FİLİZ ÖZKOL… 3-9 EKİM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

FİLİZ ÖZKOL… 3-9 EKİM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
Paylaş

İçinizdeki enerjinizi dengelemelisiniz
Toplumda yanlış gelişen durumlar söz konusu olduğu zaman, tepkiselliğimizi ortaya koyacağımız bir hafta olacak. İdealist ve kişisel düşündüğümüz için, yanlış yorumlar ve tenkitler de alabiliriz. Bu hafta uzun süredir dargın olduğumuz dostlarımızı arayabiliriz. ve köprüleri kendimiz atabiliriz.. İçimizdeki enerjiyi dengeleme konusunda zorluklar yaşayabiliriz. Bazılarımız için henüz spor geç değil. Bu tür aktivitelere başlamanın tam sırası Daha fazla ara vermeyin zaman kaybetmemelisiniz..
KOÇ
Değişimlere hazırsınız

Çevre ilişkileriniz genişliyor ve uzak ülkelerle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için önemli bir devreye giriyorsunuz. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmamalı ve iç disiplininizi bozmamalısınız. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlanmalısınız. Burcunuzda geri giden Jüpiter kişisel enerjinizi testten geçiriyor.. Önemli ve sizi mutlu edecek kişilerle tanışıyorsunuz. Siz zaten ilişkiler konusunda mükemmelsiniz. inanılmaz bir aşk enerjisini üzerinize çekiyorsunuz.

BOĞA
Beklentileriniz sizi yorabilir

Bu hafta hayallerinizi ve çılgınlıklarınızı askıya almanız gerekmektedir. Yeni fırsatlar için beklemeli ve düşündüğünüz konu ne olursa olsun, denetimden geçirmeden uygulamaya geçmemelisiniz. Girdiğiniz topluluklarda güzel konuşmalarınızla ve kendinizden emin tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz. Kendi alanınızda kariyerinizi destekleyici toplantılarda bulunacaksınız. Buralarda karşılaşacağınız kişilere dikkat etmelisiniz. Takıntılarınızdan vazgeçmek zorundasınız. Dikkatinizi toplamalısınız.


İKİZLER
İlişkileriniz canlanıyor

Toplumsal olaylarda hayallerinizi ifade ederken, korkularınız yenmelisiniz Pratik bir şekilde ele alacağınız konuları sonuçlandıracaksınız. Sizi eleştirebileceklerini sakın düşünmeyin. Çevrenizde farklı yapınızla ilgi göreceksiniz. Güçlü kişiliğinizle çevrenin dikkatlerini üzerinizde yoğunlaştıracaksınız. Güzelliğinizi ve cazibenizi kullanabileceğiniz bir hafta. İlişkilerinizde flörtçü yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Çevresel ilişkilerinizi yeniden yapılandıracak, canlandığınızı hissedeceksiniz.


YENGEÇ
Duygularınızı testten geçirmelisiniz.

İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir dönem.. Çevrenizle iş birliği içinde olacaksınız.. Bazı paslaşmalar sonucunda haftanın son günlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz. Enerjinizi ortaya çıkaracak işler yapmak isterken, egolarımızda güçlenecek… Kendinizi çok daha güçlü ve mantıklı hissedeceksiniz. Bu olaylar ani bir şekilde gelişerek, sizi şaşırtacak.


ASLAN
Değişimleri beklemelisiniz

İş hayatınızla ilgili ilginç bir haber alabilirsiniz. İç dünyanız karışacak. Bazı şartlarınızda değişimler olacak. Sezgileriniz doğrultusunda hareket etmelisiniz. İlgi alanlarınız değişirken, birlikte çalıştığınız kişiler hakkında fikirleriniz değişebilir. Dostlarınızla ilgili farklı düşüncelere sahip olacaksınız. Maddi konularda istediğiniz desteği verecekler. İşinizin genişlemesi veya beklediğiniz tekliflerin gelmesi aklınız karışabilir. Her şeye rağmen, başarılı bir çalışma temposu bekliyor.


BAŞAK
Dengeleriniz önemli

Dengelerinizin çok önemli olduğunu biliyor ve dış ilişkilerinizi başarınızı destekleyecek yönde kullanmak istiyorsunuz. Olaylar karşısındaki duygusal yaklaşımlarınız günlük yaşantınızdaki küçük dengeleri bozmayacak şekilde gerçekleşiyor ve başarıyorsunuz da. Parasal konularda gelişmelerde, istediğiniz yönde bir rota tutturuyor. Karamsar olmamaya çalışın. Çevrenizdeki olumsuz olaylara karşı takınacağınız tavırlar, bir sonraki adım için gereken enerjinizin seviyesini belirleyecektir Dikkatli olun.


TERAZİ
Enerjiniz siz destekliyor

Akılcılığınızla cazibenizi birlikte kullanmaya başlayacaksınız Kariyeriniz ve mesleki konularınız ön planda olurken, işinizle ilgili yoğun günler sizi bekliyor. Aynı düşünceye sahip kişilerle bir arada olmaya özen göstermelisiniz. Aykırı düşünce içinde olacağınız kişilerden uzak kalmaya çalışın. Hırslı yönlerinizin olumlu olmasının yanı sıra, bulunduğunuz topluluklarda lider ve öncü olabilecek aktivitelerle ön planda olmak isteyeceksiniz. Para kazanma konusunda etkili olacağınız bir hafta.


AKREP
Pratik düşünmelisiniz.

Başlayamadığınız veya cesaret edemediğiniz, uzun süredir askıda bıraktığınız işlerinizi bir iş planı çerçevesi içinde pratiğe dökün. Adım, adım detaylarını da göz ardı etmeden gerçekleştirmeye çalışın. Aile ilişkilerinizde yoğun bir duygusallık hakim olacak. Yaşamın gizini çözmek için derin felsefi araştırmalar içinde olacaksınız.. Kendi olanaklarınız ve e finans hareketini hızlandırırken, karşı tarafın şartlarına göre daha iyi durumda olacaksınız. Yaşamınızla ilgili yeni bir perde açılacaktır.


YAY
Maddi konular ön planda

Güvendiğiniz ve tanıdığınızı zannettiğiniz bir arkadaşınızdan zarar görebilirsiniz. Partnerinizin maddi gücü sizi birleştirecek bir unsur olmasına rağmen, tersi bir etkiyle aranızda sorunlar a neden olabilir. Maddi hırslarınız ön planda olacak. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Paraya olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız.


OĞLAK
Kararlarınızı düşünerek alın

Nostaljik duyguların etkisinden kurtulmak zorundasınız. Aşk ve sosyal yaşantısına her zaman dikkat eden ve disiplinli olmasına özen gösteren siz, bu hafta sıra dışı davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Cesur tavırlar içinde olacaksınız. Bu dönem sizi dizginlemek zor olacak. Kararlı bir şekilde savunduğunuz fikirlerinizden taviz vermeyeceksiniz. Düşüncelerinizi karşı tarafa dikte edeceksiniz. Çevrenizi etkiniz altına almak size büyük bir mutluluk verecek. Kararlarını düşünerek almalısınız


KOVA
Küçük aksilikler sizi yıldırmasın

Bu hafta küçük yollardan alacağınız haberler sizi mutlu ederken, küçük aksilikler sizi yıldırmasın. Sözcükleriniz yanlış anlaşılabilir. Hızlı hareket etmeniz gereken konularda yavaşlayan durumlar sizi üzebilir. Çevrenizdeki şakası ve komik insanlara kuracağınız bağlar sizi neşelendirecektir. Kendi düşünceleriniz doğrultusunda koşullarınızı yaratmaya çalışırken, bulunduğunuz ortamlarda ön planda olma gayretleri içinde çaba sarf edeceksiniz. Çevrenize karşı daha nazik olmalısınız.

BALIK
İçgüdüleriniz güçlü

Bu dönem değişik arkadaş grupları içinde olacaksınız. Özellikle, karşı cinsten dostlarınızın sayısı bir hayli artacak. Sanatsal faaliyetlere daha fazla önem verecek ve bazılarınız tanışacakları kişilerden aşk teklifleri alacaklar. Çevrenizdeki olayları lehinize kolayca çevireceksiniz. İnsanlara yardım etme duygunuz harekete geçerek, toplumda misyonu olan kuruluşlarda görev yapacaksınız. Önümüzdeki yıllarda sizdeki radikal değişimleri göreceksin. İçsel sezgilerin güçlü çalışmaya başlayacak.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın