Bir döneme damgasını vuran isimlerden Harika Avcı’nın geçtiğimiz hafta maddi ve manevi olarak zorluklar yaşadığı iddia edilmişti. Hakkında çıkan haberlerle ilgili Avcı, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Günlerdir güzel sanatçı hakkında çıkan iddiaların peşine düşerken, Harika Avcı’nın manevi oğlu Harun Başal’ı programda konuk ederek, Harika Avcı’nın yaşadığı zorluk sürecini tüm detayları ile Lerzan Mutlu’ya anlatmıştı.

Tüm bu yaşanan gelişmelerin ardından Harika Avcı sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Avcı,

‘’Sevgili ve Değerli Basın Mensupları ve Kıymetli Sevenlerim;

Birkaç gündür basında konuşulanları üzülerek seyretmekteyim.

Her insanın hayatında olabilecek geçmişten gelen problemlerden kaynaklı bir takım zorluklar yaşadığım doğrudur ancak bunlar çözülemeyecek problemler değil.

Ancak şu anda takdir edersiniz ki; bu konular ile ilgili konuşmak istemiyorum. Hiçbir yerde zorla tutulmuyor ve insiyatifim dışında hareket etmiyorum.

Ben ezelden beri kendi sorunları ile kendi bildiği yöntemlerle başa çıkmayı seven bir karaktere sahibim.

Kısa zaman içerisinde problemleri çözülebilir hale getireceğimden eminim.

Rica ediyorum hayatım ile ilgili fikir sahibi olan ya da olmayan herkes, içine dahil olmadıkları konularla ilgili gıyabımda yorum yapmasın.

Bu tür konular ile ilgili anlayışınızı rica ederim. Basın mensuplarına ve çok kıymetli sevenlerime en güzel dileklerimle. İlginize çok çok teşekkür ederim’’ ifadelerini kullandı.

magazinkolik.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here