FİLİZ ÖZKOL…11-17 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

FİLİZ ÖZKOL…11-17 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
Paylaş

Her konuda kendimizi sorguluyoruz
Yapacağınız çalışmaları geliştirmek istiyor ve yeni projelere kendinizi hazır hissediyor, yaşam kalitenizi yüksek tutmak istiyorsunuz. Arkadaşlarınızla birlikte ortak çalışmalar içinde olacağız. . İkili ilişkilerinizde geleceğe yönelik kararlar alabilirsiniz. Bazılarımızı zorlayan koşullar yüzünden başımız ağrıyabilir. Verdiğimiz sözleri yerine getirme konusunda, kendimi zorlamak yerine, çevremizden yardım almayı denemeliyiz. .Maddesel konularda iş birliği içinde olduğumuz kişilerin olumsuz davranışları ile karşılaşabiliriz. Bilinçaltı yapılanmamız farklı seyrediyor. Mantıklı ve akılcı yaklaştığımız konularda daha başarılı adımlar atacağız. Bugünlerde yaşamı sorguluyoruz.

KOÇ:
Enerjinizi yüksek tutmalısınız

Her zaman, maddi kaygılardan uzak yaşamayı yeğleyen bir yapınız olduğunu biliyorsunuz. Maddesel konularda, duygusal paylaşımlara uzak davranarak, çevrenizde gizemli bir hava estiriyorsunuz. Partnerinizin siz yaklaşımlarına karşı kayıtsız değilsiniz. Fakat finans konularıyla ilgili pürüzlerinizde ondan yardım alabilirsiniz. İçinize kapanmak ve çekimser davranmak sizi ruhsal anlamada zarar verebilir. Sezgilerinizden yola çıkacak ve çevrenizle sıcak ilişkiler içinde olacaksınız. İşinizle ilgili açılımlar sağlamak için gerekli motivasyona sahipsiniz. Yeni tanışacağınız kişilerden olumlu bir şekilde etkileneceksiniz. Enerjinizi yüksek tutmalısınız. Gerginliğin ve paniğin size zarar vereceğini düşünerek, tüm işlerinizde sağduyulu olmalısınız


BOĞA
Köklü değişimler söz konusu

Dış görünüşünüze önem vermeyi arzuluyorsunuz. Geleneksel yapınızı aşabilirsiniz. Uzun süredir kendinizle ilgili köklü değişimlere ihtiyacınız var. Aldığınız bir takım yeni kararları yaşama geçirebilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde her türlü isteğinizi karşı tarafa yansıtmalı ve net olmalısınız. İçinde bulunduğunuz mekanda yapmak istediğiniz değişiklikler, birlikte yaşamınızı paylaştığınız kişilere de fayda sağlayacak. İstekleriniz doğrultusunda gerçekleştirmek istediğiniz düşüncelerinizi ifade ederken çok fazla tavizkar konuşmayın fakat, nazik olmayı da unutmayın. Çünkü, bu tür konularda yanlış anlaşılabiliyorsunuz. Takıntılarınızdan kurtulmak istiyorsanız gerekli tıbbi kontrolden geçmelisiniz. Kısa bir tatile ihtiyacınız var..

İKİZLER:
İyi niyet başarı kazandıracak

Sezgisel yetenekleriniz ve algılama gücünüz çok yüksek. Yaşama bakış açınız çok farklı ve derin duygular içindesiniz. Uzak yollarla ilgili, temel beklentileriniz gündeme gelebilir ve beklediğiniz kavuşmaları yaşayabilirsiniz. Kişisel eğitiminiz için gerekli bağlantıları kurmalısınız. İyi niyetli davranışlarınız size başarı getirecek. Sizin için şu an en önemli konu; etrafınızda kişileri ikna ederek, izlemek istediğiniz rotanın doğru olduğunu onlara gösterebilmektir. Bu konudaki beklentileriniz istediğiniz hızda olmayabilir. Bunu bir gecikme olarak yorumlamayın. Sonucu sizin için pahalıya mal olabilecek riskli konularda, çok iyi bir ön hazırlık yapmalısınız. . Dişleriniz ve kemiklerinizi sağlamlaştırıcı vitaminlerinizi almalısınız. Spor yapmalı ve uykunuzu almalısınız. Bileklerinize dikkat etmeli ve ağır kaldırmamalısınız.

YENGEÇ
Duygu değişimlerine hazır olun

Yakın dostlarınızla bir araya gelecek ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Derin konuşmalar içinde olacaksınız. Duygularınızda ani gelişmelere hazır olmalısınız. Çalışma alanlarınızın kısıtlamasına izin vermemelisiniz. Kendi içinizde çözmeniz gereken problemleri asgariye indirmeye çalışmalısınız. Güneş’in konumu, maddesel kazançlarınızı farklı bir biçimde etkiliyor. Hırslı ve güçlüsünüz. Elinizde olanakları kendi lehinize olumlu bir şekilde aktarabiliyorsunuz. Hoşnut olmadığınız şartları kolayca bertaraf etme şansına sahipsiniz. Üstün nitelikli kişilerle iş birliği içinde olacak ve mutlu olacaksınız. Kariyer belirlemesi yapmalısınız.. Sağlığınızla ilgili çok fazla sorun olmamasına rağmen; boğaz, iskelet ve sinir sisteminiz oldukça hassas olacak. Öfkelerinizi denetim altına almalı, tartışmalı ortamlardan uzak durmalısınız.

ASLAN:
Huzursuzluğunuzu yenmelisiniz

Kendinizi huzursuz hissediyorsunuz… Hedeflerinize doğru yol almanız, siz mutlu etse de, isteklerinizde çoğulluk olabilir ve ikilem içinde kalabilirsiniz. Üstlerinize karşı saygılı olmakta yarar var. Kendinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak için, daha fazla beklemeyin. Duygusal yaşantınızı entelektüel çalışmalarla süsleyebilirsiniz. Bulunduğunuz topluluklarda kendinizi ifade etmeyi yeğlemelisiniz. Partnerinizin üzerinizde baskı kurmasını önlemek sizin elinizde. Sistemli davranışlarınızla bağdaşmayan çalışmalar, canınızın sıkılmasına neden olabilir, dikkatli olun. . Hafta boyunca dinlenmeye zaman ayırın. . Sıcak havalara karşı tedbiri elden bırakmayın ve cildinize özen gösterin. Sindirim siteminizi yoracak şekilde beslenmeyin. Tansiyon problemleriniz olabilir.

BAŞAK:
Öfkeleriniz zarar verebilir

Karşı tarafın düşüncelerine saygı gösterebilirsiniz fakat, radikal kararlar almak için uygun bir hafta değil. Sosyal ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken durumlar var. Özellikle, maddi konularda kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz ve gereken verilerin çevrenizde oluşmasından yanasınız. Kendi gücünüzün farkındasınız ve bu özelliğinizi daha da katlayacak ilişkilere ihtiyaç duyuyorsunuz. Çevresel iletişim konusunda iyimser davranmakla olumlu olayların başlangıçlarını yapacaksınız. Partnerinizin size sunacağı tekliflere açıksınız ve bir takım gelişmelere pozitif bir şekilde yaklaşımlarınızın artısını göreceksiniz. Öfkelerinizi yenmelisiniz. Bu hafta sağlığınız biraz hassas olacaktır. Kemiklerinize ve karaciğerinize gereken özeni göstermelisiniz. Ayrıca rutin diş kontrollerinizi ve cildinize gereken bakımı yaptırmalısınız. Uykunuza dikkat edin ve dinlenmeye özen gösterin.

TERAZİ
Önsezilerinize güvenmelisiniz

Çevrenizde gelişen olaylara karşı tepkisiz kalamıyor ve duygusal anlamda onları irdeliyorsunuz. Düşünceleriniz kendinize saklamakla kazançlarınızı daha da arttırabilirsiniz. Kuvvetli ön sezileriniz var ve kendinizle ilgili konuşmaktan hoşlanmıyorsunuz. Ele aldığınız konuları sessizce incelemeli sonra fikirlerinizi söylemelisiniz.. Maddi konularda garip bir huzursuzluğunuz var. Düşüncelerinizle davranışlarınız arasında denge kurmaya çalışırken, istemediğiniz kaoslara düşüyorsunuz. Motivasyon gücünüzü istediğiniz alanda kullanabilme yeteneğinize sahipsiniz. Küçük detaylar size engel olmamalı. Yeter ki, siz yapmaya karar verin ve uygulayın. Bu hafta çok çalışmaktan yorgun düşebilir ve sinir sisteminizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Doğru beslenmeli yiyeceklerinize dikkat etmelisiniz. Uzun soluklu koşuşturmalarınız arasına kısa dinlenme molaları koyabilirsiniz. Kendinize olumlu uğraşılar bulabilir ve zihninizi dinlendirebilirsiniz.

AKREP:
Gücünüzü ön plana çıkıyor

İlişkilerinizde güçlü bağlara önem veriyorsunuz. Görüşeceğiniz kişileri etkileme konusunda oldukça başarılı bir performans çizeceksiniz. Kendinize aşırı güveniyor ve karşınızdaki kişiye de istediğiniz mesajı verebiliyorsunuz. Olayların arkasında durabilen güçlü bir kişiliğiniz var. Yüksek hayalleri olan bir kişisiniz ve toplumsal hırslarınızı ön plana çıkarıyor. Uzun süredir olmasını istediğinizi kişisel arzularınızı ön plana çıkacaktır. Çevrenizle bazı çatışmalar yaşasanız bile, isteklerinizi yaşama geçirecek gerekli iş birliğini sağlayabileceksiniz. Üst düzey kişilerle görüşmeleriniz olacak. Sözlerinizi dikkatlice kullanmalısınız. Bu hafta eğer kendinizi yormaz ve sağlık koşullarına uygun yaşarsanız güçlü bedeniniz hiçbir sorun yaratmayacaktır. Fakat enerjinizi dengesizce ve şartlarınızı olumsuz kullanırsanız, kalbiniz ve iskelet sisteminizle ilgili pürüzler ortaya çıkacaktır.. Hava şartlarına karşı cildinizi hassaslaşacaktır.. Güneş kreminizi ihmal etmeyin.

YAY
Olaylara esnek bakıyorsunuz

Sıra dışı düşünceler içinde hareket etmekten hoşlanıyorsunuz ve bu hafta, parasal konularda ilginç fikirlerle ortaya çıkacaksınız. Başlangıç yapacağınız işlerin öncelikle size kazandıracağı avantajlarını düşünmeli ve kararınızı sonradan vermelisiniz. Kişisel olaylarınız adına yapacağınız yollardan karlı çıkacaksınız. Sabırlı olmayı bilmelisiniz. ,Özgürce çalışmaktan yanasınız ve işinize karışılmasından hoşlanmıyorsunuz. Kişiselliğinizi vurgulamaktan ve sessiz bir şekilde kendi düşüncelerinizi savunmaktan yanasınız.. Gizli gücünüzün farkında oluşunuzla, aynı paralellikte gelişen olaylara yaklaşım tarzınız, size farklı bir güven duygusu veriyor. Bu hafta değişik fırsatların kombinasyonu karşısında karar verme güçlükleri yaşayabilirsiniz. Yaşam kalitenizi arttıracak öğeler üzerinde durmanız, bazılarına ters gelebilir. Olaylara geniş bir şekilde bakıyorsunuz.


OĞLAK
Maddi istekler ön planda

Mesleki anlamda isteklerinizi yaşama geçirmek için, güçlü bir paylaşıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Gücünüzü ispat etmek istiyorsunuz, fakat bu konuda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Diretme ve direnme konusunda yapıcı davrandığınız zaman, kazanmamak gibi bir probleminiz olamaz. Maddi konularda kişisel hırslarınızı gizleme ihtiyacı içindesiniz fakat, kendinizle ilgili çevrenize bilgi vermekten hoşlanmıyorsunuz. Kazançlarınız konusunda, daha dikkatli davranmalısınız.. Maddi konularda güven arzunuz ön planda. Sadece dengeli davranmalısınız. Duygularınıza rağmen, mantığın gerektirdiği kurallar çerçevesinde davranacak ve ilişkilerinize saygın bir mesafe koyacaksınız.. Girdiğiniz topluluklarda tartışmalardan uzak kalmakla, stresi üzerinize çekmeyeceksiniz.


KOVA
Aktif ve girişimcisiniz

Girişimciliğiniz ve aktif yanınızla, çevrenize örnek oluyorsunuz. Yapmayı planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin. Partnerinizin sizden sağlam ve yapıcı bir davranış şekli beklerken, sizin de aynı duygular içinde olmanız, ilişkinizi olumlu bir döneme getiriyor Bireysel egonuzla, içsel duygularınız bazı çatışmalara neden olacaktır. Arzular ve güçlü istekler arsında yaşadığınız gelgitler, amaçlarınızı da bir bakıma ön plana çıkaracaktır. Bu özelliğinizi, en çok karşılıklı ilişkilerinize yansıtacaksınız. Sinirli tavırlarınız tepki alabilir ve çevrenizde dedikodulara neden olabilir. . Duygusal sorunlarınız yüzünden sağlık sorunu yaşamak istemiyorsanız, hobi çalışmalarınıza önem vermelisiniz. Sindirim sistemi bozuklukları gündeme gelecek. Katılacağınız davetlerde yeme içme konusunda aşırılığa kaçmamalısınız.


BALIK:
Sezgileriniz sizi yanıltmıyor

Kendinizi kısıtlanmış duygusuna kapılmış gibi hissedecek ve düşüncelerinize belli bir esneklik getireceksiniz. Partnerinizden daha mantıklı olmasını bekleyebilirsiniz. Paylaşımlarınızda savunma mekanizması geliştirdiğiniz için, onun sizinle tartışmasını gerektirecek olaylardan sakınmalısınız. Çevrenizle paylaşmak adına yaptığınız çalışmaların, ödülünü beklemeniz en büyük hakkınız. Hayal kırıklığı yaşadığınız zaman, kendinizi her şeyden soyutluyorsunuz. Düşünceleriniz odaklaşma zorlukları yaşayacaksınız. Fedakarlıklarınızın anlaşılmaması duygusuna kapılabilirsiniz. İçsel çatışmalarınızdan sıyrılmalısınız. Bu hafta yakın dostlarınızla bir araya gelecek ve ortak çalışmalar içine girecek, derin konuşmalar içinde olacaksınız. Duygularınızda ani gelişmelere hazır olmalısınız. Kalbinize özen göstermeniz gereken bir hafta. Aşırı heyecanlardan uzak kalmalısınız..

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın