Cüneyt Özdemir… EDİS ‘BELGESELİ’Nİ İZLEDİ, ‘TARKAN SEN NEYİ BEKLİYORSUN?’

Cüneyt Özdemir… EDİS ‘BELGESELİ’Nİ İZLEDİ, ‘TARKAN SEN NEYİ BEKLİYORSUN?’
Paylaş

Şarkıcı Edis’in hayat hikayesini anlatan ‘Starlight’ belgeseli sosyal medyada ortalığı karıştırdı. Cüneyt Özdemir’den Edis’e tepki geldi.

Netflix’in 140Journos tarafından hayata geçirilen “Starlight” isimli belgeseli, 30 Eylül’de yayınlandı. Netflix’in yeni belgeseli, Edis Görgülü’nün hayatına genel bir bakış atmaya imkan sağladı.

 Edis’in kariyerinin ilk dönemlerinde yaşadığı çalkantılı süreçler ile nasıl bir yıldız haline geldiği Starlight’ta anlatıldı.

Belgeselde ünlü şarkıcının çocukluğundan, gençliğinden ve konserlerinden de görüntüler yer aldı.

Resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşım yapan Netflix belgeseli “İyi ki devam etmişsin. Ve buradasın Edis…” sözleriyle duyurmuştu.

Edis hayatını anlatan belgesel sosyal medyada dikkat çekti.

Edis’in belgeselini izlediğini açıklayan gazeteci Cüneyt Özdemir, Netflix’e eleştirilerde bulundu. 

Twitter hesabından paylaşım yapan Özdemir “Netflix’te Edis (pr bombardımanı-tanıtım-pohpohlama) belgeselini seyrediyorum. Belki benim hatam ama ben Edis’in, Tarkan’ı bile ün olarak bin kat geçmiş olduğunu fark edememişim!” dedi.

“Aklıma bir şey takıldı..” diyen Özdemir “Bunu yayınlatmak için Netflix’mi Edis’e para vermiş, Edis mi Netflix’e !!” diye konuştu. 

Özdemir “Eğer Edis kendini Türkiye’nin starı olarak tanıtan böyle bir belgesel yaptırıyorsa Sevgili @tarkan neyi bekler onu bakın hiç anlamış değilim…” ifadelerini kullandı.

Belgeselle ilgili Özdemir “Şimdi fark ediyorum ki Edis ‘belgesel’ini 140Jurnos yapmış. Hakkını verelim son zamanların Türkiye’deki en iyi ve başarılı tanıtım reklam ajansına dönüştüler!” dedi. 

“Haklarını verelim bu işi de çok iyi beceriyorlar..” diyen Özdemir “Ama izninizle bunlara da artık “belgesel’ demeyelim. DEĞİL çünkü!” şeklinde konuştu.

kaynak magazinkolik.com

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın