BURAK YÜRÜK…27 ARALIK YENGEÇ DOLUNAYI

BURAK YÜRÜK…27 ARALIK YENGEÇ DOLUNAYI
Paylaş

27 Aralık tarihinde yılın son dolunayının etkilerini yaşayacağız. Bu dolunay daha anaç,korumacı ve aidiyet duygusu yüksek bir o kadar da ego ve kibri de barındıran etkilere sahip olacak. Üzerimizde ani şekilde şok edici gelişmeler olacak.

28 Ekim’de yaşadığımız ay tutulması ve 14 Ekim de meydana gelmiş güneş tutulmasının izdüşüm etkilerini en sert biçimde yaşayabiliriz. Daha derin sezgisel ve sert mizaçlı bir kişiliğe girilebilir. Adil olmanın yanısıra sistemin bütünüyle yeniden dönüşmesi kaçınılmaz olacak. Belki beklenmedik bazı durumlarda yalnızlık etkisi yaşanabilir. Duygusal anlamda içe çekilmek önemli olabilir. İletişimlerinizde biraz daha dikkatli olmanızda fayda var. Hiç yoktan tartışmalar vs. gibi durumlardan başınız ağrıyabilir. Kilo vermek için diyet çalışmaları yapmak için uygun bir dönem.

Dolunay saatine yine baktığımızda Nikola Tesla nın 3,6,9 ile ilgili uyumlu olduğunu görüyoruz. Saat İstanbul saati ile 3.33 te bu da genel enerji olarak muhteşem bir enerji kaynağı olarak karşımıza çıkıyor.
0-7 arası koç, terazi ve oğlak burçları bu hafta biraz daha olumsuz yönde etkiler alabilir.
Yine aynı derecelerde başak,akrep,balık,boğa burçları daha iyi etkiler alabilir.
Genel gündem;
– Gizli düşmanlıklardan gelebilecek zararlar
– Ekonomik anlamda daralma ve zamlar artabilir özellikle alkol vs.
– Basın ve medya ile ilgili yeni değişiklikler veya kısıtlamalar.
– Boğaz ve sindirim sistemi hastalıkları artabilir.
– Aile içi kazalar yaralanmalar olabilir dikkatli olunması gerekiyor.
– Hükümetin alacağı bazı kararların sivil toplum örgütlerini tatmin etmemesi gibi durumlar biraz protestolara sebebiyet verebilir.