Suzan Kardeş… RESMEN KAYINVALİDE OLDU!

Suzan Kardeş… RESMEN KAYINVALİDE OLDU!
Paylaş

Sanat dünyasının en sevilen isimlerinden Suzan Kardeş, kızı Begüm Kardeş’i yıldızların konuk olduğu muhteşem bir düğün ile evlendirdi.

Suzan Kardeş’in kızı Begüm Kardeş için İstanbul’da düzenlenen düğünün adresi Kadıköy Moda Kayıkhane oldu.

Düğüne çiftin aileleri ve yakın arkadaşları başta olmak üzere Suzan Kardeş’in sanat camiasından oyuncu ve sanatçı dostları da geceye renk kattı.

Yıldızlar geçidinin yaşandığı düğünde Türkan Şoray, Demet Akbağ, Oktay Kaynarca, Tolga Çevik ve eşi Özge Çevik, Kubat ve eşi, Emel Müftüoğlu, Erkan Can ve eşi, Birce Akalay ve ailesi, Onur Akın ve eşi, Soner Olgun ve eşi, Serkan Çağrı ve eşi, Birol Güven ve eşi Burcu Güven, Fırat Parlak ve eşi Burcu Kara, Güven Kıraç, İlker Ayrık ve eşi, Hüseyin Turan, Tolga Sağ ve kız kardeşi Aslı Sağ, Özlem Türkad ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Sayın Pervin Ersoy, Bkm Ceo’su Zümrüt Arol Bekçe, Gülçin Özünal, Tümay Özokur, Dr. Alp Sirman, Hacı Ali Konuk, Klinik Psikolog Ayşe Kayhan, Tamer Türker ve eşi, Yusuf Salkano ve eşi gibi birçok seçkin isim geceye katılanlar arasındaydı. Geceye katılamayan Müge Anlı da çiçeğini ve hediyesini gönderen isimlerdendi.

Oldukça neşeli ve renkli geçen düğünde kokteylin ardından konuklarına Balkan eğlencesi düzenleyen Suzan Kardeş, kızı Begüm Kardeş’in mutlu gününde konuklarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Orkestrası ile coşkulu performanslar sunan Suzan Kardeş, sahnesini yıllar boyunca birlikte ortak projelerde yer aldığı sanatçı dostlarıyla paylaştı.

Sanatçı arkadaşlarıyla sahnede çok keyifli dakikalara imza atan Suzan Kardeş, davetlilerin ilgi odağı oldu. Sahneye çıkan ünlü sanatçılar, Begüm Kardeş ve Fatih Varbil’in mutlu gününde eğlenceyi zirveye taşıdılar.

Yeşilçam’ın Sultanı Türkan Şoray’ın mekana girişi ayakta alkışlandı.

Şoray, bu özel geceyle ilgili; ‘’Suzan bu hayattaki en sevdiğim insanlardan biri.

Onun kızı benim de kızım sayılır. Çok mutlu olduğum bir geceydi.

Onun mutluluğunu paylaşmak beni çok mutlu ediyor.’’ sözlerini paylaştı.

Drag Queen performansı da gecenin sürprizlerinden biri oldu. Esprilerin havada uçuştuğu düğünde gelin ve damat ile tüm davetliler doyasıya eğlendi.

kaynak magazinkolik.com

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın