BU HAFTA DOĞANLAR…

BU HAFTA DOĞANLAR…
Paylaş

Yaşamlarında; aile, ülke ve evleri çok önemlidir. Anne ve babalarına düşkün oldukları için, ileri yaşlarda evlilik yaparlar.. Geleneksel tavırları ve özgürlükçü yapılarıyla dikkat çekerler. Duygularını kolay paylaşmak istemezler. Çevrelerinde örnek kişi olmalarına rağmen, onların yaşamla ilgili gizli güvensizlikleri vardır. Tedirgin ve önlemci yönleri yüzünden eleştiricilikle suçlanabilirler. Yaşamlarında belli bir düzen göze çarpar. Asla istemedikleri bir işi onlara yaptıramazsınız. Cömert ve arkadaş canlısı kişilerdir.. Toplumda iyi yerlere gelirler. Genellikle ses getirici işlerin altına imza atarlar. Sanatçı yönlerini açığa çıkarmayı amaçlarlarsa, iyi bir performans sergilerler. Enerjik yapıları yüzünden sürekli hareket halinde yaşarlar. Zevklerine düşkündürler.

KADINLARI:
Düşündüklerini gerçekleştirmeyi seven kişilerdir. Taviz vermekten hoşlanmazlar. Çevrelerinde iyi bir yorumcu olarak tanınırlar. Akıllı ve pratik düşündükleri için, iletişim içinde oldukları kişilerin belli özelliklere sahip olmalarını beklerler. Rafine ve kaliteli bir kişilikleri vardır. Ailelerine düşkün olmalarına rağmen, özgürlüklerine karışılmasından hoşlanmazlar.

ERKEKLERİ:
Egzotik zevkleri vardır. Aşklarında fiziksel çekim çok önemlidir. Akıl ve mantık arasında köprü kurabilen ender kişilerden biridir. İnsan ilişkilerinde çok başarılıdırlar. Yaşama pratik bakan ve hayaller yerine gerçekler peşinde koşan kişilerdir. Şık ve zarif sofralardan hoşlanırlar. Güzelliğe tutkun yapıları yüzünden, yaşamda her şeyin en iyisini isterler.
ÇOCUKLARI:
Ailelerine bağlı çocuklardır. Daha küçük yaşlarda sanata eğilimleri ile göze çarpar. Renkli giysilerden hoşlanırlar. Bebeklikleri oldukça yaramaz geçer. Kendilerine özgün bir yapıları vardır. Liderlik özellikleri taşırlar. El becerileri güçlüdür.
HAFTANIN RENGİ:
Kırmızı, beyaz, saman sarısı
HAFTANIN ÇİÇEĞİ:
Limon Çiçeği, Açelya
HAFTANIN KOKUSU:
Menekşe, yasemin bergamot

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın