FİLİZ ÖZKOL…EYLÜL 2023 AYLIK BURÇ YORUMLARI

FİLİZ ÖZKOL…EYLÜL 2023 AYLIK BURÇ YORUMLARI
Paylaş

Mantık ve duygusallık bir arada
Geçmişten kaynaklanan sorunları artık unutmalıyız. Yasaklara karşı tepki oluşturabileceğimiz bu dönemde, öfkeli davranışlardan uzak kalmalıyız. Bilinçaltı yapılanmamız farklı seyrediyor. Mantıklı ve akılcı yaklaştığımız konularda daha başarılı adımlar atacağız. Yapacağınız çalışmaları geliştirmek istiyor ve yeni projelere kendinizi hazır hissediyor, yaşam kalitenizi yüksek tutmak istiyorsunuz. Arkadaşlarınızla birlikte ortak çalışmalar içinde olacağız. . İkili ilişkilerinizde geleceğe yönelik kararlar alabilirsiniz. Yaşamı sorguluyoruz


KOÇ
Eylül ayında; Kazançlarınızı dengelerken zorlanıyorsanız., bunaldığınız borçlarınızı yeniden destekleyecek şartlarınızı düzenleyeceksiniz. Satamadığınız bir mülkünüz ve mirasınızla ilgili olaylar çözüm sağlayacak. Bu yıl da, hırs ve başarılı olmaya devam edeceksiniz. Para size başkalarının size yaratacağı fırsatlar üzerinden gelecek. Eylülde; Aşk gezegeniniz “Venüs ” sayesinde oldukça hareketli ortamlarda bulunacaksınız. olacak. Enerjiniz oldukça yüksek seyredecek. Çevrenizde rakip tanımıyorsunuz. Karşı cins üzerinde hayranlık kazanırken, hemcinsleriniz tarafında ilgi ve hasetle izleneceksiniz 14 EYLÜLE KADR Merkür’ün geri hareketinin yaratacağı etkiler tezat gibi görünse de; şimdiye kadar düşünmediğiniz konuların değerlendirmesine gireceksiniz. 14 Eylüle kadar sağlık gezegeniniz geri hareketine devam ediyor. Mide ve bağırsak sorunlarınızı dikkate alın. Gürültülü ve kalabalık yerlerin cazibesinde kalarak, bedeninizi yormamalı ve uykunuza dikkat etmeli geceleri erken yatmalısınız. Detoks rejimleri size iyi gelecektir.


BOĞA
Eylülde; Mantık çerçevesinde olan istekleriniz paralel bir şekilde ilerliyor ve çalışmalarınızdan ödün vermek istemiyorsunuz. Odaklaşacağınız konularda başarılı bir çalışma içine girecek, pratik bir şekilde ele alacağınız konuları sonuçlandıracaksınız. Bazılarınız kazandığı paraları yeni projelerine ayıracaklar. Hırslarınızdan arınıp sizi netleştirecek işler yapacaksınız. Daha cesur olmalı ve size verilen sunumları iyi değerlendirmelisiniz. Bu ay; Sosyal ilişkilerinizin temellerini sağlam bir şekilde kurmalısınız.. Sosyal hayatınızın yoğun olmasından dolayı karşılaşacağınız kişilerden olumlu etkileneceksiniz. Yakın ilişkilerinizin canlanması yönünde etkiler verecek ve kendinizi çok daha güçlü hissetmeye başlayacaksınız. Çevrenizle yardımlaşacak, üzerinizde onların pozitif etkisini göreceksiniz. 4 Eylülden itibaren Venüs retrosu bitiyor. Sportif faaliyetlere katılırken, yapacağınız uygun diyetler size iyi gelecektir. Ay boyunca Venüs Aslan burcunda. 23 Eylül’den sonra Güneş sağlık evinizde yer almaya başlayacak. Kalbiniz ve dolaşım siteminizi ele almalısınız. Özellikle rutin kontrollerinizi daha hassas bir şekilde yapmalısınız.


İKİZLER

Eylülde; Riskler konusunda temkinli davranmalı ve öfkenizi kontrol etmelisiniz. Yeteneklerinizi baskı altında tutmadan, yapmanız gereken hamleleri akıllıca yapmalısınız. Karşınıza çıkacak şartlarla mücadele edecek, taviz vermeyeceksiniz. Ketum ve kararlı davrandığınız zaman, şartlar sizden yana olacak. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Kendinizi garantiye almaktan başka çareniz yok. Eylülde; İsteklerinizi enerjinizle donatmayı biliyor ve uyumlu bir kombinasyon yaratabiliyorsunuz. Düşüncelerinizde ısrarcı bir tavır takınarak sosyal yaşantınızda farklı konumlar elde edecek, dayatmacı bir tavır sergileyeceksiniz. Bu dönem çevrenizden beklemediğiniz avantajlar elde edebilirsiniz. Eylül boyunca Mars Terazi burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Ani değişen şartlara karşı temkinli olmalı, ölçüyü kaçırmamalısınız.


YENGEÇ

Eylülde; içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Mars ve Plüton’la uyumlu bir şekilde hareket edecektir. Aktif ve hızlı düşünüyorsunuz. Hızlı hareket ederek çalışma yaşantınızda müthiş bir performans sergileyeceksiniz. Düzen ve sistem sizin için önemli olacaktır. Parlak zekanız ve güçlü algılarınız heyecanlarınıza önderlik edecektir.. Bu ay Satürn’den aldığınız kozmik etkiyle, enerjinizi tasarruflu kullanmaya çalışın. Bu şekilde davranarak, yaşamda kaçırdığınız bazı şartları yeniden elde edebilirsiniz. Hayatınızı düzenlemek için ilginç önemli fırsatla önünüze kaliteli bir şekilde sunulacak. Sağlığınız iyi olmasına rağmen ay boyunca karşılaşabileceğiniz ufak tefek sorunlar sizi şaşırtmasın. 14 Eylüle kadar Merkür geri gidiyor. 15 Eylülde yeni ay Başakta doğuyor. 5 Eylülde Jüpiter geri hareketine başlıyor. 29 Eylülde dolunay Koç burcunda gerçekleşiyor. Sağlığınızı geliştirmek için birçok şeyler yapabilirsiniz. Öncelikle mide ve sindirim sisteminiz konusunda dikkatli olmalısınız.


ASLAN
Eylülde; Kariyer ve finans konusunda ilişkiniz olan arkadaşlarınızla, mesleki çalışmalarınızı pekiştirecek çalışmalar peşindesiniz. Çevre faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek. Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Onlarla bir çok iş fırsatı yakalayacaksınız. Eylülde; birlikte olduğunuz kişilerle yaşamı sorgulamanız gerekiyor çünkü rutin bir hale getirmiştiniz. Artık sorunlarınızı karşılıklı konuşmalı ve aksayan olayları yeniden gözden geçirmelisiniz. Ortaklıklar için olumlu olabilecek bu etki, evliliğiniz için zor bir açı etkisi verebilir. İlişkinizde karşılıklı birbirinize acı verebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi yalnız bırakmayarak, her konuda ona eşlik etmelisiniz. 14 Eylüle kadar Merkür geri gidiyor.15 Eylülde yeni ay Başak burcunda. 29 Eylülde dolunay koç burcunda. Satürn geri gitmeye devam ediyor. Zihinsel yorgunluk söz konusu. Doktor kontrolün de gerekli vitaminlerinizi almalısınız. Katılacağınız grup yemeklerinde kontrolü elden bırakmayın, yiyecekler konusunda temkinli olun.


BAŞAK
Eylülde; Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız. Eylülde; tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir dönem içindesiniz. Kendi içinize yönelmeli, değer verdiğiniz duygularınızla ilgilenmek için çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Sevdiğiniz kişilerle kısa seyahatler edebilir ve iş gezilerine çıkabilirsiniz. Sosyal yaşantınızın bir parçası olan yolcuklar gündeme gelecektir. Bu dönemde arkadaşlarınızla ortak aktivitelerinizi gerçekleştireceksiniz. Eğlenceli ve hoş vakit geçirmek için kuracağınız beraberlikler olacaktır. 14 Eylüle kadar Merkür kişisel evinizde geri gidiyor. 15 Eylülde yeni ay kişisel evinizde doğuyor. Mars Terazi burcunda ilerliyor. 29 eylülde dolunay Koç burcunda gerçekleşiyor. Satürn Balık burcunda geri gitmeye devam ediyor. Yolculuklar’ da yaşayacağınız risklere dikkat etmelisiniz. Özel zevklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız.


TERAZİ
Eylülde; organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlanmalısınız. Uzun süredir sürüncemede bekleyen işleriniz, aldığınız güçlü kozmik etkilerle değişecek. Yaratıcılığınız ortaya koyacak her türlü çalışmaya açıksınız. Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Eylülde; aşk gezegeniniz Mars, ay boyunca aşk ve sosyal hayatınızın enerjisini yüksek tutuyor. Mars; çevre ilişkilerinize hareket getirirken çözüme ulaşması gereken sorunlar gündeme gelirken, geçmişte biriktirdiğiniz sorunları çevrenize karşı açığa vurabilirsiniz. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Ortak çalışmalarınızın ses getireceği, hayallerinizin genişleyeceği bir ortamı paylaşacaksınız. Eylül ayı boyunca sağlık evinizde Neptün retro yapıyor. Büyük transitler geri gidiyor. Bu sizde gerginlik yaratabilir. Kendinizi rahatlatacak meditasyon ve spiritüel konular gibi ruhsal deneyimler ile ilgilenebilir, hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Sakin ortamları tercih etmelisiniz. Ben egonuzun yüksek olmasından dolayı kişisel istekleriniz ön planda olacaktır. 15 Eylülde yeni ay Başak burcunda doğuyor. Girdiğiniz topluluklarda tartışmalardan uzak kalmalı, stresi üzerinize çekmemelisiniz.


AKREP
Eylülde; egonuzun yüksek olması nedeniyle, bulunacağınız ortamlarda önce kendinizi düşüneceksiniz. Odaklanacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Üzerinde çalıştığınız bir teziniz varsa, bu dönemde daha çok yoğunlaşacak ve vakit ayıracaksınız. Eylül ayında; seçenekleriniz çok fazla. Seçim hakkınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Fakat bu dönemin en olumsuz yönlerinden biri: eleştirici yönlerinizin ortaya çıkması ve bu nedenle ilişkilerinizde pürüzler yaşama olasılığıdır. Bulunduğunuz ortamlarda karşınıza oldukça cazip kişiler çıkacaktır. Bazılarından etkileneceksiniz. Eğer kalbiniz boş ve kendinizi bir aşka hazır hissediyorsanız, problem olmayacaktır. Fakat aksi takdirde başınız derde girebilir. 15 Eylüle kadar Merkür retro yapıyor. 15 Eylülde yeni ay Başak burcunda doğuyor. 5 Eylülde Jüpiter retro yapıyor. Elektrikli aletlere karşı dikkatli olmalı ve evinizde her hangi bir elektrik kaçağı olmaması için önlemlerinizi almalısınız. Dalgınlıktan kaynaklanan aksilikler ve kayıplara dikkat edelim 29 Eylülde dolunay Koç burcunda gerçekleşiyor. Sağlık konusunda; birlikte çalıştığınız kişilerle ve günlük rutin işleriniz içinde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Stresi önlemek gayesiyle gerçekleştireceğiniz ruhsal çalışmalar sizi motive edecektir.


YAY
Eylül ayında;, çok fazla çalışacak ve çevrenize örnek olacaksınız. Güçlü kadrolarla çalışarak, bir çok ortak çalışmanın altına imza atacaksınız. Bu dönemde çok çalışmaktan yorgun düşebilir ve sinir sisteminizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Uzun süredir size destek olan ve yanınızda çalışan biri ile daha kişisel ortaklıklar kurabilirsiniz. Eylülde; aşk ve işi bir arada yürüteceğinizden eminseniz bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekmekten korkmamalısınız. Sosyal ilişkilerinizde bazı kopmaların söz konusu olduğu için kesin kararlar almak için, beklemelisiniz. Bazılarınızda iddialı bir tutum söz konusuyken, bazılarınız, iş hayatınızda yeniliğe ihtiyaç duyacaksınız. Verilen sözlerin yerine getirilmesine özen göstermelisiniz. Jüpiter 5 Eylülde geri hareketine başlayacak. Aynı zamanda yeni ay doğuyor. Uykusuz kalmamalı ve sizi depresif yapacak olaylara karşı temkinli olmalısınız. Ayaklarınızı ve bileklerinizi korumalı ve bacaklarınızı hareket ettirmelisiniz. Varisler ve damar sorunlarına dikkat etmelisiniz.. Sinirlerinizi rahatlatacak, enerjinizi sakinleştirecek ortamlarda bulunmalısınız. Alkol ve kahve tüketimini azaltıp, bitkisel çaylara ağırlık vermelisiniz. Zehirlenmelere ve bozuk gıda alımına dikkat etmelisiniz. İlaçlar ve uyuşturucular sorunlara neden olacaktır..


OĞLAK
Eylülde; yeniden gündeme gelecek çok eski olaylara çözüm aramalısınız. Bu dönem; Finans ve maddi konularla ilgili sorunların eşliğinde, beklediğiniz yatırımlarda gecikmeler olacaktır. Mahkeme ve hukuksal meselelerinizde, bu dönemde sorun çıkacaktır. Ödenmemiş faturalar ve poliçelerinizi gözden geçirmeli ve vadesi gelen senetlerinizi kontrol etmelisiniz. Partnerinizle ortak bir çalışma içine girecekseniz dikkatli olmalısınız. Birbirinizi yanlış tetikleyebilirsiniz. Kardeşler be yakınlarla aranızda para konularından sorun çıkabilir.. Her zamanki sezgileriniz size yardım etmeye hazır olacaklar. Eylülde; eski bir olay yeniden gündeme gelecektir. Duygusal konularla kafanızı karıştıracaktır. Eğer ciddi bir ilişkiyi düşünmüyorsanız, hoş ve güzel günler geçirebileceğiniz ortamların gündeme gelmesi sizi mutlu edecek. Eylülde; sağlığınızla ilgili sorunlara karşı duyarlı yaklaşmalısınız. Sağlık gezegeniniz Merkür 14 Eylüle kadar Başak burcunda retro yapıyor. 15 Eylülde yeni ay Başak burcunda doğuyor. Aslan ileri gidecek olan Venüs ten olumlu destek alıyorsunuz. 5 Eylülde Jüpiter retro yapıyor. Sezgisel yetenekleriniz yüzünden yorgun düşebilirsiniz. Uykunuza dikkat edin ve kendinize küçük kazalara karşı tedbirli olun.


KOVA
Eylülde; Jüpiter dördüncü evinizde ilerliyor. Ev ve aile kavramları önem kazanacak. Hayal kurma yeteneğinizi güçlü olmasıyla beraber, sevdikleriniz için iyi şeyler yapmayı arzulamanız sizi farklı davranışlara koşullandırmış olacak. Aileniz ve mesleğiniz arasında gerilimli bir dönem yaşayabilirsiniz. Birçok sorun üst üste gelecek ve sorumluluk duygularınızın yoğun olmasından dolayı çok gergin olacaksınız. Eylülde; Akıllıca adımlar atmalı ve hata yapmamalısınız. Yaşam felsefesi ile ilgili değişen düşüncelere sahip olacaksınız. Kendinizle ilgili yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere ani tepkiler vermeyin. Aşırı hassas bir yapıda olduğunuz bu günlerde olayları çok yönlü irdelemeye gayret edin. Kendinizi mutlaka karşınızdaki kişinin yerine koymaya çalışın. Ay boyunca Mars Terazi burcunda ilerleyecek. 5 Eylülde Jüpiter geri hareketin başlıyor. Yeni ay 15 Eylülde yeni ay Başak burcunda doğan Merkür de aynı zamanda geri gidiyor. Bu ay sağlık konusunda hassas davranmalısınız. Özellikle iş temponuzun ağır olması ve çok çalışmanız sizi stresli hale getirebilir. Sezgisel yetenekleriniz yüzünden yorgun düşebilirsiniz. Uykunuza dikkat edin ve kendinize küçük kazalara karşı tedbirli olun. Böbrekleriniz için bol suyu ihmal etmeyin. Uykunuza da gereken önemi verin. Soğuk havalara karşı tedbiri elden bırakmayın ve cildinize özen gösterin.


BALIK
Eylülde; Çekiciliğiniz ve çalışkanlığınız; ilişkilerinize ‘artı değerler’ getirmesi gerekirken olumsuzluk ta getirebilir. Bzı kişiler tarafından kıskanılabilirsiniz. Güçlü bir potansiyel sergilerken, çevrenizle iddialaşacaksınız. Engel tanımayan agresif duygular sergileyebilirsiniz. Maddi hırslarınız ön planda olacak. Yakın arkadaşınızla kurduğunuz samimiyeti, iş yerinizdeki diğer ortamlara da yaymalısınız. Bu sizi daha da çok motive edecek. Alışkanlıklarınıza bağlı olmanız yüzünden, dostlar konusunda da seçici olmanıza neden oluyor. Bu ay maddi ve manevi olarak iyi bir ay geçireceksiniz. Yönetici gezegeninizin size zorluklar çıkarması sonucunda, arkadaşlarınız arasında iletişim kopukluğu yaşayabilirsiniz. Çevrede olup biten olaylara karşı, sezgi dolu tepkiler veriyorsunuz. Gizli, keskin ve yoğun planlar yapıyorsunuz. Ayağınıza gelen şansı kullanma konusunda tereddütler yaşamak yerine, önce girişimciliğinizi ön plana çıkarmalısınız. . Enerjiniz güçlü ve çarpıcı. Sınırlarınızı zorlamayı seviyorsunuz. Bu ay, sağlık konusunda kemiklerinizi ve iskelet sisteminizi korumalısınız. Merkür 14 Eylüle retro yapıyor. Ağır kaldırmamalı ve spor yaparken dikkatli olmalısınız. Fiziksel özelliklerinizle ilgili bir değişim yaşamak istiyorsanız, daha sonraya bırakmalısınız. Sağlığınız konusunda hassaslaşabilirsiniz. Bazılarınız takıntılı bir şekilde kendisine hastalıklar icat edebilir

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın