Sosyal Medya’nın “Atarlı” Fenomen’i Murat Övüç, dar gelirli ailelere Yardımlara Devam Ediyor. Bunu yaparken de aynı efsanevi kahraman Robin Hood gibi Maddi durumu iyi sponsorlarından aldıklarını ihtiyaç sahibi olanlara dağıtıyor.

Murat Övüç; ‘Türkiye’m Birlik zamanı” diyerek, ekonomik durumu iyi olan herkesin ihtiyacı olan vatandaşlarımıza yardım etmesi gerektiğini söyledi.

Bugünlerde ülkemizi insanlarının her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu belirten Övüç; yardımları gerek kendi bütçesinden, gerekse kendisine sponsor olan hayırsever sponsorlarından karşıladığını belirtiyor…

Murat Övüç, Bu güne kadar; Balat, Fatih, Ömer Hayyam, Çağlayan, Ahırkapı, Esenyurt, Kağıthane ve Şişli’deki dar gelirli ailelere erzak yardımının yanı sıra kolonya, dezenfektan gibi hijyen ürünlerinin dağıtımları da yaptı ve “Bu yardımlar devam edecek” dedi.

Ayrıca Darülaceze’deki Yaşlılarımıza da kolonya, dezenfektan hediye eden Murat Övüç; Bir çok hastaneye ve sağlık çalışanlarına da dezenfektan, Kolonya ile maske dağıtımı yaptı.

Yardımlarının devam edeceğini,  İş adamlarımızın daha da fazla duyarlı olması gerektiğini dile getiriyor…

magazinkolik