FİLİZ ÖZKOL…TEMMUZ 2022 AYLIK BURÇ YORUMLARI

FİLİZ ÖZKOL…TEMMUZ 2022 AYLIK BURÇ YORUMLARI
Paylaş

KOÇ
Temmuz ayı boyunca Uranüs ve Mars finans evinizde ilerliyor. İş konusunda hedeflerinizi büyük bir hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Ev ve ailenizi sevmenize rağmen çalışma yaşamınız ön planda olacaktır. Yapmanız gereken işler konusunda kendinizi yetersiz hissedebilir ve bu özelliğinizi kapatmak için çevrenize karşı baskıcı davranışlar içinde olurken, her türlü gücün arkasında maddi değerler arayabilirsiniz. 13 temmuz da dolunay kariyer evinizde gerçekleşiyor. Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek, kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz .Arkadaş seçimi veya ortak işlerde, size destek verecek pratik zekalı kişileri tercih edeceksiniz. Siz duygularınızı saklamak istiyorsunuz. Venüs 16 temmuza kadar iletişim evinizde ilerleyecek. Daha sonra aile ilişkileriniz daha çok önem kazanacak ve onlarla birlikte güzel bir dönem geçireceksiniz. Sağlık konusunda güzel bir ay. Duygusal konularda hırçın yönleriniz sizi gergin yapabilir Her şeye rağmen güzel bir ay.. Cildinize özen göstermeli, yağlı yemeklerden uzak kalmalı ve temiz havada yürüyüşler yaparak, vücudunuzun formunu korumalısınız. Hafif sporlar yapmalı ve bel kaslarınızı zorlamamalısınız.


BOĞA
Bu ay Merkür üç burcu dolaşarak size hareket kazandıracak. Güneş’le birlikte çevresel ilişkilerinize hareket kazandırıyor. Bu ay, sosyal yaşamınızın ilginç olaylara sahne olduğunu görecek ve bu hareket içinde önemli ve enteresan kişilerle bir arada olacaksınız. Bu grup aktiviteleri çerçevesinde, ayni görüşlere sahip olduğunuz kişilerle, ayni hedefler ekseninde kenetleneceksiniz. Geleceğe yönelik dostlukların temelini atabilirsiniz. Mantık çerçevesinde attığınız adımlar, marjinal düşünceli kişilerin etkisi ile rotasından saptırılabilir. İlk anlarda size ütopik gelen bu kişilerin düşünceleri, sonradan canınızın sıkılmasına neden olabilir, dikkatli olmalısınız! Bu tür kişilerin varlığı, güvenilir dostluklar konusunda sizi çelişkili düşünceler içinde bırakabilir. Konu ile ilgili karar vermekte zorlanabilirsiniz. Ruhsal evinizdeki Jüpiter’den olumlu etkiler almaya devam ediyorsunuz. Mars 6 temmuzda kişisel evinize geçiyor. Retro Uranüs size Macera duygunuzun atağa kalkmasıyla isteklerinizde aşırıya kaçabilir, sevgi ve flört bazında ilişki karmaşası yaşayabilirsiniz. Birçok organizasyonun altına imza atacak, karşı cins üzerinde özel bir yeriniz olacaktır.. İş ve aşkı birbirine karıştırabilirsiniz. 28 Temmuzda Jüpiter yuva evinizde doğuyor.. İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası… ilik sergileyeceksiniz.. Öfkelerinize hakim olduğunuz sürece, sağlığınız bir sorun yaratmayacak. Ruhsal konular çerçevesinde, sizi rahatlatacak şekilde olaylara geniş perspektiften bakmalısınız.


İKİZLER
18 Temmuza kadar Venüs kişisel evinizde bulunuyor ve aşk etrafınızda dolaşıyor. Sürpriz aşklara hazırlıklı olun. Sosyal yaşantınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz. Bu tür ortam konuşmalarında popüler konuları gündeme getireceksiniz. Sağduyuyu ve sakinliği elden bırakmayın. Bu şekilde davrandığınızda ortaya çıkacak zor pozisyonlardan başarı ile çıkacaksınız. . fiziksel enerjinizin güçlü olduğu bir dönem.. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız. . Daha dayanıklı ve çalışkan bir performans sergilemenize rağmen, duygularınızı ifade etmekte zorlanacaksınız. İlişkilerinizde baskın bir portre çiziyorsunuz. Kafanıza koyduğunuz her şeyi anında yapma isteyişiniz yüzünden, kendi enerjinizin altında boğulduğunuzu hissedebilirsiniz. Kendinizi özgür bırakmanın keyfini yaşamalısınız. Yabancı ülkelerle ilgili konuların gündeme gelmesiyle aklınız karışabilir. Sosyal çevrenizde sizi etkileyecek kişilerle birlikte olacak ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Maddi olanaklarınızı ve kapasitenizi gözden geçirmelisiniz. Değişen şartların sizi zorlaması karşısında bocalama yaşamanız mümkün, dikkatli olun. Sağlınızla ilgili rutin kontrolleri yaptırmalısınız. Yeni bir başlangıç ve yeni bir yaşam tarzı planlıyorsanız, bu dönemi iyi kullanmalısınız.


YENGEÇ
6 TEMMUZDA mars on birinci evde ilerlemeye başlayacak. İş arkadaşlıkları, grup çalışmaları gibi aktiviteler ve kişisel tatminleriniz doğrultusunda çalışmalar içinde olacaksınız. Eğer bu tür grup çalışmalarında esnek davranmazsanız; düşüncelerinize karşı tepkiler alabilir ve ortak çalışmalarınızda problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bazı karşıt düşüncelere karşı taktikler geliştirmeniz gerekebilir.. Düşüncelerinizi akıcı bir şekilde ifade etmenizi sağlarken, ikna yeteneğinizin etkin olmasını gündeme getirecek ve istekleriniz doğrultusunda uygulamalar yapacaksınız. Derin düşünceler içinde olmanız, analiz yeteneğinizin güçlü olması, çevrenizin ilgisini çekecek. Karşınızdaki kişinin düşüncelerini algılıyorsunuz. İlişkilerinizde yapıcı, güçlü, fakat denetleyici olacaksınız.13 Temmuzda dolunay karşıt ilişkiler evinizde gerçekleşiyor. 19 temmuza kadar Merkür Güneşle birlikte hareket edecek. Venüs kişisel ve fiziksel evinize geçiyor. Cazip güçlü biriyle duygusal beraberlik yaşayabilirsiniz. 28 Temmuzda para kazanma konusunda da şanslı olacaksınız. İşinizi iyi takip ederek disiplin içinde davranışlarınızı sürdüreceksiniz. Birçoğunuz maddi konulardaki başarınızı çevresel faktörlerle birleştirecek, ortak işbirliği içine gireceksiniz.. Katılacağınız grup yemeklerinde kontrolü elden bırakmayın. Yolculuklarda dikkatli olmalı ve kazalara karşı temkinli hareket etmelisiniz.


ASLAN
Kendinizle savaşınız var.. Kendinize olan öz güveniniz sizi yanıltabilir.. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Bu ay daha esnek olmalı, eksik kalan işlerinizi tamamlamalı, yeni fırsatlar yaratma yerine eskileri akıllıca değerlendirmelisiniz. Ay boyunca Mars ruhsal evinizde kalacak ve size yabancı konularını açacak. Aile ve yuva evinizde ilerleyecek. Satürn karşıt evinizde geri gitmeye devam edecek ve karmaşa yaratacaktır. İletişim, haberleşme, detaylı işler, hatalar, ihmaller ve unutkanlık artacaktır. Fakat, bu size durum değerlendirmesini daha net yapmanızı sağlayacak, daha hesaplı davranarak içinden çıkılmaz sorunları çözeceksiniz. Bu dönem ortaklık içindeyseniz; yalnız kalmak istemeyecek ve idealist, yönetici ruhu taşıyan kişilerle ortak çalışmalar içinde olacak, ayrıca haksızlıklar karşısında tepkileriniz ortaya koyacaksınız. Uzun süredir görüştüğünüz dostlarınızla bazı duygusal çekişmeler sonucunda ilişkilerinizi bitirebilir veya sevdiğiniz bir dostunuzla ayrı ortamlara düşebilirsiniz.
Ay boyunca geri giden Satürn duygusal dengelerinizi kontrol ederken, Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Yine sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz. Bu dönemde cildinize kemiklerinize ve iskelet sisteminize özen göstermelisiniz.


BAŞAK
Jüpiter ve Mars değişim ve finans evinizde ilerliyor.. Sezgileriniz doğrultusundaki çabalarınız karşılık görecek ve para kaynaklarının nasıl değerlendirileceği konusunda sağduyulu davranışlar sergileyeceksiniz. Partnerinizin maddi olanaklarından yararlanacaksınız. Karşıt finans evinizin güçlüolması; sizin bu konudaki tarzınızı daha da belirgin hale getirerek karşı taraftan ‘ne’ istediğinizin bilincinde olacak ve bazı şartlarınızın yerine getirilmesi konusunda ısrarcı davranacaksınız. Kendinizle ilgili konularda sessiz kalmayı yeğlemeli, çevrenize karşı kritikçi bir yaklaşım içinde bulunmalısınız.. Mesleki konularda duygusal tatmin sağlamak için gerekli çalışmaları daha sonraya ertelemelisiniz. Sabit düşüncelerden uzaklaştığınız zaman, kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. İnatçı yapınızın kendinize zarar verdiğini sizde biliyorsunuz. Sosyal çevrenizde değişimler ve yeni başlangıçlar için uygun olmayan bu durumu eski dostlarınızla hasret gidererek geçiştirebilirsiniz. Eski şartlarınızı korumaya devam etmelisiniz. Kendinizi geliştirmek isteyecek ve sizi motive edecek arkadaşlara ihtiyaç duyuyorsunuz. Yardım etme duygunuz artarken, zevkler konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Yaratıcılığınızda harikalar yaratıyorsunuz. Olumsuzluklar karşısında da, ketum tavırla takınıyorsunuz. Maddi konularınızı destekleyici aşklar gündeme gelecektir. Karasızlık çektiğiniz anlarda arkadaşlarınızdan yardım alacaksınız. Sosyal konumunuzda yükselme olabilir. .Ay boyunca sağlık eviniz, size büyük bir şans verecektir..


TERAZİ

Bu ay; , iddialı tavırlarınızla ortaya çıkıyor ve toplumda dikkat çekici işler yapmak istiyorsunuz. Egolarınızı tatmin etmek için elinize geçecek fırsatları akıllıca kullanmalısınız. Olaylara yönetici bir tavırla yaklaşıyorsunuz. İyi niyetli dostlarınızla size önereceği tekliflere hayır demeden önce düşünmelisiniz. Maddesel konularda beklediğiniz fırsatları yakalamak ve iş olanaklarınızı genişletmek için uygun bir dönemdesiniz. Sadece, riskleri unutmam Farklı görüşteki kişileri bir araya toplayabilirsiniz.18 Temmuza kadar Venüs ruhsal yolculuklar evinizde ilerliyor. Hedefleriniz, uzak ülkelerde yapacağınız başarılı çalışmalar gibi arzu ve isteklerinizde yoğunlaşarak, yaşam sürecinizi emin adımlarla şekillendiriyor, pes etmeyerek sabırla yaklaşıyorsunuz. Yazışmalar ve haberleşme konusunda yaşayacağınız aksilikler ortaklık ilişkilerinize de yansıyacaktır. Finans evinizle ilgili bir çok fırsatı yakalayacak ve zekice paranızı değerlendireceksiniz. Karşınıza birçok fırsat alternatifleri çıkacak. Enerjinizi doğru kullanacağınız anları seçeceksiniz. Bu ay, yakın ilişkilerinizdeki bazı sorunlar konusunda dostlarınızın fikirlerini almaya çalışın.19 Temmuzda kariyer evinize geçecek. 23 Temmuzda Güneş Aslan burcuna geçerek sizin 11.iletişim evinizi etkiliyor. Konuşma dilinizi çok iyi kullanacaksınız… Sağlık konusunda bu ay oldukça hassassınız. Ay boyunca Sağlık evinizde Neptün retro konumunda olacağı için sağlığınız hassaslaşabilir .


AKREP
6 Temmuzda Mars karşıt ilişkiler evinize geçiyor. Uranüs’le birlikte hareket ediyor. Aşk hayatınız oldukça ilginç gelişmelere sahne olacak. sevgiliniz yanınızda olacak ve sizi mutlu edecek, özellikle maddi konularla ilgili yardımlarını esirgemeyecektir. Konuşacağınız ve paylaşımlarınızı aktaracağınız kişilerin önemli destek verici davranışları sizi memnun edecektir. Bu ay aranızda kavga çıkmasını istemiyorsanız, sevgilinizle baş başa kalmak yerine, sosyal aktivitelere beraberce katılmaya teklif etmelisiniz. Sorunlarınızı tartışmaktan kurtulur ve bu dönemi rahatlıkla atlatırsınız.5-19 Temmuz günlerinde Güneş ve Merkür uzak yolları kapsayan yolculuklar ve ideallerinizi yansıtan evde olacağı için yaşamınızın anlamını değiştire bilirisiniz. 13 temmuzda Dolunay iletişim evinizde gerçekleşecek. Fikir birliği ettiğiniz kişiler size uygun kişiler olacaklardır. Ruhani yönleriniz ön plana çıkarken, çevrenize öğretici bir şekilde yaklaşacak, yaşamın doğal bir öğretmeni olacaksınız. Sonuç olarak, yaşam enerjinizin daha da güçleneceğini unutmayın. İçinizdeki çocuk ortaya çıkacak.Karşıt finans evinizde Venüs 18 Temmuza kadar bulunacak.. 23 Temmuzda Güneş kariyer evinize geçiyor. Çevrenizde meydana gelen olayları tamamen kendi doğrularınızla şekillendirip, değerlendireceksiniz. Ay içinde, sağlık sorununuz görünmemesine rağmen; yaşadığınız yoğun duygular yüzünden strese bağlı tansiyon değişimleri yaşayabilirsiniz.


YAY
Ay boyunca Satürn Neptün ve Plüton geri gidiyor. Gireceğiniz topluluklarda karşılaşacağınız eski ilişkilerinizin tekrar karşınıza çıkması ve bu kişilerden etkilenmeniz size hareket kazandıracaktır. Fakat yine de tedbiri elden bırakmamalısınız. Tartışmaların ve kırıcı konuşmaların olabileceği ortamlardan uzak kalmalısınız. Planlarınız uygularken, kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor. Odaklaşacağınız konularda başarılı bir çalışma içine gireceksiniz.. 13 Temmuzda dolunay kendi finans evinizde geçekleşiyor. Size para kazandıracak ekibini kurabilirsiniz. Çevrenizde sizi sevecekler ve sayacaklar.. Bu sizin için iyi bir avantaj olacak.23 Temmuza kadar güneş karşıt finans evinizde çok güçlü.. Güneş-Neptün arasındaki olumlu açı etkisiyle canlanan sosyal ilişkilerinizde, Satürn’ün ters hareketi nedeniyle hatalar yapabileceğinizi unutmayın. İyi giden işlerinizde, olabilecek kötü gelişme olasılıklarını da düşünerek, iş akışını kontrol altında tutun. Güneş sekizinci evinizde Venüs ve güneş sayesinde duygularınız çok önemli. Retro Satürn’ün sizi yanıltabileceğinizi sakın unutmayın. İstek, güç ve aksilikler kapınızda. Kritik bir durum.. Plüton bu ay finans evinizde retro yapıyor. Yatırım konusuna yoğunlaşmalısınız.. Ailenizin yaşlı kişilerinin sağlığı ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.


OĞLAK
6 Temmuzda Mars aşk ve sosyal evinizde ilerliyor. Uranüs ve Mars gücünü hissedeceksiniz. Arzularınızın tavanı yüksek ve bu arzulu taleplerinizdeki artış, sorumluluk duygunuzun yoğunluğunu arttıracak ve sizi daha da ön plana çıkaracak işler yapacaksınız. Bu ay aşk hayatınız oldukça renkli farklı seyredecek. Partnerinizle birlikte uyum sağlayamadığınız birçok konu da hoşgörülü olmalısnız.. Daha önce gözünüze batan bazı hareketlerini olgun bir şekilde karşılamalısınız. nız. Yani kısacası, coşkular ilişkilerinizde tatlı bir yaklaşım söz konusu. Görüşeceğiniz veya işbirliği içinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz. Aşkta olgunluğu öğreniyorsunuz. Güneş karşıt evinizde size güçlü ilişkiler içinde olacağınızı gösteriyor fakat Plüton kişisel evinizde geri gittiği için yüksek mevki arayışı içindeyseniz dikkatli olmalı ve karşına çıkan sorunlarla savaşmak yerine beklemeyi tercih etmelisiniz. İş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Sağlık konusunda çok fazla bir sorunuzu olmasa da, ruhsal anlamda kendinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Yaşam kalitenizi bozacak hareketlerden uzak kalmalısınız.


KOVA
Ayın ilk günlerinde duygularınızı paylaşmaktan hoşlanmayacaksınız. 6 Temmuzdan sonra mars Uranüs’le birlikte hareket edecek. Genel olarak, kişiselliğinize yönelik bilinçaltı düşünceleriniz ön planda olacak. 12 Temmuzda dolunay ruhsal evinizde oluşuyor ve Plüton eşlik ediyor. İlişkilerinizde sessiz ve derinden gitmeyi yeğliyorsunuz. Bu dönem, olayları irdelemekten vazgeçmelisiniz. Yapacağınız planlarda gözden kaçırdığınız birçok noktayı gündeme getirmeli ve küçük ayrıntıları bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Geçmişinize gizli bir küskünlüğünüz var. Bilinçaltınız gereksiz anlarda size gerginlik yaratıyor. Gizli kıskançlıklarınız yakanızı bir türlü bırakmıyor. Yanlışlıklarınızın siz de farkındasınız. Genelde sakin olan yapınızı negatif etkileyecek, dış etkenlere karşı kendinizi kapalı tutun…Güneş çalışma ve sağlık evinizde 23 Temmuza kadar bulunacak. Siz etrafınızda size eşlik edecek güçlü insanlar istiyorsunuz. Eski işyerinizden gelebilecek tekliflere de hazır olun. 18 Temmuza kadar aşk evinizde Venüs enerjisini göreceksiniz. Oldukça sağlıklı görünmenize karşın beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. Uzun süre ayakta kalmamalı ve hafif sizi dinlendiren sporları tercih etmelisiniz.


BALIK
6 Temmuzda Mars iletişim evinizde. Kardeşler ve yakın akrabalarınızla aranızda bir takım problemler olabilir. İletişim konusunda oldukça başarılı ve çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz. Başarılı çalışmalara imza atarak, işinizde manevi tatmin sağlayacaksınız. Entelektüel yönlerinizi ortaya çıkaracak aktivitelerde, aynı meslekten kişilerle aranızda duygusal bir çekim oluşabilir. Canlı ve dinamik bir duygusal yaşamla birlikte, küçük ve yakın yollarla ilgili aşklar gündeme gelecektir. Neptün’ünün kişisel evinizi desteklemesiyle değişen şartlar; size yanlış kararlar aldırabilir. Başlangıçta size cazip gelen bir teklif, daha sonra istenmeyen sonuçlara neden olabilir.. Neptün’ün sizi yanıltmasına izin vermeyiniz. Venüs aile evinizde ilerlerken Merkür ve güneş aşk ve sosyal evinizde ilerliyor. Gezegenler birbirine geçiş yapıyor. Ailenize ters gelen düşünceleriniz nedeniyle, kendinizi ifade etmekte güçlükler yaşayacaksınız. Dışa dünyanıza yansıtmasanız da, kafanızın için oldukça karışık. Fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir. Dostlarınızdan yardım alabileceğiniz bir dönem içindesiniz. Sağlık gezegeniniz bu ay size destek veriyor. İskelet sisteminize dikkat etmelisiniz.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın