FİLİZ ÖZKOL…NİSAN 2024 AYLIK BURÇ YORUMLARI

FİLİZ ÖZKOL…NİSAN 2024 AYLIK BURÇ YORUMLARI
Paylaş

KOÇ:
25 Nisan’a kadar Merkür burcunuzda geri hareketine devam ediyor. Mücadele içinde olacaksınız. Karşınıza birçok rakipleriniz çıkacak. Partnerinizle aranızda kıskançlık kavgaları olabilir. Aşk bekarlar için, ilginç karşılaşmalar da, sahne olacak. Yine bu ay yanılgılar ve farklı anlaşılmalar söz konusu. Siz ne kadar iyi niyetli olursanız olun; ilişiklerinizde istemediğiniz durumlar ortaya çıkacaktır. Eski bie aşkın yeniden canlanması söz konusu. Katılacağınız toplantılarda parlak konuşmalarınızla çevrenizi etkileyeceksiniz. Yakın çevrenizden biri size aşık olabilir. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız; zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız. 8 Nisanda Güneş tutulması burcunuzda gerçekleşiyor.
Gücünüzü ve hırslı yönlerinizi regüle etme ihtiyacı duyacak ve paylaşım konusunda gizliliği tercih edeceksiniz. İşte size her türlü duygusal doyum yaşamak için ayağınıza gelen fırsatlar. Seçim yaparken, bir hayli zorlanacaksınız. Yine bu dönem, uyumlu ve güzel bir yapılanmayı özleseniz de, her şeyin çok kolay gerçekleşmeyeceğini de bilmelisiniz Belki de yıllarca hak ettiğiniz yeri bekliyorsunuz. İşte size, her türlü olanak. Ancak, seçimlerinizi kesinlikle doğru yapmalısınız. Önünüzdeki kapıların ardına kadar açıldığını görmek, kendinize olan güven duygunuzun artmasına neden olacak.
Eğer kendinizi yormaz ve sağlık koşullarına uygun yaşarsanız güçlü bedeniniz hiçbir sorun yaratmayacaktır. Kişiliğinizle ilgili takıntılarınıza dikkat etmeli ve ilişkilerinizde hayalleriniz yüzünden çatışmalara neden olabilecek saplantılardan uzak kalmalısınız. Olumsuz sonuçlarla karşılaşmak istemiyorsanız dikkatli olmanızda yarar var.

BOĞA:
Aşk gezegeniniz Mars enerjinizi yükseltirken, geri giden Merkür, yüzünden ilişkilerinizde sorun yaşayabilirsiniz. Özellikle kendi sisteminizin üzerine çıkmak istemiyor ve titiz bir yaklaşımla ilişkilerinizi gözlemliyorsunuz. Bazılarınız ise karşılıksız duygular içinde olacaktır. Sevdiği kişiyi uzaktan düşünmek bir size yetecektir. Diplomatik tavırlarınızla çözemediğiniz hiçbir şey yok. Entelektüel yönlerinizi ortaya çıkaracak aktivitelerde, aynı meslekten kişilerle aranızda duygusal bir çekim oluşabilir. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, yaşama daha hissi bakacaksınız. Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanabilirsiniz. Çevrenize yansıttığınız o çok vakur tavırlarınızın sizi saygın bir yere taşıdığını gördükçe aşırıya kaçabilirsiniz. Dikkatli olun ve biraz daha sempatik olmaya çalışın. 8 Nisanda Güneş tutulması ruhsal evinizde gerçekleşiyor. Bu ay bir konuda yapacağınız sübjektif değerlendirmelerinizle çevrenizi etkileyeceksiniz. Hareketli ve yerinde duramayan kişiliğiniz; işinizle ilgili baş eğmek zorunda kaldığınız konularda sizi gergin yapıyor. Bir çok işi bir arada yapmaya kalkışmamalı ve çevrenize de sorumluluk yüklemeyi öğrenmelisiniz. Yapacağınız her türlü çalışmaların karşılığını almak istiyor ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. Tartışmaların ve kırıcı konuşmaların olabileceği ortamlardan uzak kalmalısınız. Yine Ay’ın sonuna doğru, sakladığınız ve kimseyle paylaşmak istemediğiniz projelerinizi hızlı bir şekilde yaşama geçirmek isteyeceksiniz. Akıcı konuşmalarınızla karşınızdakilere savunma olanağı vermeden etki altına alıyorsunuz. Zihinsel faaliyetlerinizi güçlü bir şekilde dışa yansıtacaksınız. Karşınızdaki kişiler, bu kadar yoğun bir projeyi nasıl yapılandırarak ortaya çıkardığınıza şaşıracaklardır.

İKİZLER:
Bu ay geri giden Merkür eski dostlarla sizi yeniden bir araya getirecektir. Çevrenizle iletişim konusunda yoğunluk yaşayacaksınız. Duygu ve akıl karmaşası yaşayabilirsiniz. Sizden beklentileri olan kişiler olacaktır. Onlara kendinizi ispat etmek için, ikna kabiliyetinizi kullanmalısınız. Değişik fırsatlardan yararlanmanız ve pirim yapmanız için, uygun bir ay. Dostlarınız için kendinizi ön satıhlara atabilirsiniz. Kendiniz kadar çevrenizi düşünmeniz tabii ki çok güzel. Fakat zaman zaman aşırıya kaçabilir, sevdiklerinizin de, harcamalarını denetlemek isteyebilirsiniz. Sizi yanıltacak ve daha sonra da ‘geri dönüşler’ yaşayacağınız ilişkilerden kaçınmalısınız. Güzel beraberlikler ve geçici duygular iç içe olacak. 8 Nisanda yenilikler evinizde güneş tutulması geçekleşiyor. Bir takım özel konumlarınız gündeme gelebilir. İşinizle ilgili yenilikler peşindesiniz ve imkanlarınızı kendi tarzınıza göre değerlendirmek isteyeceksiniz. İş ilişkilerinizin bozulmasını istemiyorsunuz. Ölçülü davranışlarınız, ince hesaplarınız ve samimi davranışlarınız sizi her konuda farklı kılıyor. . Fikirleriniz, planlarınız ve kendinizi ifade şekliniz ön planda olacak. Ay sonunda yollarla ilgili hayallerinizin gündem kazanması sizi manevi bir sevince boğabilir. Bazılarınızın sevdikleriyle yapacakları yolculuklar keyifli geçecek. Üstelik siz, hep böyle bir gezinin planlarını yapıyordunuz.. Çıkacağınız yolculuklarda ani iş teklifleri de karşınıza çıkacaktır. Ayın son günleri, farklı şehirlerde ve ülkelerde olacak olan bu teklifler karşısında bocalamanız mümkün. Fakat karar vermeden önce iyi düşünmelisiniz. Siz gezmeyi ve eğlenmeyi sevdiğiniz için, ilginçliklerle sunulan bazı tekliflerin cazibesi sizi büyüleyebilir.

YENGEÇ
Merkür geri giderken ilişkilerinizi önemli bir şekilde etki etmeye devam ediyor. Partnerinizle veya eşinizle aranızda yaşayacağınız problemler, aşk hayatınızda da, sizi kuşkuya sürükleyebilir. Aileniz ve patronlarınız sizin hayatınıza müdahale edebilirler. Karşı cinsin ilgisiyle istemediğiniz aşklara da, sürüklenebilirsiniz. Bu ay bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz. Aşkın size sunacağı dekorları ve doneleri ret edemeyeceğiniz bir dönem. Yine sizi tehdit eden unsurları unutmayın ve sosyal yaşantınızda bencilliğe dönüşen davranış biçimlerinin size fırsat kaybettirebileceğini düşünün.. Eğlenceyle aranızın iyi olduğu bir dönem fakat, siz; çalışma yaşantınızdaki yoğun temponuzu eğlenirken de aşırıya kaçarak gösterebilirsiniz. 8 Nisanda güneş tutulması sizin kariyer evinizde gerçekleşiyor.
Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin. Uyumlu ve güzel bir yapılanmayı özleseniz de, her şeyin çok kolay gerçekleşmeyeceğini de bilmelisiniz. Kendinizde yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız. Bazılarınız alıştıkları evlerden ayrılma planları ve ya iş değiştirme planları yapmak isteyecekler. Fakat bu konuda geniş sosyal çevrenizden destek almak isteyeceğiniz kesin ve size gönüllü yardım edeceklerinden emin olun. Yine bazılarınız da eğitim ve öğretim için şehir değiştirebilir ve taşınma sorunları yaşayabilirsiniz. Tüm bunlar sizde mutlu olaylar zincirini oluşturacak ve yoğun bir ay yaşamanıza neden olacak.

ASLAN:
Bu ay aşk hayatınız karşıt Plüton’dan destek almaya devam ediyor. Aşk hayatınızda canlanma söz konusu. Birçok heyecan verici maceralar karşılarına çıkarken küçük flörtlere hayır diyemeyecekler. Bu ay eğlence dünyasında yerinizi alırken, sosyal ilişkilerinizi güçlü tutmanın zevkini yaşayacaksınız. Evliyseniz veya ciddi bir partneriniz varsa, onunla güzel günler geçireceksiniz. Geri giden Merkür, sayesinde yollardan gelen eski dostlarla özlem giderecekler. Yine bu dönem, şirket içi aşkları da gündeme getirecektir. Bir çoğunuz beklediğiniz fırsatları yakalayacaksınız.. Partner olarak seçtiğiniz kişinin gözüne girmek için uzun süredir çaba sarf etmiş olabilirsiniz.. İşte size güzel bir fırsat doğuyor. Hemen harekete geçmek için daha ne duruyorsunuz ?.Önemli toplantıları ve yemekleri bu ay oluşturmaya ve planlarını yapmaya çalışın. Güzel yemekler ve hoş müzikler eşliğinizde aşk itiraflarında bulunacaksınız..
Bu ay, kariyer gezegeniniz Venüs, ve 8 Nisanda güneş tutulması beklediğiniz eğitim ve iş konusunda birçok fırsatları karşınıza çıkaracak.. Yapacağınız seyahatlerde bilginiz artacak . Bu ay seyahatlerle iş hayatınızı birlikte götüreceksiniz. Yurt dışından gelen misafirlerinizi karşılayacak ve onları ağırlayacak ve iş yemeklerinde aynı zamanda eğleneceksiniz. Başlatacağınız seyahatlerin size çok önemli katkıları olacaktır. İleride bir çok gelişmenin başlangıcı bu günlerdeki ilişkilerinize bağlı gelişecektir. Güzel konuşma ve yeteneklerinizi karşı tarafa aksettirme konusunda başarılısınız. Girdiğiniz sosyal çevrelerde karizmanız baskın olacak. Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Tartışmalarda üstünlük sağlayacak, karşı taraf üzerinde etkin fikir hakimiyeti sağlayacaksınız. İş arayanlar, bekledikleri iş fırsatlarını yakalayarak, arzuladıkları ortama kavuşacaklar. Sırada bekleyen kişiler varken, sizin seçilmeniz, bazılarını tabii ki kızdıracaktır. Fakat siz kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz

BAŞAK:
Aşk gezegeniniz Jüpiter’den olumlu destek alıyorsunuz. Merkür geri giderken, duygularınızı karşı tarafa yansıtmanın yollarını başaracaksınız. Bu dönemde yapmanız gereken tek şey, eski dostlarla bir araya gelmek ve anılarınızı tazelemektir. Hatta bazılarınız özlemli hareket ediyorsunuz. Nostaljik olaylara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Bu ay bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz. Bu ay dengelerinizi korumak zorunda olduğunuzun farkında olarak, hedefleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Ne istediğinizi biliyor ve çevrenizden etkilenmeden kişisel hareket ediyorsunuz. Başkalarının değil, sizin ne istediğiniz ön planda olacak.. Kişiliğiniz sanki bilinmeyen bir enerji kaynağı ile sanki besleniyormuş gibi a hayata, olumlu yansımalar sunmayı başaracağınız bir ay olacak. Süregelen bir ilişkiniz varsa; dikkatli olmalı ve isteklerinize gem vurmalısınız. 8 Nisanda güneş tutulması gerçekleşiyor. İstemeden kendinizi size uymayan bir ilişki içinde olmanız veya yoğun duygular duyacağınız kişinin sizden yaşça büyük olma olasılığı mevcut olacak. Önce ailenizden saklamaya çalıştığınız bu ilişki sonradan başınızın oldukça ağrımasına neden olabilir. Başlangıçlar yaparken iyi düşünmelisiniz.
Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Onlarla bir çok iş fırsatı yakalayacaksınız. Ay ortasında temponuz artıyor. Jüpiter; felsefi anlamda yoğun düşüncelere neden olurken, çevrenizi güzelleştirmek adına çalışmalar yapacaksınız. Ayrıca bu ay iş toplantılarında ve aşk yaşamınızda fiziksel olarak ta etkileyici olmak istiyorsunuz.

TERAZİ:
8 Nisanda karşıt evinizde güneş tutulması gerçekleşiyor. Sosyal hayatınız oldukça enerjik ve tempolu geçecektir. Uyumlu ilişkiler sayesinde kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Bulunacağınız ortamlarda iş size eğlenceli arkadaşlarla birlikte gelecek.. Yine çocuklara yönelik organizasyonlar yapabilirsiniz. Bu ay varlıklı kişiler ilginizi çekecek. Yaşamınızı kolaylaştırıcı kişilerle birlikte olmak sizin de gururunuzu okşayacak. Girdiğiniz topluluklarda doğal cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi hızla yaşama geçireceksiniz. Bu dönem özel ilişkiler konusunda çok dikkatli olmalısınız. Çünkü siz karşılaşacağınız kişilerin etkili sözleri ve anlamlı davranışları baştan çıkarıcı olurken, daha sonra vazgeçeceğiniz birlikteliklerin temelini atabilirsiniz. Zorlu bir ilişki yaşamak istemiyorsanız, bu dönemde dostluk duyguları ve sosyal aktivitelere daha fazla önem vermelisiniz. Gireceğiniz topluluklarda karşılaşacağınız kişilerden etkilenmeniz ve marjinal dostluklar peşinde olmanız, size hareket kazandıracaktır. Fakat yine de tedbiri elden bırakmamalısınız. Ay boyunca Merkür geri gidiyor. Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Kendinize güvenmeniz sayesinde çok işler başaracaksınız. Yenilik yapmayı düşünmediğiniz anda hazırlıksız bir şekilde gelen tekliflere karşı kafanız karışacaktır. Hayır demeden önce iyi düşünün çünkü siz çevrenizle bütünleşmeyi seviyor ve yaşantınızda değişik insanlarla bir arada olmaktan hoşlanıyorsunuz.. Sosyalliği ve yalnızlığı bir arada yaşamak istiyorsunuz. Bu iki duyguyu aynı anda yaşamanız sizi gergin yapabilir.

AKREP:
Merkür geri gidiyor ve aşk hayatınızda duygusal aksilikler olabilir. Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için karşısındakinin duygularında karışıklığa neden olacaktır. Fakat kıskançlık duygularınızın sizi saracağını düşünerek, bu tür zararlı duygulardan kendinizi korumaya çalışmalısınız. Ayın ikinci yarısında, karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu bir döneme gireceksiniz. Kendinizden emin tavırlarınızla onları etkilemeye başlayacaksınız. Enerjinizi ve hırslarınızı arkadaşlarınızla birleştirirken; sert ilişkiler yerine, uyum içinde hareket edeceksiniz. Bazılarınız derin dostlukların temelini atacaklar. Fikir alışverişinde bulunacağınız topluluk ve arkadaş grupları içinde olmayı arzulayacaksınız. Düşüncelerinizi odaklaştıracak ve uyumlu dostluklar sunacaksınız. 8 Nisanda güneş tutulması gerçekleşiyor. İçsel yeteneklerinizi doğru bir şekilde kullanırken, aynı düşünceyi paylaştığınız kişilerle işbirliği içinde gerçekleştireceğiniz işleriniz olacaktır. Tüm bu yoğun arkadaş temposu içinde sizi hala temkinli olmaya devam edeceksiniz. Tabii tüm bunlar size çok önemli avantajlar kazandıracaktır. Siz arkadaşlık duygularını iş konusunda size beceri kazandıracak kişilerde deneyeceksiniz. z. Sizin en büyük özelliğiniz; özgür kaldığınız zaman yaşantınızı daha iyi kombine edebilmeniz. Bu durumlarda kendi etki alanınızda çok daha başarılı oluyorsunuz. Eğitim ve öğretim konularında istediğiniz bağlantıları yapabileceksiniz. Bu dönem iş disiplininizi ve kurallarını önemli hale getirmektedir. Düşüncelerinizi etki altında kalmadan yaşama geçirmek istiyorsunuz. Hırslarınıza yenik düşmek istemiyorsanız; yaşam yarışında regüle olmalı, enerjinizi doğal bir şekilde kullanmalısınız.

YAY:
Aşk gezegeniniz Merkür, geri giderken kaçan fırsatlar tekrar karşınıza çıkacak. Aşık olma duygunuz yüzünden romantik günler yaşayacaksınız.. Karşılaşacağınız kişilerden etkileneceksiniz. Risklere karşı tedbirli olmalısınız. Çünkü, karşı cins ile ilişkilerinizde, ani gelişen duygularınız sizi yanıltacaktır. 8 Nisan da güneş tutulması gerçekleşecektir. Bazılarınızın cinsel içgüdüleri artarken, kısa süreli cinsel maceralar yaşayacaklar. Hedeflerinizde mantığı ön plana alarak, kontrolünüzü kaybetmeyin. Bugünlerde sağduyuyu ve sakinliği elden bırakmayın. Bu şekilde davrandığınızda ortaya çıkacak zor pozisyonlardan başarı ile çıkacaksınız. Enerjinizle ilgili bir sorununuz yok. Her şeyi göze alacak kadar güçlü ve performansınız oldukça yüksek. Karşı cins sizin için oldukça çekici olmasına rağmen, seçici davranmalısınız. Sizde biliyorsunuz ki Yaşam hiç de beklenildiği gibi olmuyor.
Üst düzeyde çalışmak istiyorsanız; gerekli fırsatları karşınıza çıkaracak ve işinizle ilgili uygun ortamları yaratacaktır. Karşınıza çıktığında, geleceğinizle ilgili sizin lehinize gelişmelere neden olabilecek kişilerle tanışacaksınız. Amaçlarınıza oldukça bağlısınız. Gizli, keskin ve yoğun planlar yapıyorsunuz. Düşüncelerinizi, sistemli bir şekilde yaşama geçirmeniz sayesinde hedeflerinize istediğiniz gibi ulaşacaksınız. Karşılaştığınız kişilerin iç yüzünü görmek sizi rahatsız edebilir. Fakat aldırmayın ve olayları kendi haline bırakın.

OĞLAK:
8 Nisanda güneş tutulması aile ve yuva evinizde gerçekleşecek ve Merkür retrosuyla birlikte hareket edeceklerdir. Duygusal ilişkilerinizdeki coşku, ailenizle birlikte paralel ilerleyecek. Ailenizin onay vermediği bir aşk sıkıntılı anlar yaşatabilir. İş yeri, patron iş veren aşklarına karşı tedbirli olmalısınız Bazılarınız, evliliğe ilk adımı atarken, toplumda isim yapan bir kişiyle birlikte olabilir. Bu kişiyle ortak aktivitelerde tanışacaksınız. Eğlenceli bir ortamda başlayan bir arkadaşlık, daha sonra ciddi boyutlara ulaşacaktır. İlişkilerinizde partnerinizin olanaklarını kendi menfaatleriniz doğrultusunda kullanabilirsiniz. Kıskanç ve sahiplenici yönleriniz belirginleşiyor. Sevdiğiniz kişinin her şeyinden kuşkulanabilirsiniz. Duygularınızın ön plana çıkacağı işler peşindesiniz. Enerjinizi size her zaman en doğruya götürmeyebilir. Yanlış yorumların neden olduğu kargaşa, daha sonra kaçırılmış fırsat olarak karşınıza çıkmasını istemiyorsanız, lütfen işlerinizi sıkı takip etmelisiniz. Bu ay ailenizdeki sorunları çözmeyi yeğlerken, iş temponuzu da, düşürmemeye çalışacaksınız. Kendi bildiğiniz yolda ilerliyorsunuz. Çevrenizdeki şartları değiştirerek, kendi bildiğiniz yolda ilerliyorsunuz. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için doğru bir süre içinde olduğunu biliyorsunuz. Fikirlerinizi benimsemeyen ve size destek vermeyen kişileri yaşantınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Bazılarınız önemli iş anlaşmaları yapacak. Bu sözleşmeleri gizli tutmanızda yarar var. Ani bir terfi ve istediğiniz iş teklifinin tam ümidinizi kestiğiniz anda, birden gerçekleştiğini görmek, sizi oldukça sevindirecektir.

KOVA:
Bu ay aşk hayatınızda beklediğiniz enerjiyi bulamayabilirsiniz. Merkür geri gideceği için, ani kararalar vermemeli ve duygusal enerjinizi doğru kullanmalısınız. Cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi hızla yaşama geçireceksiniz. Karşı cinsin ilgisiyle, istemediğiniz aşklara sürüklenebilirsiniz. Eski sevgililerle sosyal bir aktivite de karşılaşabilir ve geçmiş günlerden söz edebilirsiniz. Sosyal yaşamınızda tanıştığınız bazı kişilerle sırdaşlık ve dostluk duygularınızı tatmin edeceksiniz. Eskiyi konuşmaktan büyük zevk alacaksınız. Geziler ve kısa seyahatlerinizde veya iş çevrelerinizde ilginizi çekecek, oldukça renkli kişilerle birlikte olmak adına birçok organizasyonlara dostların bir araya gelmesi size keyifli saatler yaşatacak. Hatta eski bir projeyi canlandırma sohbetleri yapabilirsiniz. Para kazanma hırsınızı körüklerken, gereğinden fazlada, mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. Bulunduğunuz şartları değerlendirme konusunda fırsatçı ve akılcı davranışlar içinde olacaksınız. Eğer bir işverenseniz, size uygun elemanlar bulacaksınız. Fakat hep gücünüzü ve çalışma sisteminizi kullanmak zorundasınız. Hiçbir şey kolay gelişmeyecektir. Planlarınız uygularken; kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. 8 Nisanda güneş tutulması gerçekleşiyor. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor. Kardeşlerle ortak çalışmalar yapabilir, bazılarınız görüşmediğiniz yakınlarınızla barışabilirsiniz. Aracıların çok işe yaradığı bir dönem. Üstelik gönüllü bir şekilde sizin için çalışacaklar. Bu ay, tüm enerjinizi maddi bütünlüğünüzü korumak ve arttırmak adına kullanacak, çevrenizin olanaklarından faydalanacaksınız. . Sınırlarınızı genişletmek için hedeflerinizi hırslarınızla besleyeceğiniz bir ay sonu yaşayacaksınız

BALIK:
Merkür, geri giderken 8 Nisan da güneş tutulmasının gerçekleşeceğini unutmamalısınız. Bu etkileşimler madde evinizde olacağı için, birlikte para kazanacağınız kişilerle aranızda duygusal bağlar oluşabilir. Çevresel nedenlerden dolayı enerjiniz yükselecek ve kısa görüşmelerde ve yollarda tanışacağınız kişilerle ani aşk kıvılcımları doğacaktır. Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır.. Güzel konuşmalarıyla karşı cinsin sizi etkilemeye çalışmaları geçici aşkları da gündeme getirebilir. Enerjinizi ve vaktinizin tümünü yakın dostlarınızla ortak çalışmalar içinde kullanacaksınız. Romantik olmaktan bir türlü vazgeçemediğiniz bir gerçek. Fakat bu özelliğinizi yakın aile ilişkilerinizde de kullanmak isteyeceksiniz. Sevdiklerinizi evinizde ağırlamak istemeniz, onları da, mutlu edecek. Bu ay ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle, ortak projeler sergilemeyi amaçlıyorsunuz. Bulunduğunuz grupları, etkileyici konuşmalarınızla ikna edeceksiniz.. Yakın çevrenize güven duygusu içinde, onlarla yapacağınız iş birliklerinden kazançlar elde edeceksiniz. Beklediğiniz fırsatları çevre faktörleri size sunacak. Eski dostlarla işbirlikleri, gündeme gelecek olaylar, sizi önemli kılacak. Başlatacağınız çalışmalarınızı inatla sürdüreceksiniz. Yine bu dönemde aile büyüklerinin sağlık sorunları gündeme gelebilir. Geçmişe dayalı tecrübelerinizin doğruluğunun, bugün de kanıtlanması sizi her konuda haklı çıkaracak. Bu nedenle kendinizle ilgili düşüncelerinizde ısrarcı olacaksınız. Yaşamın biraz da cesaret olduğunu bu dönemde, özgüveninizin size sağladığı avantajları istediğiniz alanda kullanabileceksiniz.