Cumhurbaşkanı ile seyahat ederken birden magazin malzemesi oldum

Cumhurbaşkanı ile seyahat ederken birden magazin malzemesi oldum
Paylaş

Spiker Buket Aydın, Armağan Çağlayan’ın YouTube’ta yayınlanan programının bu haftaki konuğu oldu. Özel hayatının gündem olmasına şaşırdığını söyleyen Aydın, “Cumhurbaşkanı ile seyahat ederken birden magazin malzemesi oldum” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet’in aktardığına göre Armağan Çağlayan’ın ‘Zor ama Sor’ serisinin bu haftaki konuğu spiker Buket Aydın oldu. Kariyerine ve özel hayatına değinen Aydın iddialı açıklamalar yaptı.

Haber başkanlığından ayrılırken reytinglerin gayet yüksek olduğunu söyleyen Aydın, son iki yılda yaşananlardan pişmanlık duymadığını belirtti.

Buket Aydın, zaman zaman magazin basınında gündem olmasıyla ilgili de konuştu.

Ünlü spiker, konuya ilişkin şu ifadeleri kullandı:

“Cumhurbaşkanı ile seyahatlere gidiyordum. Cumhurbaşkanı ile seyahat ederken birden magazin malzemesi oldum. Sürekli gidiyordum. Cumhurbaşkanı uçağında sürekli siyaset konuşan, bakanlarla görüşen bir insandan, bir anda Nişantaşı’nda yürürken peşimde koşulan bir insan haline geldim. Hepimiz gazeteciyiz ben bana mı koşuyorlar diye şok oluyorum.”

Buket Aydın bu duruma da alıştığını söyleyerek “Benim özel hayatım bu kadar önemli mi?” dedi.

Aydın, ayrıca “Asla özel hayatım hakkında bir daha açıklama yapmayacağım” diyerek daha önce yaptığı açıklamaya da gönderme yaptı.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın