FİLİZ ÖZKOL… 17-23 EKİM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

FİLİZ ÖZKOL… 17-23 EKİM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
Paylaş

Yaşamdan beklentileriniz var
Koşullar ve içsel tepkilerinizi dengelemek zorundasınız. Bazı gizli konuların açığa çıkması çözüm yollarını da beraberinde getirecek. Eski hatalarınızın, tekrar sizi rahatsız etmesini engellemek sizin elinizde. Riskler konusunda temkinli davranmalı ve öfkenizi kontrol etmelisiniz. Yeteneklerinizi baskı altında tutmadan, yapmanız gereken hamleleri akıllıca yapmalısınız. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz anlarda, çekinmeden gerekli yerlerden yardım isteyebilirsiniz. Uzun süredir gerçekleştirmeyi tasarladığınız, kendi insiyatifleriniz ön planda olacak.

KOÇ
Geçmişle hesaplaşmalar var

Yönetici ruhunuzu bir türlü tatmin edemiyorsunuz. Geçmiş bir proje gündeme gelecek. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz. Çevrenizle iş birliği içinde olacağınız bir hafta. Bazı paslaşmalar sonucunda hafta ortasında istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Çevrenizle sürekli inatlaşmanız yüzünden, çelişkili duygular yaşıyorsunuz. Bazen siz de çaresiz kalıyorsunuz. Aşk konusunda, Mars retrosu eski duyguları tekrar ortaya çıkarıyor. Geçmişe takılısınız ve onun isteklerine cevap vermek sizde alışkanlık haline gelmiş. Yakın dostlarınızla duygusal paylaşımlar yaşamak isteyeceksiniz. Görüşemediğiniz arkadaşlarınız sizi arayabilir. Bu hafta İletişim konusunda yoğunluk söz konusu olacak.

BOĞA
Sistemlerinizi doğru kullanıyorsunuz

Jüpiter ileri hareketine başladı. İş problemlerinizle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Karşı tarafın istekleri, sizin tarzınızla çatışma halinde olabilir. Güçlü dostlarınızın destekleri ve sizin iş bitirici yanınız ortaya mükemmel bir sentez oluştururken karşılıklı çekişmelerden uzak kalmalısınız. Sistemli ve güvenli bir çalışma şeklini tercih ettiğiniz zaman, işinizde daha kısa zamanda başarılı oluyorsunuz. Arkadaşlarınızla vakit geçirmeye özen gösteriyorsunuz. Yaşama hep belli duygular çerçevesi içinde bakmanız sizi olumsuz etkileyecektir. . Kendinizi motive etmelisiniz. Taviz verme konusunda ketum davranmak size yakışmıyor.

İKİZLER
Çevre koşullarınızı gözden geçiriyorsunuz

Çevresel koşullarınızı yeniden gözden geçirmeli ve iş olanaklarınızı araştırmalısınız. Kendinize güvenebilirsiniz fakat, bazı pürüzler sizi rahatsız edecektir. Olabilecek olaylara karşı kendinize gereken esnekliği sağlamalısınız. Çalışma hayatınızda işbirliği sizin için çok önemli. Grup çalışmalarınızda çok başarılı olduğunuz bir hafta. Yaşam sürekli değişiyor ve sizi doğrularınızla yaşamaya çalışıyor, olmanız son derece olumlu. İş yaşantınızda önem verdiğiniz tek şey, kendinizi mutlu ve huzurlu hissetmek. Bunu başaracaksınız. Duygusal isteklerinizde aşırıya kaçtığınız zaman, kendinizi huzursuz etmenizin anlamı yok. Sinirleriniz çok çabuk değişime uğruyor. Kendinizi mutsuz eden nedenlerden kurtulmalısınız.


YENGEÇ
Geciken işlerinizi tamamlamalısınız

Çevrenize karşı iyi niyetiniz çoğu kez yanlış anlaşılıyor. Başkalarının fikrini almayın. Olayları herkesten farklı algılamanız yüzünden çalışmalarınıza, farklı bir bakış açısı getiriyorsunuz. Uzun zamandır yapmayı planladığınız konuşmayı artık yapmalısınız. Çevre ilişkilerinizde oldukça akıllısınız. Ortak dostlarınızla birlikte, iş birliği içinde olacağınız yeni bir döneme giriyorsunuz. Kazançlarınızı arttırma konusunda her zaman farklı idealleriniz var ve hiç kimsenin denemediği olaylarla gündeme geliyorsunuz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için, işbirliğine ihtiyacınız olmasına rağmen, çevrenize karşı önleyemediğiniz bir güvensizlik sergiliyorsunuz. Bu hafta, bir çok konu karmaşık bir şekilde karşınıza çıkabilir.


ASLAN
Zorlanmaktan hoşlanmıyorsunuz

İlişkilerinizde oldukça karamsarsınız. Sizi tetikleyen ve duygusal anlamda heyecanlandıran olayları sevdiğiniz için, sürekli olayları üzerinize çekiyorsunuz. Ailenizin sorunlarının gündeme gelmesi söz konusu. Diğer konuları arkaya atarak odaklaşmanız gereken konuları iyi belirlemelisiniz. İşinizle ilgili yeni ufuklara doğru gidiyorsunuz. İsteklerinizi yaşama geçirirken, kendinizi güçlü bir şekilde denetimden geçiriyor ve olayların temelini sağlam zemin üzerinde oluşturmayı amaçlıyorsunuz.. Ataklık gerektiren düşüncelerinizi pratiğe geçirme planları içindesiniz. Sizi zorlayacak olaylar yaşayabilirsiniz.. Yakın arkadaşlarınızla iş birliği içinde olacağınız bir hafta. Önemli kişilerle bağlantılarınızı sıcak tutmalısınız.

BAŞAK
Kendinizi denetlemekten vazgeçin

İş yaşantınızda dikkat çekmekten hoşlanıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin yapıcı davranışlarından olumlu etkileneceksiniz. Merkür’ün konumu size daha dengeli davranmanızı tavsiye ediyor. Kararlı davranmanız gereken olayların siz sunacağı avantajları görecek ve davranışlarınızı daha iyi yönlendireceksiniz. Duygusal konularda kafanız her an karışabilir. İstekleriniz ve hayalleriniz arasında istediğiniz köprüleri kurmakta zorlanabilirsiniz. Karşılaşacağınız olaylara karşı takınacağınız tavırları iyi belirlemelisiniz. Kendinizi denetleme huyunuzdan vazgeçmelisiniz. Sistemli yapınızın getirdiği sorumluluklar karşısında bunalabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızın sizi sınırlandırması canınızı sıkacaktır.

TERAZİ
Dengelerinizi korumaya devam edin

Duygularınızda belli bir disiplin var. Arkadaşlarınızla paylaşımlarınıza dikkat ediyor ve onların fikirlerine önem veriyorsunuz. Çevrenizde bazı fırsatlara karşı kayıtsız kalamayacaksınız. Bazı önerilerin sizin için önemli değerlendirmelere neden olacağından emin olabilirsiniz. Sonuç sizin lehinize gelişecek. Maddi konularla ilgili düşünceleriniz, bir çok aktivitenin önüne geçebilir. Bu hafta, değişik arayışlar içindesiniz. Çeşitli kaynakları araştırarak size en uygun olan çalışmayı, bulmaya çalışıyorsunuz. Görüşeceğiniz kişilerin vereceği destekler, sizi tatmin etmeyebilir. Fırsatlar konusunda bazı aksilikler söz konusu olacaktır. Bu hafta kişisel hırslarınız yüzünden çevrenizi kırabilirsiniz.

AKREP
Gücünüzü ortaya koymalısınız

İşinizi severek yapıyorsunuz. Bu dönem kendinizi huzurlu ve mutlu hissediyorsunuz. Kendinizi aşma ve ifade etme konusunda istediğiniz performansı gösterebileceksiniz. Partnerinizle aranızda gelişen önemli durumlar, sizin sosyal aktivitenize olumlu yansıyacak İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir gündesiniz. Neptün, kombinasyon burcunuz Balık’ta geri giderken sizin geçmiş hayal gücünüzü daha da geliştiriyor. Düşüncelerinizde daha fazla esneklik görülecek. Sosyal ilişkilerinizi güçlendirirken, bir çok organizasyon çalışmalarınız, gündeme gelecektir.. Zamanlama konusunda ölçülü olmalısınız. Gücünüzü ortaya koyacak işlerin peşindesiniz Kariyerinizle ilgili yeni gelişmeler söz konusu olacak.

YAY
Çevrenizle savaşmak hoşunuza gidiyor

Kişisel hırslarınızı ön plana çıkarmaktan korkmamalı ve olayların üzerine gitmelisiniz. Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz.. .Kafanıza koyduğunuz bir konuda yenilgiyi kabul etmiyor ve savaşmayı yeğliyorsunuz. Katılacağınız toplantılarda eski dostlukların konuşulduğu ortamlarda nostaljik duygular yaşayabilirsiniz. Bu hafta bazı konularda partnerinizin de, fikirleri söz konusu olacaktır. Karşılıklı çatışma içine girmeden sonuca gitmeyi denemelisiniz. Çevresel desteğin üzerinde hissedeceğiniz bir dönem yaşayacaksınız.. Bu hafta sadece kendi arzularınızın ön planda olacağı işler yapmak isteyeceksiniz.

OĞLAK
Kendi doğrularınız önemli

Hiç kimsenin siz yaklaşmasına izin vermiyorsunuz. Kendi doğrularınıza güvendiğiniz için, çevrenizle bazı pürüzler yaşamanız muhtemel. Bilinç altınız maddi kaygılarla dolu ve sorunlarınızı paylaşmak adına verdiğiniz çaba başarıyı getirecek.. Duygusal konularda beklediğiniz performansı alacaksınız. Her şeyi çok çabuk kavrıyor ve olaylara kesin çözümler getiriyorsunuz. Partnerinizi sorgulama gereği duyabilirsiniz. Çabuk değişim gösteriyor ve onunda size ayak uydurmasını bekliyorsunuz. İş yaşantınızda gösterdiğiniz çabaların, sizi kazandıracağı prestijleri unutmamalı ve geleceğe yatırım yapmaktan çekinmemelisiniz. Satürn Plüton, Jüpiter ve Güneş güçlü işlerin altına imza atacağınızı gösteriyor.

KOVA
İnatçı tavırlarınızdan taviz vermiyorsunuz

Maddi konularda kendinize gereken fırsatları tanımıyorsunuz. İstem dışı gelişmelere şahit olabilirsiniz. Yapmanız gereken davranış biçimi, olayları olduğu gibi kendinize özgün bir yorumla değerlendirmeniz. . İnatçı tavırlarınızı ortaya koyacak ve kendi bildiğiniz konularda, taviz vermeden çalışmak isteyeceksiniz. Yakın çevrenizle ilgili değişimler söz konusu. Bazı ortak çalışmalar için uygun bir gün. Kardeşler veya akrabalarla ilgili yenilikler gündeme gelecektir. Onların bazı sorunlarına yardımcı olmak isteyecek ve değişik fikirler vereceksiniz. Maddesel katkılardan çok, yapacağınız manevi yardım, onları rahatlatacaktır.. Yatırım konusunda kararlı adımlarınız mevcut. Oturduğunuz mekanı yenileme söz konusu. olacak.


BALIK
Sezgilerinize güvenebilirsiniz

Partnerinizle olan ilişkilerinize gereken özeni göstermek istiyor ve ona daha çok zaman ayırmak istiyorsunuz. Tutkularınızın ön planda olacağı bir hafta içindesiniz. Ortak çalışmalar içinde olacaksınız. İletişim konusunda engel tanımıyor ve ulaşmak istediğiniz kişilere gereken mesajı veriyorsunuz. Maddesel konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Kazançlarınızda; istediğiniz şartların gündeme gelmesi, özel çabalarınız sayesinde gerçekleşecektir. Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, kişisel ve ortak çabalarınızı daha da verimli hale dönüştürebilir. Düşündüğünüz konuların kabul görmesi sizin için bir mutluluk kaynağı olacak. Aşırıya kaçmadan yaşamınızı yönlendirmek sizi çok şey kazandıracaktır.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın