OLAY YARATAN PERFORMANS OLAY YARATAN STİL HANDE YENER

OLAY YARATAN PERFORMANS OLAY YARATAN STİL HANDE YENER
Paylaş

EMSALSİZ KRALİÇE TAÇLANDI.

Ünlü Pop ikonu Hande Yener “İyi Ya “adını verdiği maratonuna kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Neşeli bodrum ve ardından Ağva belediyesi tarafından düzenlemede festivalde sahneye çıktı. Türkiye’nin en güçlü yorumlarından biri olan Yener performansı ile büyüledi.

Konserin açılışını New York’ta kliplendirdiği yeni şarkı “İyi Ya” ile   yaptı. Yener’in “İyi Ya “şarkısına Mert Ballas Ballas tarafından yapılan “biografi”nin görüntüsü olan 10 Kraliçe Bar’ıyla yapılan gösteri   şovu   ile dedirtti’yle yapılan gösteri şovu ile dedirtti.   

Türk pop müziğinin en stil kadın işini bir kez daha gözleri önünde seren Hande Yener stilini kendi işini imzasını taşımak. İki konserinde kendi tasarımında olan Erkan Mercan tarafından yapılan kafa takılarıyla ilgi odağı oldu. İlk konserinde boynuzlu bir kafa takısı ikinci konserinde taktığı kafa takısına” Emsalsiz taçlandı” yorum yapıldı.

Yaz aylarının en çok tercih edilen sanatçıları olan ve konser rekoru kıran Yener Ağva konserinden sonra Plaj Alaçatı konser için çeşmeye hareket etti.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın