Elon Musk’tan çılgın proje

Elon Musk’tan çılgın proje
Paylaş

Kripto para piyasası ile ilgili sık sık açıklama yapan SpaceX CEO’su Elon Musk, Dogecoin Tweeti ile gündeme geldi. Musk, Dogecoin’i Ay’a göndereceklerini açıkladı.

Elon Musk, Dogecoin açıklaması ile gündemde

Musk, Şubat’ta Ay’a göndermeyi düşündüğü Dogecoin ile ilgili paylaşım yaptı. Ay’a gönderilen Dogecoin görseli paylaşan Musk, ” Gerçek Ay’da. ” ifadelerini kullandı. Bugün benzer bir paylaşım ile gündeme gelen Musk, ” SpaceX, gerçek Ay’a gerçek Dogecoin gönderecek.” dedi.

Yatırımcılar, hisselerin artacağını ” Ay’a kadar. ” ifadesini kullanarak açıklıyor. Bazı analistler, Musk’ın SpaceX aracılığıyla Dogecoin alacağını belirtiyor. Bazı kullanıcılar ise Musk tarafından yapılan açıklamanın 1 Nisan şakası olabileceğini düşünüyor.

Şubat ayında Dogecoin ile ilgili açıklamalarıyla gündeme gelen Musk, geçtiğimiz haftalarda kripto para biriminin değer kaybetmesine sebep oldu. Dogecoin’in yığılma nedeniyle yükselemediğini öne süren Musk, ” Dogecoin sahipleri ellerindekileri satarsa daha fazla destekleyeceğim. ” dedi.

Dogecoin sahipleri, açıklama ardından düşen kripto para birimi nedeniyle Musk’ı eleştiri yağmuruna tuttu.

Geçtiğimiz günlerde bir şarkıyı satışa çıkaran Musk, oluşturduğu NFT için 420 Milyon Dogecoin istedi. Yaptığı açıklamalar sonrasında birçok kullanıcı Musk’ın piyasadaki tüm Dogecoin’leri toplamak istediğini düşünmeye başladı.

Musk, detaylı açıklama yapmasa da Ay’a Dogecoin’i temsilen fiziksel para gönderileceği söylentiler arasında yer alıyor.

kaynak SDN

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın