SEYHAN SOYLU “PETEK DİNÇÖZ’ ÜN KAÇMASININ SEBEBİ CAN TANRIYAR’DIR”

SEYHAN SOYLU “PETEK DİNÇÖZ’ ÜN KAÇMASININ SEBEBİ CAN TANRIYAR’DIR”
Paylaş

SEYHAN SOYLU “PETEK DİNÇÖZ’ ÜN KAÇMASININ SEBEBİ CAN TANRIYAR’DIR”
SEYHAN SOYLU “CAN, PETEK DİNÇÖZ’ Ü HALA UNUTAMADI”
SEYHAN SOYLU “CAN TANRIYAR’ IN HAYATINDA AŞIK OLDUĞU İKİ KADIN VAR. BİRİ PETEK DİNÇÖZ DİĞERİ SEREN SERENGİL’DİR ”
SEYHAN SOYLU “REZA ZARRAB PETEK DİNÇÖZ’ ÜN DEĞİL GÜNEL’ İN PEŞİNDE”
PETEK DİNÇÖZ’DEN BOŞANAN SERKAN KODALOĞLU İLK KEZ AÇIKLAMA YAPTI
SERKAN KODALOĞLU “PETEK DİNÇÖZ’ ÜN GECE 12’DEN SONRA BİR YERDE ÇIKMASINA MÜSAADE ETMEM”

2014 yılında Serkan Kodaloğlu ile nikah masasına oturan Petek Dinçöz, 8 yıllık evliliklerini geçtiğimiz ay noktalamış ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Türkiye’yi terk ettiğini, Miami’ de yaşayacağını duyurmuştu.
Petek Dinçöz her ne kadar Türkiye’ yi terk etme sebebini, oğlunun eğitim ve öğretim süreciyle ilgili olduğunu açıklamış olsa da son günlerde yayılan Reza Zarrab için Türkiye’yi terk etti dedikodusu magazin gündemini meşgul etti.
Seyhan Soylu bu dedikodular ve iddialarla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunurken Petek Dinçöz’ ün boşandığı eşi Serkan Kodaloğlu ilk kez “AL SANA HABER” e bağlanarak bu iddialara yanıt verdi.
Moderatör Gökay Kalaycıoğlu’ nun “Petek Dinçöz Miami’ ye Reza Zarrab için mi yerleşiyor? Ya da eğer arkasında Reza Zarrab yoksa burada hayatını idame ettirecek parayı bunca yıl çalışmadığı süre içerisinde nasıl buldu?” sorusu üzerine Seyhan Soylu şok iddialarda bulundu.
Soylu “Petek Dinçöz Can ayrılırken bütün mal varlığını bırakarak alnının teriyle kazanmış olduğu bu parayı kaybetme ve sürünme pahasına ayrıldı ve çok yiğit bir adamla Serkan Kodaloğlu’ yla evlendi, çok da güzel bir yavruları var. Can Tanrıyar’ ın Uçankuş’ daki yanlış stratejisi sonunu getirdi. Mal varlığı da ihaleyle satışa gidiyor.
Can’ ın şu an ki eşi Tamar, Seren Serengil’ in asistanıydı ve Petek Dinçöz ile işbirliği yaptılar o dönem ben de şahidim. Tamar dedi ki ‘ben gider Can’ la konuşurum. Hatta kendime aşık ederim senin de peşini bırakır.’ Fakat işbirliği tersine döndü” diye anlatırken Tayyar Işıksaçan karşı çıktı ve “Adam evlenmiş yuva kurmuş ve hamile bir karısı var. Niye bunu konuşuyoruz?” derken masada gerginlik yaşandı.
Seyhan Soylu “Hamile karısı olan biri hala Petek Dinçöz’ ün peşinde olur mu? Kız 3 kere telefon numarasını değiştirdi. Hepsini buldu. Ne Reza Zarrab’ ından bahsediyorsun? Reza ile alakası yok. Can Tanrıyar, Petek Dinçöz’ ün hala peşini bırakmadığı için kadın illallah etti, evliliğini bitirdi ve Amerika’ya kaçtı. Bu kadar net” dedi.
Nurcan Sabur ise “Ben konuştum kendisiyle. Şu an da Amerika’ da bir çocukluk arkadaşının evinde kalıyormuş Petek. Kiralık ev bakıyoruz diyor. Amacım burada kendime bir ev açıp çocuğumu burada büyütmek istiyorum diyor” dedi.
Seyhan Soylu ise “Arkadaşlar kız ruhunu toparlayıp arındıktan sonra gelecek ve Türkiye’ nin çok önemli gazinosunda çıkmaya başlayacak. Sahnelere dönüyor yine. Buradan Can Tanrıyar’ a sesleniyorum. Çek ellerini artık Petek’ in üstünden. Kadının yuvası yıkıldı. Yıkılma sebebi Can Tanrıyar’ ın hala unutamamış olmasıdır. Can Tanrıyar’ ın iki tane büyük aşkı vardır. Birincisi Petek Dinçöz ikincisi Seren Serengil’ dir. Petek’ in Reza Zarrab ile işi olmaz. Bir bomba daha patlatayım. Reza Türkiye’ den bir kişi ile birlikte olur. O da Azeri Günel’ dir. Çünkü Günel’ in çok canını yakmıştı. Günel’ e haber yolladı. Azerbaycan’ da ortak arkadaşları var. Günel affetmedi. Ama Günel ile geçtiğimiz günlerde telefonla konuştu. Belki Günel Reza’ yı affedip önümüzdeki günlerde Amerika’ ya yerleşme planları yapabilir” derken Petek’ in boşandığı eşi Serkan Kodaloğlu yayına telefonla bağlanarak hem bu konu hem de hakkında çıkan iflas etti haberleri ile ilgili açıklama yaptı.
Serkan Kodaloğlu “Bu çıkan haberlerin doğru olmadığını düşünüyorum. Petek kendi imkanlarıyla Amerika’ ya gitti. Oradan bir daire satın aldı Petek hanım. Buradaki evlerini sattı. Ben evini almasıyla ilgili bir destek olmadım. Onun dışında maddi manevi tabi ki desteğim var” derken Nihat Doğan “Serkan işinle ilgili çok şeyler konuşuluyor. Konkordato ilan edildi iflas etti dediler. Bunu da aydınlatır mısın?” diye sordu. Serkan Kodaloğlu “Benim şirketlerim var. Sıkıntı yaşadığım şirket bir tanesi. O da mobilya şirketi. Diğer şirketlerim devam ediyor. Herhangi bir sıkıntım yok. Değerli taş olan madenimin ise henüz ruhsatı gelmedi. Konu yargıda” dedi.
Tayyar Işıksaçan “Petek hanımın tekrar sahneye dönme isteği gibi bir talebi iletti size. Bundan dolayı sizin karşı çıkmanız söz konusu oldu ve bu istek bir fikir ayrılığı yarattı mı?” diye bir soru yöneltti.
Kodaloğlu “Yok, ben hiçbir zaman Petek Hanımın sanat hayatıyla ilgili bir kısıtlama yapmadım. Sadece gece kulüplerinde veya gece 12 den sonra açık olan bir yerde çalışmasına müsaade etmeyeceğimi söyledim. Onun dışında halk konserleri veya benzer yerlerde sahne almasına hiçbir şekilde müdahale etmedim etmem de.” diye cevap verdi.

https://youtu.be/94Et7R59QNg

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın