FİLİZ ÖZKOL…EYLÜL 2022 AYLIK BURÇ YORUMLARI

FİLİZ ÖZKOL…EYLÜL 2022 AYLIK BURÇ YORUMLARI
Paylaş

KOÇ


Ay boyunca Merkür ilişkiler ve ortaklıklar evinizde bulunacak. 10 Eylülden sonra ilişkiler evinizde retro başlıyor. Sevdiklerinizle birlikte ortak duygu birliği içinde olsanız bile, aranızda oluşabilecek sürtüşmelere engel olamayacaksınız. Geçmiş olaylar yüzünden tartışabilirsiniz.. Belki de, uzun süredir bir türlü kopamadığınız bir arkadaşınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Güvendiğiniz ve tanıdığınızı zannettiğiniz bir arkadaşınızdan zarar görebilirsiniz.24 Eylül de Merkür karşıt finans evinizde geri gitmeye başlayacak. Maddi konularla ilgili problemler ortaya çıkacak. Ödenmeyen faturalara dikkat. Yine bu dönemde kontrat imzalanmamalı ve önemli seyahatlerinizi ertelemelisiniz. Pahalı bir eşya satın almak istiyorsanız her zamankinden daha dikkatli olmak zorundasınız. Elinize geçen belgeleri iyice okumdan imza atmamalısınız. Fakat tüm bu aksilik olasılıklarına rağmen, bu üç haftalık dönemlerinizde geriye dönüp eski ve yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ve yeniden gözden geçirmek için tam zamanı olduğunu unutmayın İletişim konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle; beklentilerinizde yavaşlamalar ve gecikmeler olabilir. Daha önce üzerinde yoğunlaştığınız ve karar verdiğiniz konularınızı bir an önce bitirmeye çalışın. Bu arada bazı iş gecikmeleri de olabilir. Düşüncelerinizi yenilemek için gerekli motivasyona sahip olmanıza rağmen karşı tarafın sizi zorlamasından kaynaklanan sorunlar ortaya çıkacaktır. Karşılıklı şartlarınız iyice belirlemeli ve uygun zemini oluşturmalısınız..
Aradığın seni arayandır. ( Mevlana )


………………………………………………………………………..
BOĞA


23 Eylüle kadar Güneş aşk ve sosyal evinizde ilerliyor.. Akıllıca yapacağınız planlar yaşamınızda önemli bir yer tutacak. Ruhsal dinginliğiniz biraz da özel isteklerinizin gerçekleşmesine bağlı. Kendinizle ilgili sorgulamalarınız artarken, kişisel ihtiyaçlarınızı doğru belirlemelisiniz. Aklın ve doğruluğun size sağlayacağı geniş perspektif alanlarını doğru tespit etmeyi başaracaksınız.. İş çevreniz genişleyerek, yoğunluğunuz artacak. İletişim konusunda akıllıca yaptığınız bağlantılar gerekli kişilere ulaşacak ve sonuçlardan çevreniz kadar siz de memnun kalacaksınız. 10 Eylülden sonra Merkür geri gidiyor. Zamanlama konusunda ölçülü olmalı, pratik yönlerinizi ön plana çıkarmalısınız. İletişim problemleri yaşamak istemiyorsanız, olayları abartmadan dingin bir şekilde düşünmelisiniz. Merkür’ün ters hareketi ise her zaman olumsuz etkiler vermemektedir. Yeni bir işe başlamak istiyorsanız, kendinize sınır koyabilirsiniz. Fakat, eskiden planladığınız bir işi devreye sokabilirsiniz. Yeni işlerde sorun yaratan Merkür, eski işlerinizi destekleyecektir. Böylece, birtakım ilişkilerinizdeki eskimiş sorunlarınızı bu dönemde çözebilir, iletişim problemlerinizi düze çıkarabilirsiniz. Karşınızdaki kişinin düşüncelerine değer vermeyi ve dinlemeyi öğreneceksiniz. Kişiliğinizi olumlu bir şekilde ortaya koyacaksınız.. Bu dönemde düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. İçsel dengelerinizi yeniden kurmak isteyebilirsiniz. Satürn bu konuda istediğiniz desteği verecektir.

SAKİN OLMALISINIZ BİR İŞ BİR KERE GERİ KALIRSA…BİR DAHA İLERLEMEYEZ..(HZ ÖMER)


……………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
İKİZLER

23 Eylüle kadar Güneş Venüs çevre ve aile ilişkilerinizi olumlu bir şekilde etkileyecek. Planlarınız uygularken; kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor. Kardeşlerle ortak çalışmalar yapabilir, bazılarınız görüşmediğiniz yakınlarınızla barışabilirsiniz. Bu ay, tüm enerjinizi maddi bütünlüğünüzü korumak ve arttırmak adına kullanacak, çevrenizin olanaklarından faydalanacaksınız. 10 Eylülde Merkür geri gitmeye başlıyor. Çalışma hayatınızla ev yaşantınızı dengeli bir şekilde yürüteceksiniz. Sosyal ilişkilerinizde aileniz size destek olurken, sizde kişisel enerjinizi evinize ayıracaksınız. Katılacağınız arkadaş toplantılarında eski dostlarınızı görme şansı elde edeceksiniz. Bazıları da; gruplaşmalar yaşayarak, gerilimli ve huzursuz bir ortam içine düşebilirler. Sezgilerinizin yüksek olmasından dolayı arkadaşlarınız arasında farklı yönleriniz dikkat çekecek. Ay boyunca Mars kişisel evinizde ilerliyor. Kendi koyduğunuz kurallardan kendiniz sıkılabilirsiniz. Bu özelliğiniz size ters gelse bile, başarınız için sıkı bir disiplin anlayışı içinde hareket etmeniz gerektiğinin farkındasınız. Birlikte çalıştığınız kişilere sert ve otoriter davranabilirsiniz. Mars iradenizi güçlü bir şekilde kullanmanıza neden olacak. Bazılarınız sosyal yaşantılarının size sunacağı fırsatları derin duygularla pekiştireceksiniz. Karşı tarafın maddi olanaklarını sizin için kullanmasıyla mutlu olacaksınız.
GÜVENDİĞİNİZ DAĞLARA KAR YAĞDIĞINDA..EN GÜZEL ÇARE..DAĞ İLE KARI BAŞBAŞA BIRAMAKTIR. (ŞEMS-İ TEBRİZ)

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………
YENGEÇ


Güneş 24 Eylüle kadar iletişim evinizde ilerliyor daha sonra aile ve yuva evinde hareket edecek. 10 Eylülde dolunay ruhsal ve iletişim evinizde gerçekleşiyor.. Yakın aile bağları içinde bulunduğunuz kişilerin ilişkileri ile ilgili sorunlar ile uğraşacaksınız Bazı Yengeçler ilk kez karşılaşacakları insanlarla olan diyaloglarda dikkatli olmalılar.. Gruplaşmaya ihtiyacını var. Dostlarınızın duygusal desteğinin artılarını hissedeceksiniz.. Olayları kendi tarzınıza göre yorumladığınız için, bazı yanlışlıklar yapabilirsiniz. Yönlendirmeye karşı olmanıza rağmen, denemelisiniz.. Bu ay değer yargılarınızı gözden geçirip, kendinizi yeniden yapılandıracaksınız. Küçük iletişimlerden büyük aşklar doğabilir. Sevilen bir kişi olmak sizi onurlandıracak ve olumlu davranışlar içinde olacaksınız. Birlikte olduğunuz kişiyle bol seyahat yapabilirsiniz. Bu ay aşk ilişkilerinizi aileniz ve sevdiklerinizle paylaşmak isteyeceksiniz. 10 eylülde aile ve yuva evinizde Merkür geri gitmeye başlayacak. Savaş ve cazibe yıldızı Mars ruhsal evinizde ilerliyor. İlişkilerinizde dikkatli olmalı ve sözlerinize dikkat etmelisiniz. Sert çıkışlardan uzak kalmalısınız. Sizin için duygusal tatmin çok önemli. Üstelik çevrenizle bütünleşmek sizi farklı kılıyor. Yalnızlığı sevmeyen yapınız sizi kalabalık ortamlara süreklerken, karşılaşacağınız kişilerden olumlu etkiler almanıza da, neden oluyor. Birlikte çalıştığınız veya kariyerinize katkısı olabilecek kişiler yaşantınıza girebilir. İş arkadaşlarınızla aranızda önleyemediğiniz bir çekim oluşacaktır.
Sen duydukIarına inanıyorsun. Söylenmeyenlere inan.. Çünkü insanın sessizIiği sözcükIerinden daha yakındır gerçeğe.( halil cibran)


…………………………………………………………………………………………………..
ASLAN


21 Eylüle kadar Güneş ve retro Merkür ve madde evinizde bulunacak. Geçmişte üzerinde çalıştığınız ve size ödül getirmesini beklediğiniz tüm konular sizi destekleyecek. Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı size verecekler ve birçok fırsatı bir arada yakalayacaksınız. Para evinize muhteşem bir destek geliyor. İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve kendinizin için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir yıl olacağından emin olabilirsiniz. Derin araştırma gereken konularda kendinizi ispat edeceksiniz. Bu ay sosyal ilişkilerinizin seyrini maddi kazançlara döndürebilirsiniz Çevrenizdeki olayları lehinize kolayca çevireceksiniz. İnsanlara yardım etme duygunuz harekete geçerek, toplumda misyonu olan kuruluşlarda görev yapacaksınız. Jüpiter ve mars ; her anlamda destek vermeye başlayacak. İçinize doğan her şeyin, garip bir şekilde ayağınıza geleceğini bilmelisiniz. Kendinize şans vermek konusunda biraz cömert davranmalısınız. 25 Eylülde yeni ay iletişim evinizde doğacak ve Mars sizi parlatacak. Cinsel enerjinizin yoğunlaştığı anlarda bazı beğendiğiniz kişilerin karşınıza çıkması kafanızı karıştırabilir. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. Sabırlı olmanız gerektiğini öğrenmeli ve kendinizle ilgili kararlarınızı ertelemelisiniz.
Zaman değilmiş gideni geri getiren, aslında zamanmış, var olanı götüren (anonim)


…………………………………………………………………………
BAŞAK


6 -23 Eylül arası güneş ve Venüs kişisel evinizde. Gücünün farkındasınız. Engelleri hızlı bir şekilde atlatacaksınız. Kararlı ve temkinli hareket etmenize rağmen, aile yakınlarınızın düşüncelerinin de hayatınızda yeri olacaktır.. Yenilikler konusunda temkinli hareket edeceksiniz. Çevrenizdeki kişiler sizin alışkanlıklarınız konusunda tepkisel davranabilirler fakat düşüncelerinizi inatla savunmanız nedeniyle yetersiz kalacaklar. Bu dönem yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alıyorsunuz. Yaşamınızdaki olumlu gelişmeleri izlerken hayretler içinde kalacaksınız. Kendinizi ifade ederken, uçuk düşünceler içinde olacaksınız. Hedefleriniz konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. 10 eylül dolunay ve Merkür retrosu birlikte başlıyor.. Bu ay aniden kaçırdığınız eski iş fırsatlarını yeniden karşınıza çıkması karşısında şaşırabilirsiniz. Hak ettiğiniz fakat bir türlü gelemediğiniz bir iş konumuna seçilebilirsiniz. Geciktiğiniz başarılarınız size ödül olarak dönecektir. Finans evinizden geri giden Merkür’le Jüpiter etkileşim halinde. Sosyal ilişkilerinizin temellerini sağlam bir şekilde kurmalısınız.. Sosyal hayatınızın yoğun olmasından dolayı karşılaşacağınız kişilerden olumlu etkileneceksiniz. . İleri yaşlarda olanlar, evlilik konusunda önemli bir fırsat yakalayabilirler. 25 Eylülde yeni ay finans evinizde doğuyor.Sıra dışı mesleklerden para kazanma şansınız hep gündemde olacaktır. Önemli olan; sizin ne istediğinizi bilmeniz ve bu konularda göstereceğiniz azim ve yaratıcılıktır. Olayları akışına bırakmak sizin için daha emniyetli olacaktır.
EDEPLİ EDEBİNDEN SUSAR..EDEPSİZ BEN SUSTURDUM ZANNEDER.. HZ MEVLANA


………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
TERAZİ


Güneş23 Eylüle kadar 12.bilinçaltı evinizde ilerliyor. gerçekleşiyor. Merkür 10 eylülde dolunayla birlikte kişisel evinizde geri gitmeye başlayacak. . Motivasyonunuzun eksilmesi, anlamsız takıntılar içeren inatçı davranışlarınızın ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu tür duygusal zorlanmalar karşısında alacağınız tavır çok önemli olacak. Satürn ve Uranüs karesi yüzünden beklentilerinizin gerçekleşmesi sizin sabır ve gayretlerinize bağlı olarak gelişecektir. Yeni ruhsal deneyimlere hazır bir durumdasınız. Arzuladığınız konularla ilgili kendinizi geliştirme imkanı bulacaksınız. Sosyal çevre ilişkilerinizde olumlu gelişmelere sahne olacak. Satürn Gezegeni, ilişkilerinizi ve yaşam enerjinizi vurgulamaya devam ediyor. Sizi güçlendirmek adına öğretilerine devam ediyor. İlişkileriniz sağlamlaştırırken, çocuklarınızla ilgili ihmal ettiğiniz konularda size sorun yaratıyor. Bu dönemde deneyimlerinizden yararlanacaksınız. Aşk gezegeniniz Mars yolculuklar evinizde ilerliyor. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Bazıları da, iş arkadaşlarınızdan biriyle duygusal ilişkilere girebilir. İlginç bir dönem ve sizin davranışlarınızla daha da orijinal hale gelecek. Yolculuklarda duygusal tatmin sağlayacağınız aşklarınız gündemi meşgul edecek. 23 Eylülde güneş kişisel evinize geçiyor. Egonuz yükseliyor. Yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Güçlü sezgilerinizi ön plana çıkarmalı, çalışmalarınıza destekleyici davranışlarınızı belirlemeli ve olayları dengelemelisiniz
EĞER BİR HİKAYEYİ ANLATIYORSAN..ONDAN HALA KURTULAMAMIŞSIN DEMEKTİR..(PAULO COELHO)


…………………………………………………………………………………………………………………..
AKREP


Güneş ve Merkür’den büyük destek var. 12 evinizdeki Merkür aklınızı dinamik bir şekilde kullanmanızı sağlıyor. Venüs yenilikler evinizde ilerliyor. Çevrenizdeki koşulların sizden yana oluşu, Retro Merkür’e rağmen başarınızı verimli hale getirecek.. Bulunduğunuz ortamlarda lider özelliğiniz ön planda olacak. Duygularınızla enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız.. İş yapacağınız ve birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal bağlarınız güçlenebilir. Güçlü kişiliğinizle çevrenin dikkatlerini üzerinizde olacak. 10 Eylülden sonra Merkür geri gidiyor. İş hayatınız ve tüm ilişkileriniz için dikkatli olmalısınız. Yaşadığınız bir ilişki varsa, hemen sonuca gitmeyin. Beraberliğinize devam edin fakat evlilik kararı almayın. Dostlarınız ve yakın çevrenizi testten geçirirken, bazılarında çevresine odaklaşacak ve gerçek dostlarınızla birlikte olmayı yeğleyeceksiniz. Bazılarınız dostlarınızla ortak projeler gerçekleştirirken bu çalışmalardan müthiş bir keyif alacaksınız. İkilem yaşatacak bu durumlardan istediğiniz gibi sonuç alacaksınız. Ay boyunca Uranüs’ün geri hareketi ve retro Merkür yüzünden, mesleki konularda yavaşlamalar söz konusu.. Derin duygular içindesiniz. Her şeyin araştırmasını tam olarak yapacaksınız. Ailenizle geçinmek için önemli fırsatlar kapınızda. Duygusal konularınıza belli bir hareket gelirken, ilişkilerinizde takıntılar yaşayabilirsiniz. Ortak dostlarınızla birlikte, iş birliği içinde olacağınız yeni bir döneme giriyorsunuz. Neptün sayesinde Sanatsal faaliyetlerin gündem kazanması da söz konusu olacak. Sosyal enerjiniz güçlenecektir.
Öğrendim ki, Kimseyi sizi sevmeye zorlayamazsınız. Kendinizi sevilecek insan yapabilirsiniz, Gerisini karşı tarafa bırakırsınız…( Ataol Behramoğlu)


………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
YAY


Ay boyunca Mars karşıt evinizde ilerleyecek. Hiçbir konuyu kafanız takmamalı ve günlük ilişkilerden sakınmalısınız. Cinsel enerjinizin yoğunlaştığı anlarda bazı beğendiğiniz kişilerin karşınıza çıkması kafanızı karıştırabilir. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Duygusal konularda kendinizi yenilemenin zamanı geldi. Partnerinizle birlikte yeni keşiflerde bulanacak, birbirinize söyleyemediğiniz bir çok konuyu paylaşabileceksiniz. Kişilerin olaylar karşısında gösterdikleri tavırlar ve tepkisel değer kavramları sizin için önemli ve bu nedenle iş çevrenizde kararsız ortalıkta dolaşan arkadaşlarınızı eleştiriyorsunuz. Buna karşın aleyhinizde yapılabilecek spekülatif söylentilere karşı hazırlıklı olun. Ortağınızla iş yapıyorsanız ve hoşnut değilseniz işte tam kurtulmanın sırası. Duygularınızı ve düşüncelerinizi açıkça söylemekte fayda var. Dalgınlıktan kaynaklanan aksilikler ve kayıplara dikkat edelim. davranın. Ortaklıklar ve yazılı anlaşmalarda durum değerlendirmesi yaparken, güç de olsa şartların sizi desteklediğini göreceksiniz. Sadece, mücadele gücünü yitirmeyin ve her türlü durumdan kendinize yeni görevler çıkarın. Merkür retro yaparken yeni ay değişik fikirlerle ortaya çıkıyor. Sizin değişen duygularınızdan haberi olmayan çevrenizle aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. Herkesten farklı düşünceler içindesiniz ve bu özelliğinizi yapıcı bir şekilde kullanabilirsiniz. Kapasitenizin üstüne çıkmamaya özen göstermelisiniz. Önemli işlerinizi ertelemeli ve yarım kalan işlerinizi tamamlamalısınız.. Felsefi tavırlarınız da her konuda size yardımcı artık. Hiçbir şeyden korkmuyorsunuz
Bazen arkasına dönüp bakması gerekir insanın; Nerden geldiğini unutmaması için.(şems)


……………………………………………………………………………………………………………………………
OĞLAK


Ay boyunca Mars karşıt çalışma evinizde ilerleyecek. Hiçbir konuyu kafanız takmamalı ve günlük ilişkilerden sakınmalısınız. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Duygusal konularda kendinizi yenilemenin zamanı geldi. Partnerinizle birlikte yeni keşiflerde bulanacak, birbirinize söyleyemediğiniz bir çok konuyu paylaşabileceksiniz. Kişilerin olaylar karşısında gösterdikleri tavırlar ve tepkisel değer kavramları sizin için önemli ve bu nedenle iş çevrenizde kararsız ortalıkta dolaşan arkadaşlarınızı eleştiriyorsunuz. Buna karşın aleyhinizde yapılabilecek spekülatif söylentilere karşı hazırlıklı olun. Merkür yenilikler evinizde 10 eylülde dolunayla birlikte Merkür retrosu başladı. Komşularınız ve iş çevresinde yakın çevrenizle olabilecek küçük sorunları abartmamanız sizin lehinize olacak. Bu tür konuların dedi kodu mahiyetinde spekülasyonlara elverişli olduğunu unutmayın. Aksine hiçbir şey yokmuş gibi davranın. Ortaklıklar ve yazılı anlaşmalarda durum değerlendirmesi yaparken, güç de olsa şartların sizi desteklediğini göreceksiniz. Sadece, mücadele gücünü yitirmeyin ve her türlü durumdan kendinize yeni görevler çıkarın. Çoğu kez; karşıt düşüncelerin verdiği sıkıntılar yüzünden iş potansiyeliniz düşüyor ve kendinizi mutsuz hissediyorsunuz. Uzun süren alışkanlıklarınızı bırakabilirsiniz. Tartışmalardan uzak kalmalı ve fikirlerinizi savunurken kırıcı olmamaya çalışmalısınız.. Önemli işlerinizi ertelemeli ve yarım kalan işlerinizi tamamlamalısınız..
Bazen arkasına dönüp bakması gerekir insanın; Nerden geldiğini unutmaması için.(şems)


……………………………………………………………………………………………………………………………
KOVA


Satürn ve Plüton kişisel ve ruhsal evinizde yan yana. Üstünlük duyguları içindesiniz. Düşüncelerinizi inatla savunan ve kendinize güvenen bir tablo ortaya çıkaracaksınız. Sevdiğiniz kişilerle kısa seyahatler edebilir ve iş gezilerine çıkabilirsiniz. Sosyal yaşantınızın bir parçası olan yolcuklar gündeme gelecektir. Bu dönemde arkadaşlarınızla ortak aktivitelerinizi gerçekleştireceksiniz. Eğlenceli ve hoş vakit geçirmek için kuracağınız beraberlikler olacaktır. Venüs’ün cazibesi, Marsın güzel açısı nedeniyle, sosyal hayatınızda partilerin vazgeçilmez kişisi haline gelebilirsiniz. Davetlere katılmak için sürekli sizi haklı gösteren bahaneleriniz olacaktır. Yeni insanlar tanımanın dayanılmaz cazibesi sizin potansiyel tutkunuz. İkna kabiliyetinizin yararlarını göreceksiniz. Bu ay aşk, romantizm ve sosyal yaşantınızla ilgili etkinlikler gündeme gelirken, daha sonra kişisel olaylara yerini bırakacak. Enerjinizi sosyal ilişkilerinizle bütünleştirmek ve kariyerinizi destekleyici kişilerle görüşmek isteyeceksiniz. Ruhsal anlamda kendinizi huzurlu hissettiğiniz zaman, kendinizle ilgili daha sağlıklı kararlar veriyorsunuz.. Güneş 23 Eylüle kadar karşıt finans evinizde bulunacak. 10 Eylülde dolunayla birlikte Merkür retro yapıyor. Yeniden gündeme gelecek çok eski olaylara çözüm aramalısınız. Mahkeme ve hukuksal meselelerinizde, bu dönemde sorun çıkacaktır. Ödenmemiş faturalar ve poliçelerinizi gözden geçirmeli ve vadesi gelen senetlerinizi kontrol etmelisiniz.
Düşünmek, ruhun kendi kendine konuşmasıdır…Eflatun 


…………………………………………………………………………………………
BALIK
Meslek hayatınız destekleniyor. Sürprizler sizi sevindirecek. Maddi konuların ve çevresel ilişkilerin önem kazanacağı bir döneme giriyorsunuz. Altından kalkamayacağınız konulardan uzak kalmalısınız. İş yaptığınız kişilerle takışmamaya ve onlara uyum göstermeye çalışmalısınız. Ortalama hareket etmelisiniz. Bu dönemde; araştırmalarınızda yoğunlaşacaksınız. İstediğiniz para hareketi başlayacaktır.. Haksızlıklar konusunda adaletli davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. İyi niyetli yaklaşımlarınız bazıları tarafından yanlış anlaşılabilir. Popüler çevrelerde dolaşmaktan hoşlanacak ve renkli yaşamaya devam edeceksiniz. Çevrenizde birçok yakınınızı bir araya getirme planları yapacaksınız. 10 Eylülde Finans evinizdeki Retro Jüpiter’le karşıt finans evinizdeki retro Merkür zıt açı yapıyor. İlginç bir deneyimden geçiyorsunuz Akıllı ve güçlü kişilerle tanışabilir. Mantıklı işler beraberce yapabilirsiniz. Gelir kaynaklarınız artıyor. Size gelecek öneriler, bilgi dağarcığınızın artmasına neden olacak ve önünüzü açacak. Paranızla ilgili hiç kimseye sır vermek istemeyeceksiniz. . Geçmişten bu yana beklediğiniz fırsatların birden bire ortaya çıktığını göreceksiniz. Eski bir arkadaşınızla barışacak veya tamir edilmesi zor olan ve bir kenarda unuttuğunuz bir cihazınızın işe yaradığını Uzun süredir almak isteyip, bulamadığınız bir eşyayı şaşırtıcı bir şekilde çok ucuza alabilirsiniz Sürpriz teklifler ve sürpriz paralar sizi bekliyor.
Eğer kış, baharı yüreğimde sakIıyorum deseydi, ona kim inanırdı. Halil Cibran

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın