Koronavirüse yakalanan ve yoğun bakımdan yeni çıkan İkbal Gürpınar, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Annesi, babası ve eniştesi koronavirüse yenik düşen sunucu İkbal Gürpınar,  yoğun bakımda tedavi görüyordu

Instagram hesabından sağlık durumuna ilişkin bir açıklama yayınlayan sunucu İkbal Gürpınar, şu ifadeleri kullandı:

“ANNENİZ ÖLÜYOR CENAZESİNE KATILAMIYORSUNUZ”

“Size anlatacak o kadar çok şey birikti ki. Şükürler olsun Rabbime kitap okumaya başlayabildim bugün. Hayat ne kadar kıymetli ve ne kadar da boş. Hasta yatağınızda anneniz ölüyor, cenazesine bile katılamıyorsunuz.

“NEFES ALMAK NE BÜYÜK NİMET”

Nefes almak ne büyük bir nimet. Bir bardak çay ve ve pilav, sağımdan soluma dönebilmek. Konuşmak yasak hala, ciğerlerimi yormamak için.

Yoğun bakımda o hummalı çalışmayı, o fedakarlığı gördüm ya. Ömrümün geri kalanını doktor ve hemşirelerimiz için dua ederek geçireceğim inşallah. Yoğun bakım hemşiresi bulmak çok zorlaşmış. Lütfen evlatlarınızı yönlendirin.

YOĞUN BAKIM HEMŞİRELERİ

Sayın Bakanım (Fahrettin Koca) size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Olağanüstü bir organizasyon bu. Canla başla çalışıyor herkes. Allah devletimizi daim kılsın.

Sizden ricam yoğun bakım hemşirelerinin durumlarını düzeltmeniz. İnanın evladımız yapmaz onların bize fedakarlıklarını. Yanımdaki hasta sürekli kolunu oynattığı için kan ter içinde yeni damar arayışları, altımızı tiksinmeden temizlemeleri. Hangi birini anlatayım? Taburcu olunca yayın yapar uzun uzun anlatırım inşallah.

“ÖLÜMÜ İSTİYORSUNUZ”

Lütfen mecbur olmadıkça sokağa çıkmayın. Çift maske ve eldiven, mesafe! Çektiğim acıları bilseniz adım atmazdınız dışarıya. İnanın öyle bir an geliyor ki ölümü istiyorsunuz, dayanılacak gibi değil…”

Kaynak ensonhaber.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here