İlker Kaleli’den Öğretmen dizisine veda: Onuruyla karanlığa meydan okuyanlara teşekkürler

İlker Kaleli’den Öğretmen dizisine veda: Onuruyla karanlığa meydan okuyanlara teşekkürler
Paylaş

Fox TV’de yayınlanan Öğretmen dizisi 9. bölümüyle final yaparak ekrana veda etti. Öğretmen dizisinde Akif Hoca rolünü canlandıran oyuncu İlker Kaleli ise “Bu kadar haksızlığın, edepsizliğin ve yüzsüzlüğün ortasında, dimdik, ne kadar güzel durdun…” ifadelerini kullandı.

Fox TV’nin başrollerinde İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç, Serkan Keskin ve Şerif Erol’un yer aldığı dizisi Öğretmen ekrana veda etti. Yeni sezonda reytinglerde düşüş yaşayan Öğretmen dizisi 15 Kasım Pazar akşamı ekrana gelen 9. bölümüyle final yaptı.

‘TÜM SESSİZ VE İSİMSİZ KAHRAMANLARA…’

Dizinin başrol oyuncusu İlker Kaleli de Instagram hesabından duygusal bir veda paylaşımı yaptı. Kaleli veda paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Teşekkürler Akif Hocam…
Bu kadar haksızlığın, edepsizliğin ve yüzsüzlüğün ortasında, dimdik, ne kadar güzel durdun…

Başından beri yanımızda olan seyircimize; yorumlarınızla, sesinizle daha iyi bir dünyayı hayal eden bu yolda buluştuğumuz ve paylaştığımız bütün duygular için teşekkürler…

Ayrıca her şeye rağmen, kendi hayatlarında iyiliğe inanan, bir şeyleri değiştirmek için savaşan, iyilik için bedel ödeyen, acı çeken, korkutmalara-sindirilmelere boyun eğmeyen ve onuruyla karanlığa meydan okuyan tüm sessiz ve isimsiz kahramanlara…
Sonsuz teşekkürler…”

https://www.instagram.com/p/CHn8GPhn-mB/?utm_source=ig_embed

kaynak birgün

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın