DİNÇER GÜNER…SORUNLU İLİŞKİLER BİTEBİLİR!

DİNÇER GÜNER…SORUNLU İLİŞKİLER BİTEBİLİR!
Paylaş

Ünlü astrolog Dinçer Güner Twitter hesabından bu hafta değişen şartlar konusunda uyardı.Venüs ile Pluton arasında kare açı oluşuyor. Cumaya kadar etkili

Mevcut ilişkilerde güç ve kontrol sorunları ortaya çıkabilir. İlişkilerde manipülatif davranışlara maruz kalınabilir. Varsa bir ilişkiniz derin bir korku yada güvensizlik duyabileceğiniz durumlar oluşabilir. Mevcut ilişkiniz krizlerle dolu, sorunlu ise bu aralar ayrılık kaçınılmaz olabilir. Ama ilişkiniz iyi ise korkacak bir şey yok en fazla 2 hesap sorarsınız, merak duygunuz kabarır geçer gider.
Eğer ilişkiniz yok ise birilerine çekilebilirsiniz ama bu çekildiğiniz kişi ile aranızda ilk etapta acayip bir tutku hissedebilir ama sonrasında güven sorunları ve aşırı kıskançlık gibi durumlardan hızlıca yıpranabilirsiniz.Ya da çapkınlık yapmak, rastgele ilişkilere atlamak, ilişkilerde risk almak içinde uygun zamanlar değil. ilişkilerinizde derin dönüşüm ve büyümeyi de beraberinde getirebilir. Kendinizin ve eşinizin gizli yönlerini ortaya çıkarabilir. Cumaya kadar estetik anlamda yeni bir şeyler denemek için uygun olmayabilir. Eskiden yaptırdığınız neler varsa onlara devam edebilirsiniz. Sarışınsınızdır ve bir çılgınlık yapıp kızıla dönmek pek iyi bir fikir olmayabilir. Venüs Koç burcunda- Pluton ise Oğlak; özellikle iş hayatında kadınlarla kurduğunuz ilişkilere dikkat! Kadınlarla kurulan ilişkilerde kriz yönetmek durumunda kalabilirsiniz.

Dünya Astrolojisine göre ise; bu kontak kadınlarla ilgili sorunlar (Taciz…vb) gibi durumların görünür ve duyulur olması anlamına gelebilir. Finansal sorunlara da işaret edebilir. Siyaseten kadın figürlerin zor duruma düşmesi anlamına gelebilir. Yine sanatçılar ve yaratıcıların kriz, stres, zorlu durumların ortasına kalması anlamına gelebilir.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın