Seda Sayan – Seren Serengil… KAVGADA HARARET YÜKSELİYOR!

Seda Sayan – Seren Serengil… KAVGADA HARARET YÜKSELİYOR!
Paylaş

STAR TV Sabahların Sultanı Seda Sayan programında ünlü şarkıcı Cengiz İmren’i konuk eden Seda Sayan’ın bu hamlesi, sosyal medyada, kendisine ‘reytingsiz’ diyen Seren Serengil’den ‘intikam aldı’ diye yorumlandı.

Seren Serengil, Star TV’de ekranlara gelen Seda Sayan’ın sunduğu ve format değiştirdiği ilk gün olan 6 Eylül Pazartesi ezeli düşmanlığını her fırsatta dile getirdiği Gülben Ergen’i ağırlayınca sosyal medyadan ‘iki reytingsiz’ diye paylaşım yaparak gündeme bomba gibi düşmüştü.

Seda Sayan ise bu ‘reytingsiz’ çıkışının intikamını  bugünkü yayında  ‘Sabahın Sultanı’ programında Seren Serengil’in dün ezeli düşmanı Gülben Ergen’i, bugün ise eski eşi Cengiz İmren’in konuk etti.  

İmren ve Serengil bir dönem evli kalmış ve sonrasında olaylı şekilde boşanmıştı.

  “Ya ablacığım konuklarını iyi seç”

Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz programındaki sansasyonel açıklamalarıyla adeta magazin dünyasını yönlendiren seren Serengil ise yine altta kalmayarak  “Ya ablacığım konuklarını iyi seç. 

Sen zaten devrini tamamladın, bari gelenler sevilen ve seyredilen isimler olsun” diye paylaşım yaptı.

Magazinkolik’in haberine göre Serengil önceki gün Star TV’de  Gülben Ergen’in konuk olduğu ve sunuculuğunu Seda Sayan’ın üstlendiği ‘Sabahın Sultanı’ programını eleştirmişti.

Bugün programa eski eşi Cengiz İmren’in konuk olmasıyla tekrar programı eleştiren Serengil, Sayan’ın 23 Ağustos’ta yeni sezona start vererek izleyiciyle buluşan ‘Sabahın Sultanı’ programının reyting göremediğini belirterek dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

“Sen zaten devrini tamamladın, bari gelenler sevilen ve seyredilen isimler olsun”

“Seda Sayan’ın dünkü reytingi AB 76, totalde 56 ah ah içler acısı.. Star gibi bir kanalda…

Ya ablacığım konuklarını iyi seç. Sen zaten devrini tamamladın, bari gelenler sevilen ve seyredilen isimler olsun.

Bak bugün iyiydi ama böyle gitmez, kaldırırlar programını bir daha da iş bulamazsın.” 

Öte yandan, ünlü şarkıcı Cengiz İmren bugünkü Sabahların Sultanı Seda Sayan programında art arda yeni şarkılarını seslendirdi.

Sayan’ın programında üç yeni klibin çekildiğini ve yayın için sırasını beklediğini söyleyen İmren, yıllar sonra ilk kez Seda Sayan’ın programına çıktığını ve bir de İbrahim Tatlıses’e sözü olduğunu ifade etti.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın