Gülse Birsel imzalı, BKM yapımı komedi dizisi ‘Jet Sosyete’, üçüncü sezonuna çarşamba günü yanına girecek 19’uncu bölümüyle devam ediyor.

‘Jet Sosyete’ oyuncularının çekimlerini kendi evlerinden gerçekleştirdiği #EvdeKal özel bölümü, dünya televizyonlarında bir ilke sahne olacak.

‘Jet Sosyete’ bu hafta, izleyicileri için sürpriz bir bölümle seyirci karşısına çıkacak. Bölümün çekimlerini daha önce denenmemiş bir yöntemle gerçekleştiren ekip, makyajlarını kendileri yapıp kostümlerini seçti ve sahnelerini evlerinden görüntülü konuşma ile çekti.

Sosyal izolasyonun bir çekim tekniğine dönüştürüldüğü bölümde; Gizem İzmir’de annesinin evinde çok sıkılmış ve hayranlarının ilgisinin özlemi içindedir.

Evde kalmaktan bunalmış Cengiz, çareyi bahçede yaşamakta bulmuştur. Safiye salgına karşı çamaşır suyundan medet umarken, Ozan ilk kez yalnız ve flörtsüz kalmıştır.

Şennur ise kendini sokağa atmak için çeşitli bahaneler bulmaya çalışmaktadır.

Birbirinden eğlenceli görüntülü konuşmalar ve hatta minik konserlerle karantina günlerinde hepimizin yaşadıklarını anlatan ‘Jet Sosyete’, #EvdeKal özel bölümüyle 8 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star TV’de ekrana gelecek.

magazinkolik