FİLİZ ÖZKOL…16-22 MAYIS HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

FİLİZ ÖZKOL…16-22 MAYIS HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
Paylaş

Eski ilişkiler tekrar karşımıza çıkıyor
Sonuçlanmayan hukuksal sorunlarımız artı veya eksi bir şekilde bitecektir. Kişisel isteklerimiz ve egolarımıza zıt bazı konular bizi rahatsız etse de, önleyemediğimiz bir şekilde bu ortamın içinde bulanacağız. Eski dostlarımızla daha fazla birlikte olmak isteyeceğiz Birçok yardım kuruluşlarında değişik misyonlarda çalışacağız ve onların aktivitelerine katılacağız. Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için karşısındakinin duygularında karışıklığa neden olacaktır.


KOÇ:
Finans evinizde değişim

Yakın aile bağları içinde bulunduğunuz kişilerin ilişkileri ile ilgili sorunlar ile uğraşacaksınız Bazı koçlar ilk kez karşılaşacakları insanlarla olan diyalaoglarda dikkatli olmalısınız. Bu hafta karşıt finans evinizde ay tutulması gerçekleşiyor. Çevrenizden önemli iş teklifleri alacaksınız. Merkür retrosunda temkinli olun. Gruplaşmaya ihtiyacını var. Dostlarınızın duygusal desteğinin artılarını hissedeceksiniz.. Olayları kendi tarzınıza göre yorumladığınız için, bazı yanlışlıklar yapabilirsiniz. Yönlendirmeye karşı olmanıza rağmen, denemelisiniz. Değer yargılarınızı gözden geçirip, kendinizi yeniden yapılandıracaksınız. Karşınızdaki kişiye güvenme konusunda tereddütleriniz var.


BOĞA:
İlişkilerin kaderi değişiyor

Karşıt evinizde Ay tutulması gerçekleşiyor. Duygusal konularda dikkatli olun. Bu dönem olayların üstesinden gelebilme mücadelesi vereceksiniz. Yaşantınızda hızlı gelişen olaylara karşı hedeflerinizde sapmalar görülebilir. Olaylara yaklaşım tarzınızda farklı bir renk var. Kendinize yatırım yapmak isteyecek ve bazı konularda hassas davranacaksınız. Merkür finans evinizde retro yapıyor. Bir çok değişik teklifler karşısında bocalamanız mümkün. Kardeşlerle aranızda güçlü bağların oluşmasını sağlayacak, ilişkiler gündeme gelecek. Kendiniz ile ilgili yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız

İKİZLER:
Düşünceleriniz çok karışık

Merkür geri gidiyor. Bu hafta, değer kavramlarınız önemli ve bu nedenle, kararsız kişileri sevmiyorsunuz. Takıntılı ve platonik bir aşka da hazır olun.. Siz popüler ilişkileri tercih ediyorsunuz. Dostluklarınızın pekişeceği fakat aynı zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir hafta olacak. Burcunuzda Merkür retro yaparken dikkatli olmalısınız. Olumsuzluklar karşısında takınacağınız tavırlar önemli. Kariyer gezegeninizin yeni durumu sayesinde kavuşacaksınız. Büyük sektörel anlaşmalara imza atmak için beklemelisiniz. İşte bir çok proje ayağınıza gelecek ailenizle ilgili görevlerinizi tam bir teslimiyetle yerine getirmeniz gerekiyor. Rejim konusunda daha kararlı davranacaksınız. Zorlandığınız zaman bir uzmandan yardım alabilirsiniz.


YENGEÇ
Yaşam enerjiniz muhteşem

Venüs ve Jüpiter kariyer evinizde mesleğinizi ve toplumsal hayatınızı parlatıyor. Bu hafta aşkta sezgileriniz ön plana çıkacak. Kişisel dengelerinizi, algılama gücünüzle birleştireceksiniz. Başkalarının düşüncelerinden çok kendi hisleriniz önem kazanacak. Partnerinizin enerjisinden destek alacaksınız. Bu hafta iş ve eğlenceyi bir arada yaşayacaksınız. Hem çok çalışacak, hem de eğleneceksiniz. Kazançlı bir hafta olacak. Maddi fırsatlar ayağınız gelecek ve iyi düşünmelisiniz. Merkür retrosu devam ederken yeniliklere çekimser bakmalısınız. Ortak çalışmalar, yolculuklar, idealleriniz ve yeni fikirler önem kazanacaktır.. Tanışacağınız kişileri biraz inceleyin. Hemen karar vermeyin.


ASLAN
Ailenizi sorguluyorsunuz
Ruhsal evinizde Jüpiter ve Venüs bulunuyor Aklınız uzaklarda takılı. Girdiğiniz gruplarda karşıt enerji alıyorsunuz. Karşılaştığınız kişilerden yüksek bir anlayış bekliyorsunuz. . Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir hafta içindesiniz. Ay tutulması aile ve yuva evinizde gerçekleşiyor. Ev içi konuları İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz. Yaşama bakış tarzınız değişiyor. Hafta boyunca, entelektüel çalışmalar içine gireceksiniz. Deneyimler ve testlerden geçiyorsunuz. Toplumsal olaylarda, ikna kabiliyetiniz artıyor.. Yakınlarınızla kuracağınız sevgi bağları önemli olacak. Kırgınlıklarınızı korkmadan dile getirmelisiniz. Bu dönem, ayaklarınızı ve bileklerinizi korumalı ve bacaklarınızı hareket ettirmelisiniz. Soğuk ve tuzlu su kompresleri size iyi gelecektir.


BAŞAK
Çevrenizle yüzleşiyorsunuz

Bu hafta, sezgilerinizin yüksek olmasından dolayı arkadaşlarınız arasında farklı yönleriniz dikkat çekecek. Sürekli değişim içinde, hareketli bir yaşamı tercih edeceksiniz. Duygularınızı karşı tarafa yansıtmanın yollarını başaracaksınız. Bu dönemde yapmanız gereken tek şey, eski dostlarla bir araya gelmek ve anılarınızı tazelemektir.. İletişim evinizde ay tutulması gerçekleşecek. Kariyer evinizde Merkür retro yapıyor. Mesleğiniz ön planda ve beklentilerinizi bastırmak zorundasınız. Saygınlık ve kişisel içsel güvenliğiniz çok önemli olacak.. Kardeşlerinizle ve çevrenizle yüzleşiyorsunuz. Karizmatik olmanın keyfini çıkaracaksınız. Kendinize güvenmeyi seviyorsunuz. Bu özelliğinizi çevrenize hissettiriyorsunuz.


TERAZİ
Maddi konularda dikkatli olun

Bu hafta aşkta geri planda kalmak istemiyorsunuz. Özellikle, derin dostluklar ve özel arkadaşlıklar için ilginç bir dönem.. Bazılarınız bol seyahat edeceğiniz için, karşılarına çok fırsatlar çıkacak. İşte dikkatlice karar vermek zorundasınız. Merkür retroda sizi zorluyor. Koşulları kendi lehinize kolayca çevireceksiniz. İletişim konusunda akıllıca yaptığınız bağlantılar gerekli kişilere ulaşacak ve sonuçlardan çevreniz kadar siz de memnun kalacaksınız. Yaptığınız işlerden kişisel huzur ve tatmin duyabileceğiniz bir hafta. Özgüveninizi yansıtabileceğiniz işler yapacaksınız. Ay tutulması finans evinizde gerçekleşiyor. Ani kazanç ve kayıplar arsında bocalayabilirsiniz. Para durumunuzda yenilenmeler var. Tarzınız ve bakış açınız değişiyor.


AKREP
Kişiliğiniz ve duygularınız atakta

Ay tutulması burcunuzda gerçekleşiyor. Bu hafta, öncelikle duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor.. Bu macera duygusunun istenemeyen sonuçlarına katlanmak zorunda kalabilirsiniz.. . Birçoğunuzun anılarında kalacak güzel kısa süren aşklar da gündeme gelecektir.. Aşkta para değil de, duygusallık ve bağlılığın öneminiz kavrayacaksınız. Karşılaştığınız kişilerin yüreği sizin için önemli olacak. Bazılarınız ise karşılıksız duygular içinde olacaktır. Sevdiği kişiyi uzaktan düşünmek bir size yetecektir. Kariyeriniz çok önemli olmasa da, para daima önemli olacak. Merkür karşıt finans evinizde geri gidiyor eski borçlar yeniden karşınıza çıkabilir.


YAY
Saygın olmak önemli

Karşıt ilişkiler evinizde Merkür retro yapıyor. Ortak ilişkiler durağan gidebilir. Ruhsal eviniz çok karışık. Bilinçaltınız da ay tutulması gerçekleşiyor. Hafta boyunca; duygularınıza rağmen, mantığın gerektirdiği kurallar çerçevesinde davranacak ve ilişkilerinize saygın bir mesafe koyacaksınız. Yine gizemli düşüncelerinin önem kazanacaktır. Yine bu dönem yanılgılar ve farklı anlaşılmalar söz konusu. Siz ne kadar iyi niyetli olursanız olun; ilişiklerinizde istemediğiniz durumlar ortaya çıkacaktır. Tutkularınızı ve yeni fikirlerinizi yaşam geçirmek için her türlü olanağa sahip olacaksınız. Yine bu hafta kişisel enerjinizi evinize ayıracaksınız. Kariyer ve aile yaşamınızı dengelemek zorunda kalacaksınız.

OĞLAK
Yeniliklere dikkat etmelisiniz

Merkür günlük hayatınızın temposunu karıştırıyor ve yorgunluğa neden oluyor. Ay tutulması yenilikler konusunda size şans verirken iki ateş hattında kalabilirsiniz. Aşk yaşantınızda renkli günler sizi bekliyor. Özellikle, iş yaptığınız kişilerin birine platonik duygular hissettiğiniz halde, bunu belli etmek istemeyebilirsiniz. Bu dönemde duygusal isteklerinizi gizlemeniz de mümkün.. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda güzel bir uyum içine gireceksiniz. çıkacak. Yaşamda hiçbir şey garanti değildir. Bu yüzden hayatınızda olumlu olacak olayların kurgusu biraz da size bağlıdır, unutmayın. Bu hafta başlatacağınız seyahatlerin size çok önemli katkıları olacaktır. Unutkanlıklarınız kayıplar getirebilir.


KOVA:
Kimseye hesap vermiyorsunuz

Eğlence hayatına daha fazla önem verdiğiniz bir hafta.. Venüs ve Jüpiter size iletişim evinizden şan vermeye devam ediyor. Fakat dikkatli olun. Kariyer evinizde ay tutulması gerçekleşiyor. Kimseye hesap vermeyeceksiniz. Özgürlük duygusu içinde hareket edeceğiniz için, çevrenizde ilgi odağı haline geleceksiniz. Yaratıcılığınızı ve enerjinizi istediğiniz koşulların oluşturulmasında kullanacak ve bu dönemi takip eden günlerde ilişkilerinize canlılık gelecektir. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir hafta içindesiniz.. Merkür aşk ve sosyal evinizde geri gidiyor. Eski aşklarınızla karşılaşma olasılığınız yüksek. Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri yamak için beklemelisiniz. . Yaşantınızla ilgili testten geçiyorsunuz.. Yine bu dönem yüklü enerjiler içindesiniz.

BALIK
Sakin ve dikkatli olun

Gezegen transitleri evrensel değişimi getiriyor. Aşkta bu hafta yine duygusal olacaksınız. Aşk hayatınızda hiç kimsenin cesaret edemeyeceği riskleri göze almaya kalkabilirsiniz ay tutulması ve Merkür retrosu arasında kalacaksınız. Sınırlarınızı zorlamayın. . Tutkularınızı ve yeni fikirlerinizi yaşam geçirmek için her türlü olanağa sahip olacaksınız. Adımlarınızı sakin ve dikkatli atmak zorundasınız. İş hayatınızda dalgalanmalar var. Varlıklı kişiler ilginizi çekecek. Girdiğiniz topluluklarda doğal cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi karşınızdaki insanlara yaptırmaya çalışmayın bekleyin… Gündemde olan konularla ilgili birleştirici konuşmalar yapacağınız yerlerde bulunabilirsiniz.. Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Onlarla bir çok iş fırsatı yakalayacaksınız fakat acele etmeyin.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın