FİLİZ ÖZKOL…27 HAZİRAN – 3 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

FİLİZ ÖZKOL…27 HAZİRAN – 3 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
Paylaş

Rekabet ilişkileri gündemde olacak
Bu hafta ilişkilerinizde her zamankinden daha fazla cesur olurken, risklere karşı da tedbirli olmanızı hatırlatıyoruz. Bu sizin için korkutucu bir şey gibi gelebilir fakat bu durum size çok daha dinginlik ve güzellik kazandıracak. Pratik davranışlarınızla birçok kişinin önüne geçerken, kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Kişiliğinizin ve düşüncelerinizin genişlediğini hissedeceksiniz. İmkansız gibi görünen düşüncelerin çok da önemli olmadığını görmek, sizi farklı bir sorgulamaya itecektir.


KOÇ
Enerjiniz mükemmel çalışıyor

Mars sizi enerjik yapıyor. Çalıştığınız iş yerinde çalışanlar arasında bazı değişimler söz konusu. Çevrenizdeki kişilerin sorunlarını sizin de başınızı ağrıtabilir. Yine bu dönemde imzalamanız gereken işlemlere dikkat etmelisiniz. Her türlü riskten ve spekülasyondan uzak kalmalısınız. Bu arada kendiniz daha çok geliştirmenin yollarını bulacaksınız. Uzak yollarla ilgili planlarınız gözden geçirecek ve gerekli görüşmeleri gizlice sağlayacaksınız

BOĞA
Ailenizle ilgileniyorsunuz

Dostlarınızı şaşırtmak istemiyorsanız, aşırıya kaçan hareketlerinizi erken farkına vararak önlem almalısınız. Bu hafta, ev ve aile ile ilgili problemleriniz ve bu konudaki disiplinli çalışmalarınız devam etmektedir. Bazılarınız aile sorumluluğunu yüklenirken, büyüklerinize daha fazla ilgi göstereceksiniz. Ailenizin yaşantınıza saygı göstermesini bekliyorsunuz. Bunu onlara anlatmak zorunda kalmak sizi biraz sıkabilir. Huzursuzluğunuzu yenmelisiniz.


İKİZLER
Yeni projeler içindesiniz

Kariyerinizle ilgili yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız, çevrenizi doğru kullanmalısınız. Kırıcı davranmakla bazı fırsatları kaçırabilirsiniz. Sınırlarınızı genişletmek için hedeflerinizi hırslarınızla besleyeceğiniz bir dönemdesiniz.. Biraz beklemelisiniz. Ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle, ortak projeler sergilemeyi amaçlıyorsunuz. Yaşamınızın en hareketli ve hızlı günlerini yaşayacağınızı bilmelisiniz. İnatçı tavırlarınız kişiliğinizi olumsuz etkileyebilir.


YENGEÇ
Israrcı olmamalısınız

Onaylanmayan bir konu üzerinde fazla ısrar etmeyin. Duygusal yönlerinizi ön plana çıkarmadan, geçmişle ilgili konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Her şeye rağmen bu hafta mükemmel olan çekiciliğiniz yanında etkileyici ve ikna edici özellikleriniz ön plana çıkacak.. Romantizm ön planda olacak. Aşkta hırslarınızı bilemek zorundasınız. Hafta ortasında şimdiye kadar fark etmediğiniz detaylar önem kazanacak, ilişkinizi ve kendinizi sorgulayacaksınız. Dikkatli olmalısınız.


ASLAN
İş anlaşmaları yapıyorsunuz

Önemli bir iş anlaşması yapmak istiyorsanız, işte size güzel bir fırsat doğuyor. . Kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Bulunduğunuz konumu farklı platformlara taşımayı amaçlarken, eski alışkanlıklarınızdan kurtulmak isteyeceksiniz. Yaşama yeni bir tablo ile çıkmak isteyecek ve deneyimlerinizi genişleteceksiniz: Başka kültürler ve alanlar merak sahanıza girerken, denemediğiniz işlere girişebilir, iyi konumlara gelebilirsiniz.


BAŞAK
Coşkularınız siz yoruyor

Hislerinizi ve coşkularınızı baskı altında tutmak isteyeceksiniz. Birine ilgi duyuyorsanız, duygularınızı gizleyeceksiniz. Duygularınızı abartabilir ve ilgi duyduğunuz kişiyi gözünüzde büyütebilirsiniz. Her şeye rağmen, duygularınızla enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Değişik duygularla hareket edeceksiniz. Her türlü hareketin altında değişik anlamlar arayacak ve tatmin olma duygusu içinde yaşayacaksınız.. Siz dengenizin bozulmasından yana değilsiniz.


TERAZİ
Sürprizlere hazır olun

Bulunduğunuz ortamlarda cazibe rüzgarları estireceksiniz. Sürprizlere hazır olmalısınız. Aşk duygunuzun yoğun olması, sizi olumsuz bir aşka sürükleyebilir. Gücü sevdiğiniz için, aşkı da güç çevrelerinde arıyorsunuz. Fazla sorumluluk isteyen ilişkilerden uzak kalmaya özen gösterin. Bu hafta , sosyal adalet duygularınızın atağa kalkmasıyla grup toplantılarınızda haksızlıkları yerici konuşmalar yapabilirsiniz. Güç birliği içinde olacağınız yeni bir performans sizi bekliyor.


AKREP
Maddi konular çok önemli

En küçük olayları bile kendi değer yargılarınıza göre katagorize ediyorsunuz. İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz.. Bu hafta; bazı sorunların su üstüne çıkması sizi üzmemeli, çünkü yara fazla derinleşmeden sorunlarınıza istediğiniz gibi çözüm bulmanın yollarını araştıracaksınız. Bazı şeyleri denemeli, maddi konularda istediğiniz anlaşmaları yapmak için gerekli çabayı göstermelisiniz.


YAY
Yaratıcılığınıza güvenin

Çevresel faktörleri kendi lehinize kullanacağınız bir hafta.. Farklı fikirlerden yola çıkarak, kendi düşüncelerinizin sağlamasını yapacaksınız. Finans konularıyla ilgili yeni, bir motivasyon kaynağı arıyorsunuz. Yaşamla ilgili ilginç fikirleriniz var ve olayları kendi çabanızla yönlendirmek istiyor, idealleriniz doğrultusunda karar vermek istiyorsunuz. Para kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacaktır. Kendinizi yaratacaksınız..


OĞLAK
Kendinize inanıyorsunuz

Bu hafta aile içi aktiviteler için uygun olmasına rağmen, arkadaşlarınız konusunda fazla iyimser davranabilirsiniz. Canınızın sıkılmasına neden olacak olaylardan uzak kalmaya çalışın. Arkadaş çevrenizde size ilgisi olan bir kişi dikkatinizi çekebilir. Dostlukların aşka dönüşmemesi, sizin tavırlarınız karşısında şekil alacaktır. İlişkilerinize zaman tanıyın ve fevri hareket etmeyin.. Kıskançlık gösterilerinin size herhangi bir avantaj sağlamayacağını bilmelisiniz..


KOVA
İlişkilerinizi gözden geçirin

Kafanızda şekillendirdiğiniz uzun vadeli isteklerinizi gözden geçirmelisiniz. Karşıtlarınızın davranışlarına karşı takındığınız tavırlarda, kendi gücünüzden emin hareketler sergileyeceksiniz. Bulunacağınız ortamlarda ışıltılı olmanızdan kaynaklanan bir kalabalık topluluğu sürekli sizi takip edecek. Bazılarınız bu durumdan rahatsız olabilirsiniz. Fakat siz kimseyi yargılamadan kendi yolunuza devam etmelisiniz. Mükemmel fakat sağlamcı yapınızı herkes anlamayabilir.


BALIK
Fırsatlar sizi bekliyor

Duygusal coşkularınız ve yaratıcılığınız ön planda olacak. İlişkinizi abartmak ve beslemek adına hiçbir fırsatı kaçırmayacaksınız. Bazılarınız partnerleriniz için olumlu çabalar içinde olacak belki de sonradan vazgeçeceğiniz duygularınızı o an için yücelteceksiniz. Saçma sapan konular yüzünden birbirinizle tartışabilirsiniz. Sorunlarınızı daha sonraya ertelemelisiniz. Bu hafta, sosyal adalet duygularınızın atağa kalkması sonucu kırıcı olabilirsiniz.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın