Bu videomuzda iPhone’dan Windows bilgisayara fotoğraf atma, telefona uzaktan erişme gibi birçok özelliği ile takipçilerimizin işlerini kolaylaştıracak AirDroid uygulaması nasıl çalışıyor yakından bakıyoruz. Bu uygulama ile telefonunuza dokunmadan birçok işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

AirDroid uygulaması ile işler kolay

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda birçok takipçimizin işlerini kolaylaştıracak bir uygulamaya yakından baktık. Uygulamayı indirmek veya kullanmak için video açıklamalar kısmındaki linkleri kullanabilirsiniz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

iPhone’dan Windows bilgisayara fotoğraf atma gibi birçok işlem oldukça kolay

AirDroid uygulaması iOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlarda çalışabiliyor. Bu uygulama sayesinde telefonunuzun içerisine uzaktan erişebiliyorsunuz. Bu uzaktan erişim sayesinde telefonunuzun içerisindeki rehber, galeri ve dosyalar gibi birçok veriye ulabiliyorsunuz. AirDroid uygulaması ile beraber, Android telefonunuzun içerisine APK yüklemek veya  telefonunuzun içerisindeki APK dosyayasını almak da oldukça kolay.Sizlere videomuzda bahsettiğimiz diğer özellik ise telefonun konumunu uzaktan bulabilme özelliği. Bu özellik ile AirDroid uygulamasını indirmenizin ardından telefonunuzun nerede olduğunu canlı bir şekilde görebiliyorsunuz. Bu özellik ile beraber de telefonunuzun kaybetme veya çaldırma durumunda da telefonunuza erilebiliyorsunuz. Ayrıca herhangi bir telefonu izlemek isterseniz de bu özelliği kullanabilirsiniz.

Bu videomuzda incelediğimiz uygulamamız oldukça işlevsel ve birçok özelliğe sahip. Arayüz ve özelliklerin tamamından bahsettiğimiz videomuzu izledikten sonra sizler de fikirler ve yorumlarınızı YouTube yorumları üzerinden bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin.

kaynak SDN Furkan Karaca

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here