6 Temmuz Yengeç Yeniayı: Bir dilek tut gerçek olsun

6 Temmuz Yengeç Yeniayı: Bir dilek tut gerçek olsun
Paylaş

Dün gece saatlerinde gerçekleşen Yengeç yeniayı kutsal Sirius yıldızıyla tam kavuşum anında gerçekleşiyor, güçlü bir şifa enerjisi içindeyiz. Pozitif enerjiyle birlikte mutlu, sevgi dolu, şefkatli olmaya çağrılıyoruz.

Sodep Soltis çok özel bir gün. Gelecek 1 yıl içinde olacak pek çok olayın teyit günü. Antik Mısır’da kaderin yazıldığı gün ve yeni yılın başlangıcı. Bahar ayında Kuzey Yarım Küre’den görülebilen gece gökyüzünün Ay’dan sonra en parlak çift yıldız sistemi.

Sirius Kuran’ı Kerim’de Necm suresinin 49. Ayetinde Şira yıldızı olarak geçer, kaderin yönetildiği yerdir. Her sene gökyüzündeki gezegenlerin yerleşimlerine göre dünyada ve hayatlarımıza nasıl etkiler getireceğini gösterir. Sirius Güneşin Güneşidir.

Miadını doldurmuş olan şeyler kendiliğinden hayatınızdan çıkıp gidebilir, kırgınlıkları, küskünlükleri geride bırakmak sizi hafifletebilir. Eski defterleri kapatmak gerek. Güçlü insanlardan destek alabilir, yeni bir işe girebilir, maddi olarak kazançları genişletebilirsiniz. Özellikle 15 Temmuz’a kadar bir teklif, yarım kalan bir işi tamamlamak gibi durumlarınız varsa ertelemeyin, harekete geçin. Emeklerinizin karşılığını alabilir, evrenin hediyeleriyle karşılaşabilirsiniz.

Sağlığınızla ilgili beklediğiniz güzel haberler gelebilir, toprak, arsa, taşınmaz mallar, kiracılar, ev değişimleri, ev içi tadilat gibi konular öne çıkabilir, alım satımlar yapılabilir.

DÜRÜST OLAN KAZANIR

Bu sene 15 Temmuz Mars- Uranüs Algol sabit yıldızıyla kavuşumuna giderken önümüzdeki 6 ay özellikle globalde son derece zor olayların habercisi.

Askeri çatışmalar,

Savaş,

Terör eylemleri

Toprak hareketleri,

Bir siyasi liderin ölümü,

Ekonomik olarak insanların daha da zorlanacağı bir dönem.

Devalüasyon, yeni vergiler, vergi sisteminde değişimler,

İsrail- Lübnan’ın karışıklığı,

Kontrol edilemeyen cinsel dürtüler..

ORTA GELİR DİYE BİR ŞEY KALMAYACAK

Özellikle Yengeç, Akrep, Terazi, Oğlak burçlarının ikinci dekanında gezegen yerleşimleri olanlar için şanslı etkiler var. Aileyle daha fazla vakit geçirebilir, kendi istek ve ihtiyaçlarınızı ön plana alabilir, çizgilerinizin dışına çıkabilirsiniz. Yaratıcı yönlere kanalize olun, bir kitap yazmak istiyorsanız yazmaya başlayın, resim atölyesine yazılın, ertelediğiniz, sizi geliştireceğini düşüneceğiniz o eğitimleri alın.

Malınıza paranıza sahip çıkın, borçlanmayın, olanı tutun. Özellikle Ekim sonrası tüm dünyada yaşanabilecek ekonomik kaos, zam yağmurlarına karşı tedbirli olun.

NE EKTİYSENİZ ONU BİÇECEKSİNİZ

Derin duygusal bağlar isteyeceğiz, eğer o bağlar yeterince sıkı değilse doyurmayan ilişkilere veda edeceğiz. Sirius etkisi dürüstlük yolundan şaşmayan kişinin yolunu açar. Kalbinizin sesini dinleyin, tefekkür edin, gelecek hedeflerinizi imgeleyin, gerisini Yaradan’a bırakın. Bugünlerde attığınız adımlar hemen olmayabilir ama sonbahara dek zamanı vardır. Diyete başlamak, beslenme sistemini değiştirmek, zararlı alışkanlıkları bırakmak için yeniayın güzel enerjisinden yararlanabilirsiniz.

6 Temmuz 2005 yılında aynı kavuşum gerçekleştiğinden o yılı gözden geçirin.

Yeniayın bulunduğu bölge Canis Majör köpek takımyıldızına ait. Kader devrede. Ne istediğinize, niyetlerinize dikkat edin. Duygularınız pusulanız olsun. İhtiyaç sahiplerine el uzatın, köpeklere yardım edin, besleyin, bir kap suyu esirgemeyin.

Kısacası ne ektiyseniz onu biçeceğinizi bilin.