Bigo, İrem Derici heyecanını çekilişle paylaşıyor

Bigo, İrem Derici heyecanını çekilişle paylaşıyor
Paylaş

Dijital yayın platformu Bigo Live, ünlü isimler tarafından büyük ilgi görüyor. Ünlü şarkıcı İrem Derici de Bigo’ da hayranları ile buluşmaya başladı. Sanatçı, canlı yayınlarında hayranları ile samimi sohbetler ediyor. Bigo Live, İrem Derici’ nin katılacağı bir canlı yayında kullanıcılara çekilişle ödül dağıttı.

Eğlencenin yeni adresi Bigo Live, ünlü isimlerle yaptığı dijital canlı yayınlarla popülaritesini her geçen gün artırıyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan sanatçılardan İrem Derici Bigo’ ya katıldı.

İrem Derici, 40 bin hayranı ile Bigo’ da buluştu

Yaklaşık 40 bin hayranı ile canlı yayında bir araya gelen sevilen sanatçı İrem Derici, ilk yayınındaki sohbetine, Bigo ailesine teşekkür ederek başladı. Magazin dünyasının popüler ismi İrem Derici, her konudaki sorulara samimi cevaplar vererek, hayranlarının takdirini topladı. Sanatçı, ayrıca, gitar eşliğinde şarkılar seslendirerek keyifli dakikalar yaşattığı hayranlarına uygulama içinde hediyeler de dağıttı. İrem Derici’nin Bigo’ daki açıklamaları magazin basınının büyük ilgisini çekti ve “İrem Derici itiraf gibi açıklamalar” başlığı ile haberleştirildi.

500 liraya eşdeğer ödül dağıtılacak

Bigo Live Türkiye, İrem Derici’nin de platforma katılmasının heyecanını kullanıcıları ile paylaşıyor. Bigo, İrem Derici ile yapılacak geniş katılımlı bir yayında 10 şanslı kullanıcısına 500 liraya eşdeğer ödül dağıtacak. Bigo Live’ ın ödüllü çekilişine katılmak için Bigo’ nun Instagram hesabını takip ederek, İrem Derici yayını ile ilgili paylaşılacak gönderinin altına en az 3 kişiyi etiketlemek gerekiyor. Yorumda İrem Derici’ ye sorulacak sorular da eklenebilecek!

Ödüller, Bigo Live uygulaması üzerinden “fasulye” olarak dağıtılacak. Bu fasulyeler, uygulama üzerinde harcanabiliyor ya da nakde dönüştürülebiliyor. Ödülü değerlendirebilmek için Bigo Live uygulamasını indirerek, “Bigo ID” sinin yoruma eklenmesi gerekiyor!


Bigo Live nedir?

Bigo Live, 2014 yılında Singapur’da kuruldu. Yapay zeka destekli video yayını ve VoIP ile ilgili ürün ve servisler sunan platform, Türkiye’de de kullanılıyor. Sosyal canlı video platformunda; uygulama üzerinde kullanıcılar canlı yayın yapabiliyor, arkadaşlarıyla canlı sohbet edebiliyor, görüntülü görüşmeler yapabiliyor, moda videoları izleyebiliyor. 150’den fazla ülkede güçlü bir kullanıcı tabanına sahip mobil uygulama, dünya çapında 200 milyondan fazla kullanıcıya sahip.

Uygulamada genç yetenekler, sanatçılar ve ünlü isimler, hayranları tarafından takip ediliyor. Popüler hale gelen yeni sosyal yol trendini başarılı bir şekilde uygulayan platformda; canlı yayın, canlı yayın akışlarını izleyebilme, canlı video sohbet ve görüntülü arama, videolu grup sohbeti ve canlı PK gibi uygulamalar bulunuyor.

Canlı yayın yapmak veya dünyanın her yerinden insanlarla sohbet etmek için sadece 1 dokunuş gerekiyor.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın