onu yayınlamak zorundayım gerçekten. Başımıza ilk defa böyle bir şey geldi.

O görüntüyü uçaktayken istedim, sağ olsunlar yetiştirdiler. Bu çok değişik bir olay, bu görüntü çok önemli” açıklamasıyla herkesi meraklandırdı.

Evrim; iddialı bir yarışmacı, yüzme hocası. Kazanmak için son derece azimli. Survivor 2020 tanıtımında ‘Bu yıl Evrim, Survivor’a gidecek.

Survivor, Evrim geçirecek. Siz de bu Evrim’i görmek istiyorsanız beni izleyin’ diyor.

Survivor 2020′ gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan 29 yaşındaki Evrim Keklik, ada hayatının 5’inci gününde verdiği röportajda ise tanıtımdaki iddialı sözlerinden oldukça farklı bir profil çiziyor.

“MORALİM ÇOK BOZUK” 

“Gerçekten çok kötüyüm. Bunları annem görmesin tamam mı, lütfen. Önce buraya gelip bir gün deneme yapsaydık, yemin ederim yarışmaya katılmazdım.

Çok zor. Ağlayamıyorum, gücüm yok, İnsanlardan utanıyorum. Su içmek mide bulandırıyor, kokonat yemek ishal yapıyor.

Minderde oturmak istiyorum. Gerçekten moralim çok bozuk. Bana lütfen insan gibi bir çay, kahve verebilir misiniz?”

kaynak magazinkolik

Etiketler: