FİLİZ ÖZKOL…18-24 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

FİLİZ ÖZKOL…18-24 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
Paylaş

Finans konuları gündemde
Bu hafta; aşka dayanan duygularımızın atağa kalkmasıyla kendimizi enerjik ve güçlü hissedeceğiz. Yaşantımızdaki kişilerle ortak aktivitelere katılacağız. Sosyal statümüzle ilgili yapılanmalar söz konusu. Gecikmeler ve istenmeyen hesaplaşmalar gündeme gelebilir.. Ödenmesi gereken borçlarımız kafamızı kurcalayacaktır. Hafta sonunu faturalar içinde boğuşabiliriz. Katılacağımız toplantılarda kendi düşüncelerimiz konusunda ısrarcı bir tutum sergileyebiliriz. Güçlü dostların yardımıyla farklı konulara ilgi duyacağız. El sanatları ve çeşitli el becerilerin sergilendiği ortamlarda bulunacağız.

KOÇ
İkna yeteneğiniz güçlü

İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir hafta. Çevrenizle iş birliği içinde olacaksınız.. Bazı paslaşmalar sonucunda haftanın son günlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz. Enerjimizi ortaya çıkaracak işler yapmak isterken, egolarımızda güçlenecek. Karşı görüşteki insanlarla tartışmacı bir kimlik içinde tepkili olacaksınız. Bu hafta verilen sözlerin yerine getirilmemesi konusunda oldukça titiz davranacaksınız. Yollardan beklediğiniz ve kariyerinizi etkileyecek haberlerin gündem kazanması sonucunda ideallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BOĞA:
Egolarınız yüksek

Egolarınızın yüksek olduğu bu hafta çevrendeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak, kişisel inisiyatifiniz her konuda hakim olacak. Karşınıza çıkacak şartlarla mücadele edecek, taviz vermeyeceksiniz. Ketum ve kararlı davrandığınız zaman, şartlar sizden yana olacak. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Kendinizi garantiye almaktan başka çareniz yok. Konuşacağınız ve paylaşımlarınızı aktaracağınız kişilerin önemli destek verici davranışları sizi memnun edecektir. Bu hafta ruhsal gelişiminiz önem kazanıyor.. Uyku ve beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz.
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
İKİZLER:
Dengeleriniz önemli

Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden başarılı bir hafta geçireceksiniz. Yardım etme duygunuz artarken, zevkler konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Bu hafta aşk yaşantınız ön plana çıkacaktır. Karşılıklı etkileşim sonucunda yeni bir ilişkinin temelini atabilirsiniz. Hafta içinde dengelerinizi kontrol etmelisiniz..
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………
YENGEÇ:
İş birliği ön planda

Bu hafta çalıştığınız kişilerin iş disiplini ve iş ahlakına önem veriyorsunuz ve bu konuda haklısınız. Çünkü, bu dönemde hızlı ve yüksek hedeflerin peşinde olacağınız işleri tercih ederken, iş birliği yapacağınız kişilerin performansı önemli olacak. Düşüncelerinizi, sistemli bir şekilde yaşama geçirmeniz sayesinde hedeflerinize istediğiniz gibi ulaşacak, finans konularında yeni fikirler ve beklediğiniz haberlere kavuşacaksınız. Çalışma hayatınızla ev yaşantınızı dengeli bir şekilde yürüteceksiniz. Birçok sosyal çalışmada yönetici kişiliğiniz ön planda olacak.. Partnerinizle gücünüzü birleştireceksiniz. Çevrenizden alacağınız takdirler siz şımartabilir.
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………
ASLAN:
Bütçenizi denetlemelisiniz

Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bazılarınız, pratik yaşama geçiremediğiniz hedefleri doğrultusunda uygulamaya geçebilirler. Sosyal hayatınızda daha çok para harcamanıza neden olacak konulardan uzak kalmalısınız.. Öncelikle bütçenizi denetlemek zorundasınız. Gireceğiniz ortamlarda karşılaşacağınız fırsatlar ufkunuzun genişlemesine neden olmasına rağmen, sizi müsrifliğe yöneltebilir. Aşk hayatınızda hassasiyetin hakim olduğu bir hafta içindesiniz. Partnerinle, başkalarına ait konuları tartışırken, kırılganlık konusu gündeme gelebilir.. Sosyal yaşama fazla değer verdiğiniz bir hafta..
………………………………………………………………………………………………………………………………………………

BAŞAK:
Alışkanlıklarınız göden geçirin

Düşündüğünüz konuları gerçekleştirme çabası içinde eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak ve yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Meslek ve kariyerinizle ilgili idealleriniz ve istekleriniz ön plana çıkarıyor. Hedefleriniz sizi yönlendirmeye başlıyor. Çevrenizde sizi kuşatan akıllı kişilerden faydalanmasını bilmelisiniz. Bazı dostlarınızın iyi niyetle yaklaşımları karşısında sizde gereken karşılığı vereceksiniz. Bu hafta, arkadaşlık ve grup aktiviteleri romantik ilişiklerden çok daha önemli olacak. Özgürlük duygusu içinde hareket edeceğiniz için, çevrenizde ilgi odağı haline geleceksiniz.. Bazılarınız işin tadını kaçırabilir ve aile büyüklerinin kurallarına ters düşebilirler.
………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
TERAZİ:
İşinizi seviyorsunuz

Ortaklarınız ve partnerinizle aranızda anlaşmazlıklar çıkarken, beklentilerinizde sorunlar olabilir. Bunlara kafanızı fazla takmayarak, daha önce üzerinde yoğunlaştığınız ve karar verdiğiniz konuları bir an önce bitirmeye çalışın. Bu arada bazı iş gecikmeleri de olabilir. Bazı dostlarınızın size iyi niyetle yaklaşımları karşısında sizde gereken karşılığı vereceksiniz. Manevi duygularınızın yoğun olduğu bir hafta., Günlük yaşantınızda farklı kişilerle bir araya gelecek ve sizi eğlendirecek, konuşmalarıyla oyalayacak arkadaş grupları ile görüşeceksiniz. Bu kişiler, kalabalık ortamlarda ve eğlence dünyasında tanışacağınız kişiler olacaktır. Dostlarınızın sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
AKREP:
Gizli flörtler söz konusu

Bu hafta ilişkilerinizde cesur davranmak zorundasınız. Mesleki yaşamınızda birlikte olduğunuz kişileri, ısrarcılığınızla şekillendirmeye çalışmayın. Aşırı görev düşkünlüğü içerisinde, üstünüze vazife olmayan konularda da çaba sarf ederek, yoğun bir hafta geçirebilirsiniz. Ama tüm bunlar yaşam enerjinizin giderek azalması ve yorgunluk demektir. Bu nedenle, dingin olabileceğiniz şartları yaratarak, sakin bir şekilde olaylara daha geniş açıdan bakın. Her zamanki çekiciliğinizi belirgin bir şekilde ilişkilerinize yansıtacaksınız. Yine gizli ilişkiler için uygun bir dönem, fakat; kısa sürecek bu birliktelikler çok fazla mutluluk vermeyecektir. Hafta sonunda romantizm dolu saatler siz bekliyor.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
YAY:
Eğlenceli ve sakin bir hafta

Sakinlik arayanlar için, bu dönem mükemmel bir hafta olacak. İç dinginliğinizi sağlama açısından bir fırsat olan bu günlerde, mistik konularla da ilgilenebilirsiniz.. Bu hafta askıya alacağınız çalışmalar canınızı sıkmamalı, kaçırdığınız fırsatları düşünerek işlerinizi yeniden planlarken, başka işler için zaman kazanmalısınız. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz bir hafta içindesiniz. Bulunduğunuz ortamlarda karşınıza oldukça cazip kişiler çıkacaktır. Bazılarından etkileneceksiniz. Yaşantınıza girecek kişilerin ailesinin sevgi ve sempatisini kazanacaksınız. En küçük sorunlarınızı bile gözünüzde büyütüyorsunuz. Takıntılarınızdan kurtulmak istiyorsanız gerekli tıbbi kontrolden geçmelisiniz. Cildinize özen göstermeli, uyku düzeninizi sağlamalısınız. ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
OĞLAK
Aile ve ev önem kazanıyor

Bu hafta aile ve ev sorunları gündem kazanacak. Kariyerinize destek verecek kişiler aile bireyleriniz olacaktır. Onların size vereceği enerji çok önemli. Eğer bir aile şirketiniz varsa, başarılı çalışmalar içinde olacak ve yatırımlarınızı genişletmek isteyeceksiniz. İstekleriniz konusunda sabırlı ve öz verili davranacaksınız. Geçmişe dayalı tecrübelerinizin doğruluğunun, bu hafta da kanıtlanması sizi her konuda haklı çıkaracak. Sosyal adalet duygularınızın atağa kalkmasıyla, grup toplantılarınızda haksızlıklara karşı davranışlar içinde olacaksınız. Sizden yaşlı bayan arkadaşlarınızla aranızda bazı sorunlar çıkabilir veya paylaşım içinde olduğunuz kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilir, ilişkilerinizi yargılayabilirsiniz. Bu hafta her zamankinden daha fazla sevgiye ihtiyaç duyacaksınız.
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
KOVA:
Şans sizden yana

Bu hafta koşulları istediğiniz gibi şekillendirmeye devam etmelisiniz. Şans ve yükseliş sizden yana.. Derin araştırma gereken konularda kendinizi ispat edeceksiniz. Hafta içinde sosyal ilişkilerinizin seyrini maddi kazançlara döndürebilirsiniz Çevrenizdeki olayları lehinize kolayca çevireceksiniz. İnsanlara yardım etme duygunuz harekete geçerek, toplumda misyonu olan kuruluşlarda görev yapacaksınız. Liderlik özellikleriniz ortaya çıkacak. Sevgilinizi şimdiye kadar ihmal etmiş olabilirsiniz. Bu hafta sevdiğiniz kişiyi yalnız bırakmayarak, her konuda ona eşlik etmelisiniz. Yaşadığınız günlük olaylar, sezgilerinizin daha da derinleşmesine neden olacak ve geriye dönük olayları daha iyi algılayacaksınız.
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
BALIK:
Maddi konular önemli

Maddi yargılarınız güçleniyor. Artık para biriktirmek isteyeceksiniz ve maddiyata gereken önemi vereceksiniz. Özgün fikirli kişileri sevmenize rağmen, bu hafta, alışkanlıklarına bağlı ve kuralcı tipleri tercih edeceksiniz. Hayal kurma yeteneğinizi güçlü olmasıyla beraber, sevdikleriniz için iyi şeyler yapmayı arzulamanız, onarında sizinle ilgili olumlu şeyler düşünmenize neden olacak. Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamalısınız. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecektir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Özel zevklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın