Seda Sayan… MELEK MOSSO’NUN YERİNE SAHNE ALACAK, KOMİK SAVUNMA!!

Seda Sayan… MELEK MOSSO’NUN YERİNE SAHNE ALACAK, KOMİK SAVUNMA!!
Paylaş

Konseri iptal edilen Melek Mosso’nun yerine Isparta’da sahneye çıkacak olan Seda Sayan, eleştiriler sonrası sessizliğini bozdu.

Mosso’nun bir sahnesinde yaptığı parmak hareketinden dolayı konseri iptal ettiğini söyleyen Sayan, “Sahne alacağım menajerimden öğrendim, Melek inşallah bir daha böyle bir eylemde bulunmaz” dedi.

 Isparta Uluslararası Gül Festivali’nde 3 Haziran tarihinde sahne alacak Melek Mosso’nun konseri bazı çevrelerin baskıları sonucu iptal edilmişti.

Mosso’nun yerine Seda Sayan’ın sahne alacağı öğrenildi.

Gelen tepkilerin ardından sosyal medyada gündem olan Seda Sayan sessizliğini bozdu.

“MELEK’İN HAREKETİNDEN DOLAYI KONSER İPTAL EDİLDİ”

Eleştirilerin ardından 2. Sayfa programına açıklama yapan Seda Sayan, “Sanatçıların konser takvimini menajeri belirler.

Ben haftanın beş günü zaten full çalıştığım için bazen havaalanında öğreniyorum konser yeri ve bilgilerini.

Menajerim Osman Yuvacı anlaşmayı yapmış Melek kardeşimle ilgili araştırmayı yaptığımda Melek’in sanatına ya da kadınlığına değil bir konserinde kadınlar ile ilgili konuşurken yaptığı parmak işaretinden dolayı Isparta Belediyesi’nin tepki gösterdiğini öğrendim.

Melek adına merak edip o hareketi videodan izledim.

Bir talihsizlik olduğunu düşünüyorum inşallah bir daha böyle bir eylemde bulunmamasını dilerim” dedi.

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN’DAN TEPKİ

Twitter üzerinden paylaşımda bulunan Armağan Çağlayan, “Müzik sektörü için neden sektörün içindeki insanlar ses vermiyor, birbirine destek olmuyor?

Rekabet bu kadar mı gözünüzü kör etti? Müzik yasağı olur, en çok Sektörün dışındakilerden ses çıkar” ifadelerini kullandı.

“Bir kadın şarkıcı ahlaksızlıkla suçlanıp konseri iptal edilir, başka bir kadın şarkıcı ahlaksızlıkla suçlanan kadın şarkıcının yerine sahneye çıkmayı kabul eder!

E siz kendi mesleğiniz için ses çıkart(a)mıyorsanız, siz kendi kadın haklarınız için ses çıkartmıyorsanız, birbirinize destek olmuyorsanız, biz neden size destek olalım?

kaynak magazinkolik.com

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın