FİLİZ ÖZKOL…4 – 10 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

FİLİZ ÖZKOL…4 – 10 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
Paylaş

Geçmişinizi sabırla unutun

Eski ilişkilerimizi irdeleyeceğimiz bir dönem. Henüz kafamızda bitiremediğimiz duygular olabilir. Özellikle mantık ve duygu karmaşası yaşadığımız bu dönemde , isteklerimizde eski hesaplaşmaları bırakmalı ve teslimiyetçi bir ruhla hareket etmeliyiz. Öfkelendiğimiz kişilere soğuk savaşlar başlatabilir ve onları incitmek isteyebiliriz. Ruhsal arayışlarımızın temelinde güçlü olma ve “ben “ egosu yatmaktadır. Silahlarımızı kuşanmak yerine mistik vizyonumuzu esnetmeliyiz. Teknolojinin hakim olduğu bir gün olmasına rağmen geri giden , Satürn ve Plüton ve Neptün bir çok cihazımızı ve elektronik aletlerimizi bozacaktır. İlaç alma alışkanlığı olanlar için, yine dikkatli olmaları gereken bir hafta. Zehirlenmelerle karşı karşıya kalabilirler.

Koç
Sürprizlere hazır olun

Bu sürprizlere hazırlıklı olun. Riskler size yakışıyor ve bu atılımlardan alınızın akıyla sıyrılıyorsunuz. Satürn, Neptün ve Plüton retro durumunda. Eşinizi ve sevgilinizi özgür bırakın ve onu denetmek yerine sosyal yaşantınıza eşlik etmeye çalışın. Hayal kırıklıkları size göre değil. Acele etmeden sabırlı davranırsanız, kazanan sizi olacaksınız. Geçmişe dayalı tecrübelerinizin doğruluğunun, kanıtlanması sizi her konuda haklı çıkaracak. Beraberliklerinizde, ani gelişen kıskançlıklar nedeniyle zor anlar yaşarken, kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Çevresel koşullarınız yeniden gözden geçirmelisiniz. Anında müdahale huyunuzdan vazgeçmelisiniz.


Boğa
Hassas bir dönemdesiniz

Hiç kimsenin sezemediği işle ilgili konuları hissedebiliyorsunuz. Bu da siz de sürekli bir huzursuzluk kaynağı yaratıyor. Hassas anlar yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz.. Böyle durumlarda gergin oluyorsunuz. Duygusal karmaşalardan uzak kalmalısınız. İsteklerinizde belirleyici olmamalısınız… İnatçı ve başınıza buyruk davranışlarınız sizi faklı yaparken, bazı tereddütlerinizi yenmenize yardımcı oluyor. Duygularınızı değerlendirme imkanı elde edeceksiniz. Alınganlık size yakışmıyor. Sosyal ortamlar çerçevesinde; başarılı organizasyonlar içinde bulunacaksınız.. İçinizde biriken enerjiyi bir yerlere kanalize etmek zorundasınız. Aşırı uçlarda davranışlar gösterebilirsiniz.


İKİZLER
Tepkilerinizi denetleyin

Derin düşünmekten sıkıldığınız anlarda geçmişteki tecrübelerinizi örnek almalı ve eskiye takılmaktan korkmamalısınız. İnsanlara karşı samimi ve art niyetsiz davranışınız, başınıza beklenmedik ilginç olayları getirebilir. Aşk yaşantınızda değişim yaşamaktan hoşlanıyor ve partnerinizin durgun yapısından sıkılıyorsunuz. Eski sevgililerle sosyal bir aktivite de karşılaşabilir ve geçmiş günlerden söz edebilirsiniz. Beğendiğiniz kişiye karşı duygularınızı gizleyeceksiniz. Çünkü kırılmaktan korkuyorsunuz. Geciken terfilerinizde bu dönem açılacaktır. İmkansız gibi görünen olayları başaracaksınız.. Bir miras ve ya unutulmuş bir borç aniden sizi sarsabilir Koşullar ve içsel tepkilerinizi dengelemek zorundasınız


Yengeç
Nedensiz korkularınıza dikkat

Bu dönem sakin olun ve mutlu başlayan günlerinizi cehenneme çevirmeyin. Çevresel koşulların sizi zorladığı davranış şekilleri ile duygusallığınız arasında kalmanıza ve çelişkiler yaşamınıza yol açabilir. Bu hafta, bulunduğunuz ortamlara güvensizlik duygusu içinde yaklaşabilirsiniz. Bilinçaltınızda geçmiş deneyimlerinden kaynaklanan korkular var ve hata yapmaktan çekiniyorsunuz. Eski duygularınızın sizi esir almasın izin vermemelisiniz. Gizlilik sizi çekici kılabilir fakat, olayları olumsuz bir şekil almasına izin vermemeli ve gerekli müdahaleyi zamanında yapmalısınız. Sorularınızın cevabını alamayabilirsiniz. İçinizde nedensiz sıkıntılarınız var


Aslan
Mantığınızı zorluyorsunuz

Duygusal enerjinizin gücünü sosyal ilişkilerinize rahatça yansıtacaksınız. Bu hafta, sıra dışı düşünceleriniz paylaşmak için, kendinizi farklı alanlar bulabilirsiniz. Mantığınızı zorlayacak ve kendinizi sınayacak sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Duygularınızın size yönlendireceği yeni konulara ilgi duymanıza rağmen, önünüze çıkan geleneksel engeller yüzünden, kendinizi kısıtlanmış gibi hissedebilirsiniz.. Sanki içgüdüsel olarak bir şeylerin tam yerinde olmadığı kuşkusuna kapılıyorsunuz. Duygusal konularda detaycı kimliğiniz körükleniyor. Çevre ilişkilerinize samimi ve dürüst bir şekilde yaklaşıyor, ayni duyguları karşı taraftan da bekliyorsunuz. Dar vizyonlar size göre değil.


Başak
Sezgi ve egolarınız yüksek

Duygularınız gittikçe derinlik kazanmaya başlıyor. Sevdiğiniz kişinin size olan davranışlarından kuşku duyabilirsiniz. İsteklerinizi baskı altında tutuyor, kıskançlık duygularınızı gizliyorsunuz. İlişkilerinizi gözden geçirmeli ve kafanızdaki düşüncelerinizin. netlik kazanmasına izin vermelisiniz. Bu dönem her şeyi sorgulayacaksınız. Gizli planlar ve eski dostlarla yapılan düşünce bazında organizasyonlar önemli olacaktır. Bu dönem baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için, kendinizi korumaya alacaksınız. Egolarınızın yüksek olduğu bu günlerde çevredeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak. Adalet duygunuz yoğunlaşarak, yardımsever yönünüz ortaya çıkacak


Terazi
Kimseye taviz vermeyin

Aşk konusunda hatalar yapmamak için hala ısrarlı tutumunuzu sürdürmelisiniz. Çevrenize taviz vermekten hoşlanmıyorsunuz. Bu hafta sezgileriniz çok güçlü. Kendinizi yeniden yapılandırmak için, ruhsal yönü ağır basan düşünceler içine girebilirsiniz. Bu konudaki konsantrasyon, çevrenizdeki insanlara karşı olumlu yaklaşmanızı sağlayacak. Çevrenize örnek olmayı başaracaksınız.. Artık eski korkularınızı yendiğinizi ve enerjinizi ortaya çıkardığınızı göreceksiniz. Huzursuzluğunuzu yenmelisiniz.. Yalnız kendi sorunlarınız ve isteklerinizi düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Doğru kararlar almak bu sizin elinizde. Geri giden Satürn yüzünden, bu hafta, güç duyguları sizi gergin yapabilir.

Akrep
Çalışmak sizi mutlu ediyor

Bu hafta enerjinizi dengeleme konusunda zorluklar yaşıyorsunuz. Çevrenizle paslaşarak çalışmayı seviyorsunuz. Önünüzdeki engelleri aşma konusunda becerinizi göstereceksiniz. Yanlış anlaşılmalardan sakınmalısınız. Plüton retro yaparken; yoğun enerjinizin sizi zorladığını hatta tempo kaybettiğini göreceksiniz. Maddi konularda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız daha çok çalışmalı ve paranızı biriktirmelisiniz. Finans konularına sıkı bir disiplin getirmenin zamanı geldi. Çelişkilerinizi kendi çabanızla yenmeyi öğreneceksiniz. Geçmişte yaşadığınız zorluklarla başa çıkmayı öğreniyorsunuz. Arkadaşlıklarınızın seviyesini değerlendireceksiniz


Yay
Aşk kapınızda

Aşk yaşamınızda görmezlikten geldiğiniz konular sorun haline gelebilir. Geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin tekrar gündeme gelmesi söz konusu. İsteklerinizde abartılı olmanıza rağmen, duygularınızı saklama ihtiyacı içinde olacaksınız. Çevrenize kin tutabilir, oldukça hassas bir davranış biçimini sergileyebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız bir olayın yeniden irdeleyerek, o zaman görmediğiniz detayları bu dönemde görebilir, hayallerinizle baş başa kalma arzusu içinde olabilirsiniz. Düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme planları içinde hareket ederken, ne düşündüğünüzü hiç kimse anlamayacak. Sosyal ilişkilerinizin hala yoğun olduğu bir dönem. Hayatınızdaki aktiflik sizi yorgun düşürebilir.Oğlak
Duygu mu? Mantık mı?

Dış dünyadan koparak kendinizi toparlayacaksınız. Partnerinizle olan ilişkilerinizde duygusallıktan çok mantığınızı ön plana çıkarmanız nedeniyle aranızda saygın bir mesafe olacak. Bu sizin kendiniz daha ciddi kontrol etmenizi sağlayacak.. Bu arada uzun zamandır dargın olduğunuz eski dostlarınızla aranızdaki kırgınlıkları aşabilirsiniz. Bütçenizi aşmama konusunda dikkatli olmalısınız. İş arkadaşlıkları, grup çalışmaları gibi aktiviteler, kişisel tatminleriniz doğrultusunda çalışmalar içinde olacaksınız.. Ele aldığınız konuları zorlamanın anlamı yok. Duygularınızda farklı bir mantık var. Sizinle ilgili konuların başkaları tarafından yorum getirilmesine karşısınız.


Kova
Derin düşünmek size yakışıyor

Şartlarınızı korumaya devam etmelisiniz. Çevresel ilişkilerinize temkinli ve duyarlı davranmanız gerektiğini biliyorsunuz. Bugün, belli bir sistem içinde hareket edebilirsiniz. İletişim konusunda bazı aksiliklerin söz konusu olması sonucunda, beklentileriniz gecikebilir. İçsel çatışmalarınızın size zarar vermesini istemiyorsanız, duygusallığınızı denetim altına almalısınız.. Siz kendi doğrularınıza inandığınız zaman, her şey çok daha anlamlı ve güzel olduğunu biliyorsunuz. Derin düşünmek size birçok konuda yoğunluk kazanmanıza neden olacak. Unutmayın, dağınıklık size çok şey kaybettiriyor. Hayatla ilgili sorgulamalarınız hiç bitmiyor Eski beklediğiniz tekliflere sıcak bakabilirsiniz.


BALIK
Kırılgan bir dönemdesiniz

Karşılıklı duyguların çatışacağı bir hafta. Bu dönem elde edeceğiniz haklarınızla karşı tarafın size sunacağı şartlar arasında yanlış dengeler söz konusu olacak. Siz kendi düşüncelerinizden yola çıkarak, etrafınıza kapalı bir duvar örebilirsiniz. İlgilendiğiniz konuların farklı yorumlanması canınızın sıkılmasına neden olacaktır. İlişkilerinizi gözden geçirmelisiniz. Partnerinizin duygusal değişimlerinizden etkileniyorsunuz. Aranızda bazı istenmeyen olaylar gelişebilir.. Sabırlı yapınızı ortaya çıkarmaktan başka çareniz yok. Parasal kazançlarınız sezgilerinizle birlikte ilerleyecek. Aykırı düşünce içinde olacağınız kişilerden uzak kalmaya çalışın.. Güven duygunuzu kaybettiğiniz zaman çevrenize kırılıyorsunuz.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın