FİLİZ ÖZKOL…AĞUSTOS 2023 AYLIK BURÇ YORUMLARI

FİLİZ ÖZKOL…AĞUSTOS 2023 AYLIK BURÇ YORUMLARI
Paylaş

KOÇ
Ağustos ayı boyunca finans gezegeniniz retro ypıyor. Yenilikler konusunda temkinli hareket edeceksiniz. Bazıları sizin alışkanlıklarınız konusunda tepkisel davranabilirler fakat düşüncelerinizi inatla savunmanız nedeniyle yetersiz kalacaklar. Güçlü kişiliğinizle çevrenin dikkatlerini üzerinizde yoğunlaştıracaksınız.. Ağustos ayı boyunca Venüs retro durumunda Duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor. Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamalısınız. Beraber olduğunuz kişileri gözünüzde büyütebilirsiniz. Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak. Fakat sonu gelemeyecek.. 1 Ağustosta dolunay Kova burcunda gerçekleşiyor. 23 Ağustosta Merkür Başakta geri hareketine başlarken 28 sine kadar Mars da Başakta ilerleyecek.. Sinir ve sindirim sisteminiz hassaslaşabilir. 14 Eylüle kadar sağlık gezegeniniz geri hareketine devam ediyor. Mide ve bağırsak sorunlarınızı dikkate alın. Gürültülü ve kalabalık yerlerin cazibesinde kalarak, bedeninizi yormamalı ve uykunuza dikkat etmeli geceleri erken yatmalısınız. Detoks rejimleri size iyi gelecektir.


BOĞA
Ağustosta; Kozmik etkilerle; dostluklar ve iş anlaşmaları ön plana çıkabilir. Ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle, ortak projeler sergilemeyi amaçlıyorsunuz. Bulunduğunuz grupları, etkileyici konuşmalarınızla ikna edeceksiniz. Bireyselliğiniz ikinci planda kalırken, sosyal çalışmalara yöneleceksiniz. Yaşamınızın en hareketli ve hızlı günlerini yaşayacağınızı bilmelisiniz. Yaşamdan ne beklediğinizi kendinize sormalı ve isteklerinizin yön değiştirmesine izin vermelisiniz. Sıkı sıkıya bağlı olduğunuz kurallar belki de yaşantınızın yanlış bölümleridir ve çıkarılması gerekiyordur. Ağustosta; Venüs retrosu var. Görüştüğünüz dostlarınızla bazı duygusal çekişmeler sonucunda ilişkilerinizi bitirebilirsiniz. Sevdiğiniz bir dostunuzla ayrı ortamlara düşebilir, baba veya çevrenizde kariyerinizle ilgili etkin kişilerle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. 28 Ağustosta Mars Terazi burcuna geçiyor. Yine dostluklarınızda sansasyonel olaylara karşı temkinli olmalısınız. Ani aşkların ve başlangıcı ve bitişi de bu dönemde karşınıza çıkabilir. Ağustosta çok çalışmaktan dolayı yorulabilir, içsel yıpranmadan dolayı sindirim sistemi sorunları yaşayabilirsiniz. Venüs retro yapıyor. Bu yüzden gereksiz çabalardan kaçınarak, enerjinizi tasarruflu kullanmaya çalışın. Katıldığınız grup toplantılarında yemeklere dikkat edin. Yine tansiyon problemleri olanların, genel bir kontrolden geçmeleri yerinde olacaktır.


İKİZLER

Ağustosta; Birlikte olduğunuz kişilerin değişik fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Kariyer evinizde Satürn. Derin sorgulamalar sonucunda kendinizi daha iyi anlayacaksınız. Yaşamınızla ilgili zor düşüncelere alışık olmadığınız için, detayları daha bireysel değerlendiriyordunuz. Satürn artık sizi daha bilinçli düşünmeye zorluyor. Şimdi geçmişle gelecek arasında mantıksal köprüler kurabileceksiniz. Alışkanlıklarınızı yaşamın bütünlüğünü bozmadan katı bir şekilde değerlendirmeyi öğreniyorsunuz. Ağustosta; evinize kapanmayın. Düşüncelerini sizden gizleyen birinin aşk seronomisine hazırlıklı olun. Venüs retro durumunda. Sizi hayretler içinde bırakacak duygular söz konusu. Nostaljik hisler içinde olacaksınız. Dostlarınızla birlikte eski günlerinizi konuşabilirsiniz. Hele doğum gününüze yakın bir tarihse, sürpriz karşılaşmalar hazırlıklı olun. Kendinizi bu kadar beğenmeniz nedeniyle, çevrenize “çok bilmiş” bir imaj sergileyeceksiniz. Ağustos ayında durumunuz oldukça iyi olacak. Bu dönem, ağır kaldırmamalı ve iskelet sisteminizi zorlayacak hareketlerden sakınmalısınız. Spor yapıyorsanız; ağır kaldırmamaya özen gösterin. Düzenli spor yapın, uykunuza dikkat edin ve dinlenmeye özen gösterin. Fazla çalışarak vücudunuzu yüklenmemelisiniz.


YENGEÇ
Ağustosta; Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz.. Bu dönemde; kişisel a araştırmalarınızda yoğunlaşacaksınız. Yaşantınızdaki koşulların sizi zorladığını, kararlarınızı verirken çevresel şartların ve içsel duygularınızın tezat oluşturduğunu göreceksiniz. Çocukluktan kalma alışkanlıklarınızla ilgili sınırlarınızı ve yeni durumunuzu esnetmek zorunda kalabilirsiniz. Ağustosta; Hırslı ve yaratıcı yönlerinizin destekleyici unsurları olarak enerjik arkadaş gurubuna ihtiyacınız var. Finans Gezegeninizin size vereceği kozmik destekle para konularında akıllıca davranacaksınız. Yatırımlarınız size kazanç olarak geri gelecektir. Para kaynaklarına kolay bir şekilde ulaşacak, hatta eşinizin ve ortağınızın maddi imkanlarından faydalanacaksınız… İçsel sezgileriniz sayesinde bazı engelleri çok kolay aşacaksınız Fakat bu özel durumlarda bile tartışmaya açıksınız. Bulunduğunuz ortamlarda kendi içsel egonuzu daima tetikte tutuyorsunuz. 1 Ağustosta dolunay Kova burcunda gerçekleşiyor. Venüs retroya devam ediyor. 16 Ağustosta yeni ay Aslan burcunda. Sağlığınızla ilgili şikayetlerinizi kısa süreli dinlenme molaları ile geçiştirebilirsiniz. Aşk yaşantınızda oldukça istikrarlı bir tablo çiziyorsunuz. Cinsel enerjinizi yumuşak ve sezgilerinizin yönlendirmesiyle kullanacaksınız.


ASLAN
Ağustosta; gerginliklere hazır olmalısınız. İnatçı davranışlarınız yüzünden bağnaz bir tablo içinde olacaksınız. Hayallerinizde ısrarcı davranmanız yüzünden riskli pozisyonlar içinde kalabilir, eleştirilere kulak asmamakla da sakıncalı durumlara neden olabilirsiniz. Hasarsız atlatmak istiyorsanız; kendi duygularınızın esiri olmayın, yakınlarınızın sözlerine ve tavsiyelerine kulak verin.. Ağustosta; Kişiliğinizde değişen duygu dalgalanmaları yüzünden aşkta hep hatalar yapıyor ve karşınızdaki kişiye olduğundan fazla değer veriyorsunuz. Bu nedenle, uzun süredir birlikte olduğunuz kişilerin farklı yüzleri sizi hayal kırıklığına uğratmasın. Çünkü siz, karşınızdaki kişiye iyimser yaklaşan ve güvenen bir çocuksu kişiliğe sahipsiniz. Sosyal ortamlarda daha çok bulunacağınız için, seçim şartlarınız güçleşecek. Bu Ay duygularınızı gözden geçirebilirsiniz.. Aşk ile arkadaşlıkları birbirine karıştırmamaya gayret edin. Bir arkadaşınıza bu dönemde aşık olma olasılığınız çok yüksek. 1 Ağustosta dolunay Kova burcunda. 16 Ağustosta yeni ay aslanda. 23 Ağustosta Merkür geri hareketine başlıyor. Özel zevklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız. Duygusal çelişkiler yaşadığınız zaman sinir sisteminiz zarar görüyor.


BAŞAK
Ağustosta; Geçmişten kaynaklanan sorunlar yüzünden sorunları abartabilirsiniz. Planlarınız bozulabilir ve görüşmek istediğiniz kişilere ulaşamayabilirsiniz. İnatçı ve idealist davranışlar içinde olmanız, bazı kişilerin dikkatini çekecektir. Özgürce hareket etmek isteyeceğiniz bir dönemdesiniz… Ağustosta; duygularınızın sizi yönlendireceği konuları iyi seçmelisiniz. Tercihleriniz konusunda iyi düşünmelisiniz. Geçmişte yaşadığınız zorluklarla başa çıkmayı öğreniyor ve güçlükler karşısında önlemlerinizi pratik bir şekilde alıyorsunuz artık. Girdiğiniz topluluklarda ön planda olmanın zevkini yaşayacaksınız. Enerjiniz güçlü ve çarpıcı. Kendinize güveniyorsunuz ve karşı cins üzerinde etkilisiniz. Ufak çapkınlıklar sizi oyalasa bile; sonu gelmeyecek maceralar yüzünden geçici sorunlar yaşamak istemiyorsanız, gireceğiniz ortamlarda oto kontrol sisteminizi tetikte tutmalısınız. Gücünün farkındasınız. Engelleri hızlı bir şekilde atlatacaksınız. Ağustos ayı boyunca Venüs geri gitmeye devam ediyor.. Sağlığınızın olumlu olmasına rağmen; kendinizi bitkin hissettiğiniz anlarda takıntılarınızı göz ardı etmeye çalışın ve sizi dinlendirici ortamlara doğru uzaklaşın. Öfkelerinize hakim olduğunuz sürece, sağlığınız bir sorun yaratmayacak.


TERAZİ

Ağustosta; ortaklık içindeyseniz; yalnız kalmak istemeyecek ve idealist, yönetici ruhu taşıyan kişilerle ortak çalışmalar içinde olacak, ayrıca haksızlıklar karşısında tepkileriniz ortaya koyacaksınız. Uzun süredir görüştüğünüz dostlarınızla bazı duygusal çekişmeler sonucunda ilişkilerinizi bitirebilir veya sevdiğiniz bir dostunuzla ayrı ortamlara düşebilirsiniz. Ağustosta; ciddi ilişkiler peşindesiniz. Görüştüğünüz kişilerin farklı ve üst boyutta olmasına dikkat ediyorsunuz. Şimdiye kadar düşünmediğiniz konularla aklınız karışabilir. Sizden yaşça büyük kişilerle diyologlarınız artacaktır. Duygusal bir yaklaşımla işinize sarılacak ve çevrenize kendinizi sevdireceksiniz.. Arkadaşlarınızla güçlü bir duygu birliğini paylaşarak, günün anlamını siz çıkaracaksınız. İlişkilerinizi zorluklar içinde yaşıyorsunuz. Fakat, artık problem yaratan konuları çözmeniz gerekiyor. Bu nedenle, sorunların üstüne giderken, sabırlı ve mantıklı taraflarınızı ön plana çıkarmalısınız. 1 Ağustosta dolunay Kova burcunda gerçekleşiyor. 16 Ağustosta Yeni ay Aslan burcunda doğuyor. Ay boyunca Venüs retro yapmaya devam ediyor. 23 Ağustosta Merkür de retroya başlıyor. Sağlık konusunda; abartılı davranışların size olumsuz olarak geri döneceğini unutmazsanız, bu dönem sağlığınızı da yanlış yansımalardan korumuş olursunuz.


AKREP
Ağustosta; Çevrenizde karşılaşacağınız olumsuz davranışlardan, psikolojik olarak etkilenseniz bile gerçek anlamda gücünüz kaybetmeyeceksiniz. Ayın ilk haftası, düşüncelerinizi sezgilerinizle birleştirerek, ideallerinizi gerçekleştirme yolunda adımlar atacaksınız. Karşı görüşteki insanlarla tartışmacı bir kimlik içinde tepkili olacaksınız. Sert çıkışlardan uzak kalmalısınız. Sizin için duygusal tatmin çok önemli. Üstelik çevrenizle bütünleşmek sizi farklı kılıyor. Yalnızlığı sevmeyen yapınız sizi kalabalık ortamlara süreklerken, karşılaşacağınız kişilerden olumlu etkiler almanıza da, neden oluyor. 1 Ağustosta dolunay Kova burcunda gerçekleşiyor. Venüs ay boyunca Aslan burcunda retroya devam ediyor.16 Ağustosta yeni ay Aslan burcunda doğuyor. 28 Ağustosta Mars Terazi burcuna geçiyor. Öfkelerinize hakim olduğunuz sürece sağlığınız bir sorun yaratmayacak. Baş, boğaz bölgeniz ve boynunuza dikkat etmelisiniz. Ağır kaldırmamalı ve iskelet sisteminizi zorlayacak hareketlerden sakınmalısınız. Düzenli spor yapın, uykunuza dikkat edin ve özellikle dinlenmeye zaman ayırın. Fazla çalışarak vücudunuza yüklenmemelisiniz.


YAY
Ağustosta; Planladığınız işlerde gerekli sonucu almak için kişiselliğinizi güçlü bir şekilde kullanmanızı ve aldığınız kararlardan dönmemenizi öneriyoruz. Finans Gezegeninizin size vereceği kozmik destekle para konularında akıllıca davranacaksınız. Yatırımlarınız size kazanç olarak geri gelecektir. Ağustosta; Venüs retrosundan dolayı özel ilişkiler konusunda çok dikkatli olmalı tedbiri elden bırakmamalısınız. Enerjinizin yoğun olması, duygusal sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Kendinizi huzurlu hissetmeniz konusunda gerekli şartları kendiniz sağlamalısınız. Partnerinizle ilgili sorunlarınızı gözünüzde fazla büyütmemelisiniz. Duygusal coşkularınız size hata yaptırabilir.. . Sizin yapmanız gereken tek şey; süreçlerin gelişimi ve varılan sonuçları “neden-niçin” çerçevesinde ele alarak, hatalarınızdan ders çıkarmanız ve size sunulacak pozitif etkilerin keyfini çıkarmak olmalıdır. Ağustos ayında Venüs aslan burcunda geri gidiyor. 1 Ağustosta dolunay Kova burcunda gerçekleşiyor. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sağlığınız size problem yaratmayacaktır. Duygusal yoğunluğunuz fazla olacaktır. İç dünyanıza yönelecek ve kendi sorunlarınızla baş başa kalmak isteyeceksiniz. Uyku ve beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz. Düzenli beslenmeli ve uykunuz dikkat etmelisiniz. Ayrıca gıda zehirlenmelerine karşın, tedbiriniz almalı, kaynağınız bilmediğiniz ve hijyen olmayan gıdalardan uzak kalmalısınız.


OĞLAK
Ağustosta; ailenize ters gelen düşünceleriniz nedeniyle, kendinizi ifade etmekte güçlükler yaşayacaksınız. Venüs retro yapıyor. Daha dayanıklı ve çalışkan bir performans sergilemenize rağmen, duygularınızı ifade etmekte zorlanacaksınız. Özellikle ailenizin yaşlı erkekleri veya babanızla ilgili bazı sorunlar yaşarken, geleneksel davranışlar arasında kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Çevrenizden yardım almak zorundasınız. Yaşantınızdaki koşulların sizi zorladığını, kararlarınızı verirken çevresel şartların ve içsel duygularınızın tezat oluşturduğunu göreceksiniz. Çocukluktan kalma alışkanlıklarınızla ilgili sınırlarınızı ve yeni durumunuzu esnetmek zorunda kalabilirsiniz. 1 Ağustosta dolunay Kova burcunda gerçekleşiyor. 16 Ağustosta yeni ay Aslan burcunda doğuyor. Bu ay, Venüs aslan burcunda retro yapmaya devam ediyor. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz. Rutin kontrolleriniz yaptırmalı, spora daha fazla zaman ayırmalısınız. Satürn geçen aydan retroda. Kemikleriniz için gerekli mineralleri almalı ve dişlerinizle ilgili sorunlarınızı çözmelisiniz.. Özel zevklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız.


KOVA
Ağustosta; uzun süredir kendi kaynaklarınızı kullanarak, eksildiğinizi gördünüz. Artık servete adım adım yaklaşmanın planlarını yapmalısınız. Çabuk para kazanmanın hayalleri size bir şey kazandırmayacaktır. Maddi konularda uzun birikimlere ihtiyacınız var. Yapacağınız yatırımların size kazandırdığı paraları görmek sizi sevindirecektir. Ağustosta; Bu dönemde, cinsel dürtüleriniz oldukça yüksek seyrediyor. İlişkilerinizde partnerinizin olanaklarını kendi menfaatleriniz doğrultusunda kullanabilirsiniz. Kıskanç ve sahiplenici yönleriniz belirginleşiyor, kendinizin ve partnerinizin çıkarlarını kendi potanızda toplayarak, paylaşım yoluna gitmeyecek, kendi sınırlarınızı koruma içgüdüsü ile yaşayacaksınız. Bazılarına göre, fazla bencillik ve bireysellik gibi algılanabilir fakat sizin bu dönemde başarılı olmanız için böyle bir davranış biçiminize ihtiyacınız var. Bu dönemde yeni bir aşk ilişkisine başlamamalısınız. Sonuç, genellikle yanlış bir karar ve boşanma ile sonuçlanan birliktelik olacaktır. 1 ağustosta dolunay Kova burcunda gerçekleşiyor. Venüs Ay boyunca Aslanda geri hareketini yapıyor. 16 Ağustosta Yeni ay Aslan da doğuyor. Spor yapmalı ve uykunuzu almalısınız. Bileklerinize dikkat etmeli ve ağır kaldırmamalısınız Ayaklarınız ve dolaşım sisteminizle ilgili problemleri gündeme getirecektir. Eğer kendinizi yormaz ve sağlık koşullarına uygun yaşarsanız güçlü bedeniniz hiçbir sorun yaratmayacaktır.


BALIK
Ağustosta; Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz. İlgilendiğiniz konulara özen göstermeye devam etmelisiniz. İş birliği içinde olduğunuz kişilerin karşıt düşünce içinde olması sizi çok fazla etkilemeyecek. Yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi destekleyen davranışlar içindesiniz. Size sunulan büyük bir sorumluk üstleneceksiniz. Bilinçaltınız oldukça yoğun. Bir çok düşünceyi aynı anda barındırmak, herkesin yapabileceği bir iş değil. Zincirleme hatalar yapmak istemiyorsanız, herkese söz vermeyin ve planlı bir şekilde davranmayı öğrenmelisiniz. Olaylara sakin bakmalısınız. Asla teslimiyetçi değilsiniz. Çevrenizi dinlemek size çok şey kazandıracak. 1 Ağustosta Dolunay ruhsal evinizde gerçekleşiyor. Bilinçaltınız muhteşem çalışıyor. Ayın büyük bir kısmı Güneş sağlık evinizde ilerleyecek. Duygularınızı baskı altında tutmamalı ve kendinizi yaşamın akışına bırakmalısınız. Birlikte çalıştığınız kişilerin sorunlarını gözünüzde büyütmemelisiniz. 23 Ağustosta sağlık gezegeniniz Güneş Başak burcunda ilerliyor. Ay boyunca Venüs retro yapıyor. . Hiçbir şeyi beğenmeyecek ve her şeyde bir kusur arayacaksınız. Yenilik istediğiniz konularda gerekli cesareti bulamayabilirsiniz.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın