30.7 C
İstanbul
Çarşamba, Ağustos 4, 2021

Buy now

spot_img
Ana SayfaTeknolojiAdobe uygulamaları 2 ay ücretsiz oldu

Adobe uygulamaları 2 ay ücretsiz oldu

Corona virüs ile ilgili adımlar atan firmalar arasına son olarak da Adobe dahil oldu. Kısa bir süre önce yapılan açıklamaya göre Adobe uygulamaları yaklaşık 60 gün boyunca ücretsiz olarak kullanıma sunulacak. Böylece Adobe Creative Cloud ücretsiz olarak kullanıcılarla buluşacak.

Adobe Creative Cloud ücretsiz kullanıma sunuldu

Kısa bir süre önce Adobe tarafından yapılan açıklamaya göre evde eğitim tarafına yardımcı olması adına Adobe Creative Cloud ücretsiz 60 gün boyunca kullanılabilecek. Öğretmenler ve öğrenciler için hazırlanan bu yeni kampanya, evde devam eden eğitim sürecine katkı sağlaması planlanarak oluşturulmuş. Bununla birlikte Adobe tarafından Creative Cloud ve Document Cloud Enterprise Term License Agreement için alınan ek lisans ücretleri de 60 günlüğüne kaldırılıyor.

Adobe Creative Cloud kapsamında başta Photoshop ve Premiere Pro olmak üzere birçok uygulamanın yer aldığını da belirtmek gerekiyor.

Hatırlatmak gerekirse kısa bir süre önce de Apple tarafından benzer bir adım atılmıştı ve Apple’ın ücretli uygulamalarının deneme süresi 30 günden 90 gün seviyesine kadar uzatılmıştı. Şimdi de benzer bir adımın Adobe tarafından eğitim tarafı için atıldığını görmek mümkün oluyor. Bu sürece katılacak yeni firmaların sayısının da ilerleyen dönemlerde artması bekleniyor.

SDN Eren Ertem

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments

Secured By miniOrange