FİLİZ ÖZKOL…20-26 KASIM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

FİLİZ ÖZKOL…20-26 KASIM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
Paylaş

Karşılıklı egolar çarpışıyor
Devletler arası liderlerin gündem toplantıları yapılacak. Sağlık kuruluşların aktiviteleri çok önemli olacak. Şirketlerin özel toplantıları ve kişisel egolar ortaya çıkacak. Doğal asaletimizi çevremize hissettirebileceğimiz bir hafta. Olaylara sakin bir şekilde yaklaşarak çözüm arayacağız. Kamu olaylarında farklı sunumlar gündeme gelecektir.. Kararlı düşünmenin artılarını zaman bize olumlu bir şekilde gösterecektir. Sabit değerlerimizi korurken, farklı konularda da çalışmalarımızı ortaya koyacağız. öfkelerimizden sakınmalıyız.

KOÇ
Moraliniz çok yüksek

Haftaya yüksek moralle başlayacaksınız. İş ön planda olacak. Maddi açıdan parlak bir dönemde olacaksınız. Paraya karşı ilginiz artarken, para kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacaktır. Bir bakıma kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Sosyal çevre maddi kazançlarınızı arttırma konusunda size yardımcı olacak. Sosyal statünüzü geliştirecek arkadaşlarla bir arada olurken, sezgisel yeteneklerinizi onlarla birleştireceksiniz. Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı size verecekler ve birçok fırsatı bir arada yakalayacaksınız. Her ne kadar bağımsız davranmaya meyilli olsanız da, önünüzdeki günlerde çevrenizle olan iyi ilişkileriniz sayesinde bazı kazanımlarınız olacak. İlişinize yükselmek istiyorsanız, doğru insanlarla birlikte olacaksınız. Tanışacağınız kişilerin çevreleri sizin için önemli olmalı unutmayın. Mümkün olduğu kadar çevrenizin fikirlerinden faydalanmaya çalışın. Detaylara önem verin.


BOĞA
Yaşamınızı sorguluyorsunuz

Yaşamınızdaki doğru ve yanlışlarınızı yeniden gözden geçirecek, olayları düşüneceksiniz. Birlikte olduğunuz kişilerin sizden beklentileri var. İşbirliğine önem vermeniz gereken bir dönem. Bazı umursamaz tavırlarınız yüzünden, aranızdaki sorunların büyümesine neden oluyorsunuz. Farklı olduğunu ona anlatmalı, gönlünü almalısınız. Problemlerinizi büyütmemelisiniz. Uranüs sizi yoruyor. Duygu inişleri çıkışları sizi riskli durumlarla karşı karşıya getirebilir. Bu tür durumları kendi iç terazinizde değerlendirebilecek bir yapınız var. Fakat bazı özel duygusal konularınız gerçekten sizi sarsıyor. Her ne şart olursa olsun rutin dengenizi bozmayın. Sizin rutin dengenizin mantık demek olduğunu biliyorsunuz. Partnerinizin düşünceleri size uymadığı ve ayni şeyleri paylaşmadığınız anlarda farkında olmadan hırslanıyor, mimiklerinizle onu hırpalayıcı tavırlar içine giriyorsunuz. Bu şekilde davranmamaya çalışın. Yaptığınız stratejik planlar olumlu..


İKİZLER
Kendinize güveniyorsunuz

İş yerinizdeki arkadaşlarınızla aranızda bazı problemler olabilir, fakat, bunu önemsemeyin. Siz pratik davranışların sonuçlarını hesaplarken, onlar işin bir başka boyutunda olacaklar. Uzun süredir almayı düşündüğünüz bir eşya konusunda aceleci davranmayın. Maddi sıkıntılar sizi üzülebilir. Kendinize taviz vermek isteyecek ve öz benliğinizi besleyecek çalışmalar yapacaksınız. Endişelerden uzak yaşama tarzınızı benimsemek isteyeceksiniz. Birlikte çalışacağınız kişilerin size yaklaşımlarını önemsemeli ve duygusal olaylarını takibe almalısınız. Mesleğinizle ilgili size yardımcı olabilecek ve yeni kapıları açabilecek yeni güçlü kişilerle tanışacaksınız. Her ne kadar siz ihtiyacınız olan destekleri kendiniz yaratsanız da bu tür gelişmeler motivasyonunuzu arttırıyor. Sizin için de olumlu motivasyonun ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. Yaşam direnciniz hemen artıyor. Bu arada borçlanma konusuna dikkat etmelisiniz. Alış veriş yapmayı sevebilirsiniz fakat kontrolü elden bırakmayın.


YENGEÇ
Duygularınız karışık

Bulunduğunuz pozisyonun gerektirdiği işleri fazlasıyla yerine getiriyor daha da ileri götürmek için kendinizden de verdiğiniz zamanlar oluyor, sadece kendinizin bildiği fedakarlıklar yapıyorsunuz. Her ne kadar yaptıklarınız takdir edilmiyor gibi görünse de, işbirliği içinde olduğunuz kişilere düşüncelerinizle gizliden gizliye yön veriyorsunuz. Bekar olanların yöneleceği yeni ilgi alanları onların farklı sosyal çevrelere girmesini sağlayarak duygu dolu iletişimler kurabileceği kişi ile tanışmasına vesile olacak. Komşularınız gibi yakın çevrenizle olabilecek küçük sorunları abartmamanız sizin lehinize olacak. Bu tür konuların dedi kodu mahiyetinde spekülasyonlara elverişli olduğunu unutmayın. Aksine hiçbir şey yokmuş gibi davranın. Duygusal çelişkiler yaşadığınız anlarda sinir sisteminiz zarar görüyor. Mantığınız ve duygularınız arasında denge kurmaya çalışırken, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde yaşadığınız çelişkiler sizi zor durumda bırakacaktır.


ASLAN
İş birliklerine ihtiyacınız var

Fikirlerinizden hoşlanmayan ve yaptıklarınıza karşı ön yargılı olan kişilerden kesinlikle uzak kalın. Çünkü, art niyetsiz yaklaşımlarla gösterdiğiniz samimi iş birliğiniz sizin aleyhinize kullanılabilir. Fakat, güçlü ve karizmatik duruşunuzla bu tür sorunlar büyümeden etkisiz hale gelecek. Eğlenceli bir ortamda başlayan arkadaşlık konusunda fazla abartılı olmayın. Çünkü, duygusal olarak etkilenebilirsiniz. Daha sonra üzülmemeniz için uzun bir zaman sürecine ihtiyacınız var. Daha önceden yaşadığınız tecrübeleriniz de size bu şekilde bir davranışı ön görüyor. Para konusunda kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Göstereceğiniz gayret ve çabalarınızla ön plana çıkarak başarınızı kanıtlayacaksınız. Kardeşleriniz veya dargın olduğunuz kişilerle aranızdaki sorunları aşacak, küskünlüklerinizi atarken, nostaljik olaylara daha fazla zaman ayıracaksınız. Bu sizin ruh durumunuzu rahatlatacak, kendinizi iyi hissedeceksiniz. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz.


BAŞAK
Hatalarınızı gözden geçirin

Ayni düşüncelere sahip olduğunuz kişilerle ortak işbirlikleri ve yurt içinde aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. Bu arada ortaya çıkabilecek maceracı tavırlardan kendinizi uzak tutun. Partnerinize karşı abartılı duygular içinde bulunabilir, onu şaşırtacak sürprizler yapabilirsiniz. Kişiliğinizi ön plana çıkartacak hareketleriniz ona garip gelebilir. İş çevresinde haksız yere ithamlarla karşı karşıya olduğunuzu düşünmeyin. Hatalar, her zaman bir sonraki adımın daha düzgün olmasını sağlar. Bu nedenle, çok iyi planlanmış detaylarla üzerine yürüyeceğiniz konuda istediğiniz sonuca ulaşacaksınız. Finans konusunda fikirler verecek kişinin akılcı önerileri de size yardımcı olacak. Onunla daha başka konularda iş birliği yapabilirsiniz. Kişisel hırslarınızı ön plana çıkarmaktan korkmamalı ve olayların üzerine gitmelisiniz. Daima savunma halindesiniz. Kazançlarınızı arttırma konusunda her zaman farklı idealleriniz var ve hiç kimsenin denemediği olaylarla gündeme geliyorsunuz..


TERAZİ
Duygusal hayatınız yükseliyor

Aşklarınızı kendi ölçülerinize göre yaşamak isteseniz bile; karşı tarafın kalıp düşünceleri, sizin isteklerinize belli bir kontrol getiriyor. Başarıyı karşı taraftan beklemeniz, hataya açık olmanıza neden oluyor. Partnerinizin sezgisel davranışlarından rahatsız olacak ve duygularınızı saklamak isteyeceksiniz. Duygularınız gittikçe derinlik kazanmaya başlıyor. Sevdiğiniz kişinin size olan davranışlarından kuşku duyabilirsiniz. İsteklerinizi baskı altında tutuyor, kıskançlık duygularınızı gizliyorsunuz. İlişkilerinizi gözden geçirmeli ve kafanızdaki düşüncelerinizin. netlik kazanmasına izin vermelisiniz. Bugünlerde her şeyi sorgulayacaksınız. Duygusal paylaşımlarınızda eksiklikler yaşıyorsunuz. Yönlendirilmeye karşı tepki oluşturabilirsiniz. Siz kendi isteklerinizi yaşama geçirdiğiniz zaman mutlu olan bir yapıya sahipsiniz. Yakın dostlarınızdan gelen ani telefonlar, sizi harekete geçirecek. Hafta sonu katılacağınız davetlerde mideniz fazla yüklenmemelisiniz. Aile için yaşlıların sorunları söz konusu.


AKREP
Enerjiniz yükseliyor

Bu hafta sezgilerinizden yola çıkacak ve çevrenizle sıcak ilişkiler içinde olacaksınız. İşinizle ilgili açılımlar sağlamak için gerekli motivasyona sahipsiniz. Yeni tanışacağınız kişilerden olumlu bir şekilde etkileneceksiniz. Enerjinizi yüksek tutmalısınız. Kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Girişimciliğiniz ve aktif yanınızla, çevrenize örnek oluyorsunuz. Yapmayı planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin. Partnerinizin sizden sağlam ve yapıcı bir davranış şekli beklerken, sizin de aynı duygular içinde olmanız, ilişkinizi olumlu bir döneme getiriyor. Ortaklıklar ve iş birliği önem kazanacak. Sosyal ilişkileriniz canlılık kazanırken, cazibenizi arttıracak ve kaşı cins üzerinde oldukça etkili bir duruma geleceksiniz. Yoğun aktiviteler içinde, lider tavırlarınızla göz dolduracaksınız. Hedefleriniz konusunda iddialı ve ısrarcısınız. Çalışkan ve hırslı yönlerinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Yeteneklerinizi baskı altında tutmadan, yapmanız gereken hamleleri akıllıca yapmalısınız.


YAY
İletişiminiz yoğunlaşıyor

Maddi konularla ilgili düşüncelerinizde abartıya kaçmamalısınız. Aşırı uçlarda davranışlar gösterebilirsiniz. Arkadaşlarınızı tenkit etmeden önce düşünmeli ve kendi isteklerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Yaptığınız hataların altında sizin yanlış yargılarınız var. Katılacağınız toplantılarda duygularınızı sezgilerinizle birleştirerek sonuca varmalısınız. Karşınızdaki kişileri konuşmadan hissedebiliyorsunuz fakat kinci yönlerinizi törpülemelisiniz. Kendinizle ilgili sorunlarınızı kafanıza takmamalısınız. Ailenizin aykırı düşünceleri ve fikirleri aklınızı karıştırabilir.. Fikirlerinizi ateşli bir şekilde savunuyorsunuz. İkili ilişkilerinizde bir türlü istediğiniz performansı yakalayamadığınızı zannederek, huzursuzluk çekebilirsiniz. Hayalleriniz ile idealleriniz arasında belli bir kalite göze çarpıyor. Düşüncelerinizi çevrenize yansıtırken kullandığınız yöntemler, sıra dışı olabilir. Duygusal karmaşalardan uzak kalmalısınız. İsteklerinizde belirleyici olmamalısınız…


OĞLAK
Takıntılarınız sizi yoruyor

Enerjinizi duygularınızla pekiştirmek adına yapacağınız çalışmalardan önemli gelişmeler elde edeceksiniz. Kendinize güvenmek her zaman sonuç vermeyebilir. Çevresel destekleri de unutmayın. Sezgilerinizin sizi yanıltılabileceğinizi düşünerek, her zamanki, temkinli ve sistemli yapınızı bozmamalısınız. Bazen her şeyi çok fazla abartarak sorun haline getirebiliyorsunuz. Küçük seyahat planları yapacaksınız. Partnerinizle aranızda bazı derin farklılıklarınız gündeme gelebilir. Siz olayların çok ötesinde düşünüyorsunuz. Siz, sorunlarınızla başa çıkmasını becerebilen ender akıllı insanlardansınız. Bu hafta randevu trafiğinizden dolayı hızlı hareket etmek zorundasınız. Takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin verdiğiniz sürece, farklı olma duygusundan bir türlü kurtulmanız mümkün değil. Ailenizin aykırı düşünceleri ve fikirleri aklınızı karıştırabilir… Hayalleriniz ile idealleriniz arasında belli bir kalite göze çarpıyor. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın da sizin yardımınıza ihtiyaçları olabilir.


KOVA
Fırsatları değerlendirin

Atılımlarınızı arka arkaya gerçekleştireceğiniz özel dönemlerinden birindesiniz.. Duygularınızla hareket ediyor ve takıntılarınız yüzünden bazı işlerinizin gecikmesine neden oluyorsunuz. İşlerinizde belirleyici davranmakla, iş potansiyelinizi arttırabilirsiniz Evinizle ilgili harcamaların gündem kazanmasıyla, bütçenizi yeniden dengelemelisiniz. Kendinize her konuda güveniyorsunuz. Fırsatları değerlendirmenin tam zamanı. Duygularınız ve hırslarınız içsel olarak artıyor. Yaşam mücadelenizde kendi değer yargılarınızdan yola çıkıp da, hatalarına sizin kadar sahiplenen çok az kişi vardır. İş yaşantınızda yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanarak olayları yönlendirebiliyorsunuz. Yeni görüşmeleriniz var. İyi niyetinizin yanlış anlaşılması sizi engelliyor. İkna edici konuşarak sorunlarınıza bir çözüm bulmanız gerekiyor. Araştırmaya yönelik olarak iş veriminizi yükseltmeye yönelik çabalar içinde olacaksınız. İş yaşantınızla ilgili sorunların üstesinden kolay bir şekilde geleceksiniz.


BALIK
Hayallerinizde mantıklısınız

İçsel enerjinizi çevrenize hissettirmek istemediğiniz bir dönem yaşayacaksınız. Arkadaş çevrenize duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Bunaldığınız anlarda, sorumluluklarınızdan kaçmak istiyor fakat sahiplenme duygunuz yüzünden, bir türlü bunu başaramıyorsunuz. Hissi yetenekleriniz sizi çok daha yukarılara taşıyacak. İyi bir planlamayı ihtiyacınız var. Kazançlarınızı arttıracak yeni bir performans hazırlığı içindesiniz. Bu hafta sıra dışı ailevi konularınız gündem kazanacaktır. . Hayatınızda bazı değişikliklerin arifesindesiniz. Planlarınızı yaparken, partnerinizin fikirlerini de almalısınız fakat sizin düşünceniz çok daha baskın ve belirgin. Emin olmadığınız veya sezgisel olarak kuşku duyduğunuz her türlü konudan uzak kalmayı başarıyorsunuz. Hayal gücünüz oldukça yoğun ve rüyalardan çok etkileniyorsunuz.. Duygularınızda olan olumsuzluklar vücudunuzu da etkileyebiliyor. Değerlerinizin farkındasınız. Geçmişle ilgili olaylar gündeme gelebilir.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın