Fatih Ürek… 10 AY SONRA YENİDEN SAHNEDE!

Fatih Ürek… 10 AY SONRA YENİDEN SAHNEDE!
Paylaş

Pandemi tedbirlerinin esnetilmesinin ardından yaklaşık 10 ay sonra sahnelere geri dönen başarılı sanatçı Fatih Ürek Bodrum’da bir mekanda sahne aldı.

10 aylık sahne orucunu Bodrum Yalıkavak’ta yer alan bir mekanda performansıyla noktalayan Fatih Ürek, kendisini dinlemeye gelen müzikseverlere unutamayacakları bir yaz akşamı yaşattı.

Sahneye Tanju Babacan imzalı bir kıyafetle çıkan Ürek, tamamı el işçiliği ile hazırlanmış ve swarowski taşlardan oluşan mavi ceketi ile göz kamaştırdı.

Performansına dillere pelesenk olan ”Hadi Hadi” şarkısı ile başlayan başarılı sanatçı yaklaşık iki saat süren sahnesinde müziğe hasret kaldığı günlerin acısını çıkardı.

SAHNEYE İLK KEZ ÇIKIYORMUŞÇASINA HEYECANLIYIM

”On ay sonra yeniden sağlıklı bir şekilde sahnede olmak harika bir duygu.

Bu gece kendimi adeta ilk defa sahneye çıkıyormuş gibi hissediyorum.

Şu an belki siz fark etmiyorsunuz ancak karşınızda dizlerim tir tir titriyor.

Umarım bir daha böyle uzun ayrılıklar yaşamayız. Umarım bundan sonra göreceğimiz tüm günler sağlık ve afiyetli günler olur.” ifadeleriyle duygularını dile getirirken duygu dolu anlar yaşadığı dikkatlerden kaçmayan Fatih Ürek, müzikseverler tarafından uzun uzun alkışlandı.

BODRUM’A YAZ FATİH ÜREK SAHNESİ İLE GELİR

Performansını ”Hayde” şarkısı ile noktaladıktan sonra alkış ve tezahüratlar eşliğinden yeniden sahneye dönen Fatih Ürek,  ”Unutmadan hatırlatmak istiyorum…

Pandemi bazı alışkanlıklarımızı değiştirmiş olsada bazı şeyleride hiç değiştirmedi.

Bodrum’a yaz Fatih Ürek sahnesi ile gelir. Bunun altını yeniden bir çizmek istedim.” sözleriyle herkesi tebessüm ettiren başarılı sanatçı, gecenin açılış şarkısı ”Hadi Hadi”yi bir kez daha seslendirerek muhteşem gecenin finalini yaptı.

 

kaynak magazinkolik.com

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın