Şov için kesenin ağzını açtı… Büyük şova geri sayım!

Şov için kesenin ağzını açtı… Büyük şova geri sayım!
Paylaş

Son dönemde şarkılarıyla, çektiği her kliple, yaptığı prodüksiyonlarla adından söz ettiren Kerimcan Durmaz ikinci kez Bostancı Gösteri Merkezinden büyük bir şova imza atacak.

26 Şubat Cumartesi Bostancı Gösteri Merkezi şovu için kesenin ağzını açan Kerimcan Durmaz, hayranlarına büyük bir şov hazırlıyor. 

Uzun süredir Bostancı Gösteri Merkezi şovuna hazırlanan Kerimcan Durmaz 20 kişilik dans ekibiyle iddialı koreografi ve şovlar hazırladı. Hazırlanan her performans için tüm dansçılara ayrı ayrı 70 parça kostüm özel olarak tasarlanıp dikilirken, izleyen herkesi şaşkına çevirecek ışık şovlarının hazırlandığı sahnede birde Kerimcan Durmaz’ın sürpriz bir isim konuğu olacak. Bu büyük şovu için Kerimcan hiçbir masraftan kaçınmadı ve hatırı sayılır bir bütçede harcadı. 

Bugüne kadar yaptığı projeler ve dev prodüksiyonlu klipleri ile ‘Bu iş böyle yapılır!’ dersi veren Kerimcan Durmaz, yenilikçi, vizyon sahibi tavrı ve iş disiplini ile aylardır üzerinde yoğunlaşıp çalıştığı bu özel gece ile yine sevenlerini ve izleyenleri büyüleyecek! 

Kerimcan Durmaz “26 Şubat Cumartesi akşamı Bostancı Gösteri Merkezi’nde yapacağı şov için ‘tam anlamıyla bir görsel şölen yaşatacağım’ dedi. 

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın