BURAK YÜRÜK…30 MAYIS İKİZLER BURCUNDA YENİAY

BURAK YÜRÜK…30 MAYIS İKİZLER BURCUNDA YENİAY
Paylaş

30 mayıs 2022 tarihinde saat 13.30 da ikizler burcunun aldebaran sabit yıldızı üzerinde bir yeniay gerçekleşecek. Bu yeniay  esnasında transitteki retro merkürde  16 mayısta yaşadığımız algol yıldızı üzerinde olması da karanlık birtakım olayların ifsalanmasi üzerinde ciddi anlamda etkili olabileceğine işaret ediyor. Öte yandan jupiter Mars koç burcunda kavusumu da marsyen yani terör ve organize suçlarla ilgili ayrıca birtakım bölgesel anlamda yangın olaylarının artacağını gösteriyor. Yine aynı zamanda bizleri dürüst,ahlaki,başarı ile ilgili sınanmalar yasatabilir. Birtakım ses getirebilecek olaylar gündemi halkın yüksek farkındalığı daha da artabilir. Ama yine de birtakım kazalar ve patlamalara dikkat etmek gerekiyor.

Ülkemiz gündeminde ise;
✨Savaş ve terör olaylarının ciddi anlamda artması
✨Devletin zirvesinde alınabilecek para piyasası ile ilgili aniden beklenmedik kararlar
✨Ayrıca yine içsel olarak ülkede karışıklıklar
✨Çocuklarımızla ve sanatçı dünyası ile ilgili beklenmedik olumsuz durumlar ortaya çıkabilir.
✨Spor dünyasında güzel haberler duymaya devam edebiliriz
6 ve 12 derece aralığında balık başak yay burçlarında gezegenleri olanlar haritasının aldığı etki alanına göre olumsuz olaylarla karşı karşıya kalabilir.
Yine 6 ve 12 derece aralığında aslan, terazi, kova, koç burçlarında gezegenleri olanlar haritalarına göre olumlu etkiler alacaktır.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın