Sertab Erener – Yonca Evcimik…BODRUM’DA ÇÖP TOPLADILAR!

Sertab Erener – Yonca Evcimik…BODRUM’DA ÇÖP TOPLADILAR!
Paylaş

Sertab Erener, Bodrum’da eline aldığı poşetlerle çöp topladı. Sahil boyunca çöp toplayan Erener, “Burada herkesin bıraktığı pisliği toplamaya çalışıyorum. Bu çok büyük bir ayıptır. Utanıyorum insan olmaktan” diyerek isyan etti.

Sertab Erener ve Yonca Evcimik, Bodrum Belediyesi Temizlik İşleri ve Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü, Miss Gibi 1 Bodrum grup üyeleri ile birlikte Gümbet sahilinde yapılan çevre temizliğine katıldı.

Erener ve Evcimik ellerine aldıkları çöp poşetleriyle sahildeki çöpleri teker teker topladı.

Sertab Erener sahilde yaptığı temizlikte gördüğü çöpler karşısında şoke oldu.

Sinirlenen Erener ellerine taktığı eldivenlerle Gümbet sahilini temizledi.

Yerdeki izmaritlerden, ay çekirdeği kabuklarına kadar bulduğu bütün çöpleri toplayan Erener, insan olmaktan utandığını söyledi.

Yonca Evcimik ise sahil boyunca yerde gördüğü tüm çöpleri eksiksiz toplayarak çevreyi temiz tutmanın bir zorunluluk olduğunu ifade etti. Gurup üyelerinin ve ünlü sanatçıların yanı sıra Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Yılmaz’da çöp topladı.

“İNSAN OLMAKTAN UTANIYORUM”

Erener, “Herkesin bıraktığı pisliği topluyorum” diyerek açtı ağzını yumdu gözünü. Ünlü sanatçı insanların değişmesi gerektiğini ifade ederek “Temizlik yapmamız şartta tabi ki de. Bu çevrenin bu halle gelmesi ile ilgili ciddi problemlerimiz var. İnsan dediğin bu kadar pis ve sorumsuz olamaz.

Utanıyorum insan olmamızdan. Çünkü hayvanlar bile kendi pisliklerini topluyorlar, üzerini kapatıyorlar.

Biz onu bile yapmıyoruz. Bu çok büyük bir ayıptır. Bu ayıp için yaptırımlar gerekiyor’ dedi.

Kaynak magazinkolik.com

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın