HÜLYA AVŞAR’A SERT SÖZLER; ‘HÜLYA AVŞAR ZORBALIĞI’

HÜLYA AVŞAR’A SERT SÖZLER; ‘HÜLYA AVŞAR ZORBALIĞI’
Paylaş

Hülya Avşar’ın Meryem Uzerli’ye sorduğu “Neden evlenmediler seninle?” sorusu Cüneyt Özdemir’i de kızdırdı. Özdemir, Hülya Avşar’ı sert sözlerle eleştirdi.

Muhteşem Yüzyıl ile tanınan Meryem Uzerli Ru dizisindeki rolüyle gündemdeyken Hülya Avşar’a konuk oldu.  Avşar’ın, Uzerli’ye “Hiç evlenmedin değil mi sen? Niye evlenmedin? Neden evlenmediler seninle?” diye sorması tepki çekti.

Cüneyt Özdemir de bu soruyu görünce sinirlerine hakim olamadı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Cüneyt Özdemir, “Hülya Avşar içinden geldiği mahalle ahlakını temsil ediyor…

Bekar kadın olmak sanki bir suç! Evlilik kurtuluş, çocuk yapmak olmazsa olmaz! Vasat, kolaycıl ve ne yazık ki çağ dışı bir ahlak anlayışı (ki kendisinin de pek uyguladığını söylemek zor!)” sözleriyle Avşar kızına sert çıktı.

Gazeteci Özdemir programında da bu konuya değinerek “Gelelim Hülya Avşar zorbalığına… Sana ne? Her kadın evlenmek zorunda mı? İnsanlar evlenmek istemeyebilir… Hülya Avşar bunu ilk kez yapmıyor, daha önce de yapmış… ” dedi.