FİLİZ ÖZKOL…29 AĞUSTOS – 4 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

FİLİZ ÖZKOL…29 AĞUSTOS – 4 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
Paylaş

Sırlarımız ortaya çıkabilir
Çevre ilişkilerimiz güçleniyor. Gizemli düşünceler içinde olabiliriz. Sırlarımız açığa çıkıyor. İş potansiyelimizin yükselmesi ile birlikte kabımıza sığamayacağız.. Güçlü kişilerden alacağımız destek, yaşadığımız iletişim sorunlarımızı çözüyor. Dikkat çekici bir hafta.. Etkili konuşmalarımız nedeniyle karşı cinsin dikkatini çekeceğiz. Alış veriş duygularımızdaki artış nedeniyle, gereksiz şeyler satın alabiliriz. Dikkatli olmalı ve harcamalarımızı denetlemeliyiz.. Ayni anda, birkaç işle birden ilgilenebiliriz.


KOÇ
Duygusal zaaflarınız artıyor

Duygusal zaaflarınız artabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Değerinizin anlaşılmadı duygusuna kapılabilirsiniz. Kuruntulu düşünce yapınız çevrenize karşı yanlış kullanabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerden şüphelenebilirsiniz. Ruhsal konularda bilinç altı evinizde retro Neptün’den önemli destek alıyorsunuz. Güçlü pozisyonlara gelmeniz için, gerekli tüm donelere sahipsiniz. Sadece sabırlı olmalı ve fikir değiştirmemelisiniz. Aile ortamını etkileyecek özel durumlar söz konusu olabilir. Sorunlarınızı çözme yönünde yol gösterici bir rol alacak, ortak düşünceleriniz doğrultusunda kenetlenerek problemlerinizin üzerine gideceksiniz. Nostaljik olaylara daha fazla zaman ayırabilirsiniz.


BOĞA
Dostlarınızla birlikte olacaksınız

Sıra dışı düşünceleriniz paylaşmak için, kendinizi farklı alanlar bulabilirsiniz. Mantığınızı zorlayacak ve kendinizi sınayacak sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sakin davranırsanız kazanacaksınız. Bu hafta özellikle sevdiklerinizi evinizde ağırlamak istemeniz, onları da, mutlu edecek. Bu karizmatik dostlarınızın size iyilik yapma şansını onlara vermelisiniz. Çünkü onlarda uzun süredir bekledikleri, dostluklarını ispat etme şansını yakalayacaklardır. Arkadaşlarınız arasında farklı olduğunuz kesin. Düşüncelerinizi gizlediğiniz için, bir çok arkadaşınız sizin her şeyinizi merak ediyor. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Yaşam kalitenizin çıtası yükseliyor.

İKİZLER
Yardım etme duygunuz ön planda

Bu hafta Merkür ve Mars kombinasyonu sizi kalabalık ortamlara sürüklüyor. Konuştuğunuz kişilerin sorunlarını dinlemekten yorulabilirsiniz. Hayal kırıklıklarına karşı tedbirli olmalısınız. Yakın arkadaşlarınızın kişisel çıkarları yüzünden zarar görebilirsiniz. Sosyal aktiviteleri seviyor, olsanız da, çoğul ortamlarda kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Olayların duygusal yönleri canınızı sıkabilir fakat karşınızdaki kişilere gereken desteği veriyorsunuz. Bu hafta bir çok arkadaşınız aşk hikayeleriyle ilgili düşüncelerini sizinle paylaşacaklar. Yardım etmeyi seviyorsunuz. Biraz da kendinize zaman ayırın. Çalışma sisteminizi değiştirme konusunda yeniliklere ihtiyacınız var. Sabırlı davranışlarınızla dikkat çekiyor.

YENGEÇ
Sosyal hayatınız canlanıyor

Güvensizlik duygusu içinde olabilirsiniz. Durum değerlendirmesi yaparken, kendi mantığınızı savunan ve olaylara farklı bir felsefeyle yaklaşan bir yapınız var. Bulunduğunuz grupları, etkileyici konuşmalarınızla ikna edeceksiniz.. Plüton karşıt evinizde geri gidiyor. Kalabalık ortamlara girdiğiniz zaman dikkatli olun. Eğer, bekarsanız ve sevgili arıyorsanız; işte size büyük bir fırsat. Tesadüfen tanışacağınız bir kişi ile şimdiden kolları sıvayın ve yeni duygularınızın keyfini çıkarın. Merkür ve Venüs ne zaman uyumlu bir şekilde etkileşmeye girseler sosyal ortamlarda tanışmalar artar unutmayın. Sizden yaşça büyük çevrelerde dolaşmaktan korkmayın onların ilgisi size iyi gelecektir.


ASLAN
Duygusal zaaflarınız artabilir

Siz özel duyguların kişisiniz. Partnerinize karşı takınacağınız tavırların nedenleri yüzünden eleştiri alabilirsiniz. Duygularınızı daha net bir şekilde anlatmayı asla beceremiyor ve ketum davranışlar sergiliyorsunuz. Eski dostlarla kuracağınız iletişim sayesinde bir çok eski duyguların yeniden canlanacağını görmek sizi mutlu edecek. Duygusal zaaflarınız artabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Değerinizin anlaşılmadı duygusuna kapılabilirsiniz. Kuruntulu düşünce yapınız çevrenize karşı yanlış kullanabilirsiniz. Dedikodulardan uzak kalın. Sportif faaliyetlere önem verin. Bu şekilde üzerinizde biriken elektriksel enerjiyi deşarj edebilirsiniz. Randevularınızı aksatmamaya çalışın

BAŞAK
Çekiciliğiniz artıyor

Venüs burcunuzda ilerliyor. Çekiciliğinizi ve yaratıcılığınızı kullanmak için; her türlü donanıma sahip olmanıza rağmen, kendinizi mutsuz etmek için adeta çabalıyorsunuz. Partnerinizin sizin üzerinizde iddia etmesine izin vermek istemeyeceksiniz. Karşılıklı çatışma içinde geçen bir birlikteliğin hiçbir faydası olmayacağını farkında olmalısınız. Çok cesur ve enerjinizin yüksek olduğu bir hafta yaşayacaksınız. Hiç kimsenin cesaret edemeyeceği işlere kalkışacaksınız. Üstelik dostlarınız için kendinizi ön satıhlara atabilirsiniz. Biraz da, bunu bilerek yapacaksınız. İyilik sever ruhunuz ortaya çıkıyor. Yardımsever olmanız sizi efsane yapıyor. Takıntılarınızdan vazgeçin. Dinlenmeye ihtiyacınız var.


TERAZİ
Duygusal ve romantiksiniz

Duygusal yönleriniz daha da arttırırken, sizi şüpheci ve temkinli yapıyor. Kendinizi esir ettiğiniz kaoslardan kurtulmanın bir yolunu bulmalısınız. Düşünceleriniz o kadar fazla derin ki, sizi anlamak için karşı tarafın üstün bir çaba sarf etmesi gerekiyor. Fazla alıngan olduğunuz bir hafta yaşayacaksınız. Akıllı ve mantık yürüttüğünüz konular bir yana duygusal ilişkilerde romantik olmaktan bir türlü vazgeçemediğiniz bir gerçek. Hayal kırıklığı size göre değil fakat fazla çevrenizdeki kişilerin üzerinizde baskısı sizi üzebilir. Kıskançlıktan uzak kalmalısınız Fakat bu özelliğinizi yakın aile ilişkilerinizde de kullanmak isteyeceksiniz. Kol ve bacaklarınıza dikkat etmelisiniz. Kazalara müsaitsiniz.

AKREP
Konuşmalarınıza akıcılık hakim

Merkür burcunuzda ilerlemeye başladı ve güzel konuşmalarınızla çevrenize örnek oluyorsunuz. Katılacağınız grup yemeklerinde kontrolü elden bırakmayın. Özel olduğunuzu hissettiğiniz zaman, yaşama bakış açınız daha da anlamlı oluyor. Bilinçaltınız oldukça yoğun. Bir çok düşünceyi aynı anda barındırmak, herkesin yapabileceği bir iş değil. Zincirleme hatalar yapmak istemiyorsanız, herkese söz vermeyin ve planlı bir şekilde davranmayı öğrenmelisiniz. Olaylara sakin bakmalısınız. Asla teslimiyetçi değilsiniz. İşinizle ilgili ideallerinize ulaşmak istiyorsanız, arkadaşlarınızın fikirlerini çok detaylı incelemelisiniz. Çevrenizi dinlemek size çok şey kazandıracak. Venüs yenilikler konusunda destek veriyor.


YAY
Sıra dışı düşünmekten vazgeçmiyorsunuz

Hırslarınız konusunda kendinize söz geçiremiyorsunuz. Aşırıya kaçmadan yaşamınızı yönlendirmek sizi çok şey kazandıracaktır. İşlek zekanızı istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Karşınızdaki kişilerin sizi anlamaları mümkün değil. Sizin için önem taşıyan arkadaşlarınızla konuşma ihtiyacı içindesiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin değişik fikirlerinden yaralanabilirsiniz. . Destek gördüğünüz zaman kendinize olan güveniniz daha da artıyor. İdeallerinizle yaşamaktan son derece memnunsunuz ve işinize karışılmasından hoşlanmıyorsunuz.. Güvenebileceğiniz bir çevreye gereksinim duyacak ve olayları farklı yönlerden araştıracaksınız. Oğlak’taki Jüpiter maddi konularda size önemli destek veriyor.


OĞLAK
Yaşantınızı gözden geçirmelisiniz

Kariyer evinizde Merkür ilerliyor. Toplumsal yaşantınızı yeni bir hareket geliyor. Sınırlarınızı genişletmek istiyorsunuz. Kariyerinizle ilgili yeni gelişmeler söz konusu olacak. Maddesel konulara takıntılı olmak istemiyorsunuz. Kişisel güvenliğiniz için, parasal problemlerle uğraşmak canınızı sıkabilir. Kuşkucu yönlerinizden kurtulmalısınız. Bulunduğunuz alanlarda kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve bir çok dostluk kuracaksınız. Cesur ve radikal kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecekler. Verilen sözlerin yerine getirilmesine özen göstermelisiniz. Yaşam kalitenizi yükseltecek sağlık aktiviteleri size iyi gelecektir. İştah mekanizmanızı kontrol altında tutmalısınız.

KOVA
Toplumsal hayatınız canlanıyor

Bu hafta çevrenize karşı sevecen ve anaç duygular içindesiniz. Arkadaşlarınızın her türlü sorunlarına çare bulma çabası içinde olacaksınız. Dostlar arası kırgınlıklara aracılık yapabilirsiniz. Uzun sürecek yakınlıklara tanık olacaksınız. Mantıkla duygu karmaşası yaşayacağınız bir dönem başlıyor. Bu hafta risklere karşı dayanılmaz bir şekilde arzu duyacaksınız. Beraberliklerinizde, ani gelişen kıskançlıklar nedeniyle zor anlar yaşarken, kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Başlatacağınız ilişkilerin sağlıklı olmayacağınız hatırlatırız . Macera tutkusu yüzünden istenemeyen sonuçlarına katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Yaşantınıza girecek kişilerin ailesinin sevgi ve sempatisini kazanacaksınız.


BALIK
Anılarınız canlanıyor

Eskilerde kalmış ve unutmanız gereken konuları bir ortamda yeniden tartışabilirsiniz. Üstelik bir sosyal aktivitede istemediğiniz olumsuz bir karşılaşma canınız sıkabilir. Yıllardır unutmaya çalıştığınız olayları geri tepmesiyle huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu dönem sakin olun ve mutlu başlayan günlerinizi cehenneme çevirmeyin. Aşkta gerçek duygularınızın anlamını irdeleyeceksiniz. Bazı ilişkilerinize belli bir mesafe getireceksiniz. Değer yargılarınız ve sezgileriniz artıyor. Düşüncelerinizde yeni bir boyut ve dinginlik ortaya çıkacaktır. Bunu ‘yağmurdan sonra güneşin açmasına’ benzetebiliriz. İçinizden geçirdiğiniz dileklerinizin kabul görmesinden mutlu olacaksınız. İç sesiniz doğruları söylüyor.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın