Demet Özdemir, Hazal Kaya, Sıla, Berrak Tüzünataç, kendisinden 17 yaş büyük oyuncu sevgilisi Ozan Güven’den şiddet gördüğünü açıklayan Deniz Bulutsuz’a sosyal medya üzerinden destek verdi. Bu isimlere şarkıcı Hadise Açıkgöz de katıldı.

Ozan Güven, sosyal medya uzmanı sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği haberleriyle iki gündür gündemden düşmüyor.

İddiaya göre; 13 Haziran’da ikili arasında sözlü başlayan tartışma, ünlü oyucnunun genç kadını darp etmesiyle büyüdü.

Aldığı darbeler sonucu gözüne kan inen Bulutsuz, hastaneye giderek darp raporu aldı.

“BİR SAATTEN FAZLA SÜREN AĞIR FİZİKSEL ŞİDDET…” 

Kavga haberlerinin basına yansıması sonrası açıklama yapan Bulutsuz, “13.06.2020 Cumartesi sabaha karşı kamuoyunca bilinen bir ilişki yaşadığım Ozan Muharrem Güney tarafından, kendi evinde bir saatten fazla süren ağır fiziksel şiddete maruz kaldım.

Şiddet gördüğüm sırada evden çıkmama izin vermeyerek canıma kasteden, fiziksel ve duygusal şiddetin sorumlusu olan Güven’e karşı hukuki haklarımı savunacağım” ifadelerini kullandı.

ÜNLÜLERDEN DESTEK 

Sosyal medyada genç kadına destek büyürken, ünlüler de magazin gündemine bomba gibi düşen olaya kayıtsız kalmadı. Hadise, “Kadına şiddete hayır” etiketi ile paylaşım yaptı.

“O SENİN MALIN DEĞİL” 

Hadise’nin açıklaması şöyle:

Türkiye’de her gün kadınlar şiddete uğruyor. Bıçakla ölen, kurşunla ölen, balkondan atılan kaç tane kadının daha ölümüne şahit olacağız?

Midem bulanıyor erkeklerin kadınlara uyguladıkları her türlü şiddetten! Bir kadınla bir ilişki yaşıyorsan o senin malın değil!

O birinin kızı, kardeşi, ablası, arkadaşı. Kadını aşağılayan, her türlü komplekslerinden, ezik hallerinden kadını yerle bir eden bu erkelere sadece söyleyeceğim bir laf var; eziksiniz!”

“KADINA EL KALDIRAMAZSINIZ” 

“Hayatınızda ne yaşadıysanız, neyse sorununuz önce çözün ondan sonra bir kadınla ilişki yaşamaya başlayın!

Kadınlar sizin sorunlarınızın ilacı ya da egonuzu tatmin edecek oyuncağınız değil. Bir ilişkide dört duvar arasında neler oluyor bilemeyiz.

Her aşkın hikayesi, tartışmaları, kavgaları farklıdır. Ama ne olursa olsun kadına el kaldıramazsınız. Nokta. Yeter.”

magazinkolik.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here